Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
evi: já nerada vysávám, takže já na bytě zametla vlasy a prach a pak vytřela...ale někdy jsme jen zametla! :-N díky holky díky - plovoučka nás stála nějakých 219 m2 - měli slevu taky v jedné prodejně koberců ;-) ani nevím, co to je za značku - já to nějak neřeším - jen vím, že je to made in germany! :-D aktuální foto maxíka :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
teda Maxiku, Maxiku ty jsi už velký chlap! My máme už 5950 gramů :-D jo a v noci kojíme co 2 hodiny =-) =-) začal v pátek a pořád po 2 hodinách, asi má teď to období růstového spuru, nekadí a jen papá
Ywi, jako klasická lina nebo marmolea? Na ty sme se taky koukali, ale stojí 680,- Kč a to je jako doopravdy hodně. Takže asi to vyřešíme plovoučkou, záveří, wc a koupelka bude dlažba, pokojíky dětské tak tam bych dala doprostřed jen nějaký koberec aby plovoučka nestudila.
Profilova fotka
evi: tak s tím spaním to máte jak u nás - akorát že Max se mi budí i každou hodinu...jak kdy no! :-p Dnes spal u nás v posteli celou noc - v 8 se vzbudil (usnul v šest) a už spát nechtěl a já zrovna jo - tak jsem ho dala do postele, uspala ho, přenesla a on se hned vzbudil...sakra - tak jsem ho dala do postele a hned tuhoň - já ho fakt bacím! :-p ale dobrý, byl víc natlačený na tátu, tak já se docela vyspala! :-D
Profilova fotka
Tak já určo plovoučku neci.. slyším na ni jen samé zápory.. cvakání, stálé vytírání.. Sice to mě u lina taky čeká.. ale unás doma to není tak hrozné.. A určo lino.. a né marmoleum.. už máme vybraný i dekor.. A v pokojíku chci koberec po celém, páč děti jsou stále na zemi a nechci aby je to studilo.. Sice jsme to původně kvůli podlahovce mít neměli, ale nakonec jsme zjistili, že slabší keberec být může!! Peti ten tvůj maxouš je teda jedlík.. po hodině.. to bych nedávala :-p ale asi si člověk zvykne co..
Profilova fotka
yw: nééé, to on se po hodině pouze budí, ale nepapá - jí v šest - někdy ještě trochu kolem té osmé a pak až po 5 hodině ranní - mezitím sem tam jen lok čajíčku! ;-) to já jsem byla s plovoučkou maximálně spokojená ;-). Tcháni mají lino a taky dobré! ;-)
tak ten náš prďolka od osmi hodin pořád spí =-) =-)
Profilova fotka
evi: seééé máááš! x-)
Profilova fotka
Sárinka už taky chrupe.. usla za 3 minutky :D
Profilova fotka
yw: já se tak těším, až max bude usínat sám! x-) - zatím ho musím stále uspávat v kočáře - ale aspoň, že spí v garáži a nemusím s ním v takovém počasí ven! ;-)
Profilova fotka
peti já malou přes den taky zatim dávám do kočáru.. do postýlky jsem to ani nezkoušela.. hi.. mě to takhle vyhovuje.. dnes stačilo jen chvíli pohoupat na chodbě a chrupe.. ven bych teda taky nešla..
Profilova fotka
yw: tjo - jak jsi psala výše, že maxovi v noci každou hodinu dávám jídlo - tož to bych ho za chvíli asik neunesla :-D dnes dokonce ani ten čaj moc nechtěl...asi se fakt budí jen kvůli těm zoubkům! ;-) jo ahááá, tak to jo, taky to tak dělám - uhoupu a tak tu hoďku chrupe...venku většinou o něco dýl, ale doma mám aspoŃ hoďku klid x-)
Článek se načítá
jsem to asi zakřikla, už jsme vzhůru a napapaní, valíme na poštu tak pa
Profilova fotka
evi: tak páááčko! x-) já tak za hoďku půjdu na barák - uklízet - teda pokud nebude pršet a budu moct dítě nechat venku před barákem...no uvidíme! ;-)
Profilova fotka
dobre ranko... zdravim vas po dovolene x-)
Profilova fotka
no nazdáááár ženo - tak jak bylo?! :-)
Profilova fotka
bylo baaajecne... fotky jsou na FB.. ve stredu na Hluboky naadherne, 30st. fakt leto.... na bruslich do Budejovic a zpet, paradni stezky podel Vltavy... kraaaasa :)) jen to uteklo
Profilova fotka
satyyy: jj, fotky jsem viděla x-) tak hlavně, že jste si to užili - no nic, já pádím ven s otravou, pa! ;-)
Profilova fotka
Brý den tak dneska jsme opět měli ve 2 v noci budíček díky monitoru dechu. :-( :-( už nevím co s tím, tentokrát s náma byl v ložnici i Laďa, no pakec ;-( jinak jsme se měli docela dobře, něco nového? satyyy doufám že jste si ten týden užili.
Profilova fotka
hoj jsem zpátky z papu... :-) Satyyy vítej :-) Mmaky už zase? =-)
ahojky ... market: ale byl to planý poplach, že jo |-| nebo ne??? ... my jsme je měli často ... a nakonec jsme monitor dali přes šířku postýlky a ne na výšku a od té doby je klid ... Terka se totiž vždycky uložila někam k okraji nebo rohu, kde už monitor nesnímal a pak byly poplachy ... satyyy: fotečky to jen dokazují :-) hlavně, že jste si to užili :-)
Profilova fotka
Marky bože, já bych snad ani neusla.. chjo.. byli jste u doktora????? já monitor neměla a ted už snad nic nehrozí.. radči na to ani nemyslet!!!!! satyy vítej.. určo jste si to pěkně užili co!!!!!!!! Hezké fotky!!!
makačka celej den ... nestíhám a vás je tu plný dům |-|
Profilova fotka
tak sárinka už spí přes 2 hodiny.. tak jsem zvědavá jak večer.. zítra vám napíšu jak se pokus vydařil či ne.. :-D ivi tož vybodni sa na prácu a přidaj sa k nám na pokec :-D
Profilova fotka
já si udělala práci včeééééra a dnes na vše prdím :)
já bych tuze ráda za váma na pokec došla, jen nevím co by na to říkal šéf - který mi sedí za zády :-D by se mu to 2x nelíbilo 8-( předpokládám a móc by se divil :-. :-x :-D Markys, to jsou šoky tedy .... tak zkus jak píše Veru, dát to jinak ;-)
já sem tu a vy fuč :-S 8-( ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
já fem tuuuuuuuu :)
bylas na papůůů ... nechceš mi udělat na něco chuť dnes jdem na pizzu, ale já nevím co si dát :-.
Profilova fotka
měly sme špagety carbonara ale na můj vkus moc smetany nebo co to bylo....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?