Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
včera jsme s fandou řešili koupelnu... tywago to ještě bude.. ale už se těším, až půjdem vybírat obklady a dlažbu.. jen jsme zjistili že jsme docela nároční :-p :-p tož to je špatná kombinace - nároční/chudí :-N =-)
Profilova fotka
yw: ???? 8,30?! ojoj, to Max má už víc o kilčo a něco :-N :-x
Profilova fotka
a jakou máte představu barevně, to už víte? :-)
Profilova fotka
yw: no my naštěstí v koupelně měli docela rychle jasno a dokonce se nám líbila obou stejná - což je asi unikát! :-D - ale tak my se celkem ve všem hodně shodujeme - máme stejný vkus, takže good ;-) No my taky byli hodně nároční a chudí :-N - ale pak jsme našli tu naši - kde ty obklady stály v průměru kolem 550 kč/m2 ;-) x-)
Profilova fotka
Peti tak to jooo.. však on je ještě malej.. Já bych sárince už pokojík udělat chtěla a rovnou jí tam dát spinkat.. sice to asi pro ni bude horor a nejen pro ni, ale nechci ji mít do 10 let u mě v posteli ]-( Čím dřív si zvykne tím líp!! a při takových změnách jako stěhování je to nej!! Ale uvidíme jak budu mluvit až to nastane :-N jojo ještě toho máte hodně co.. ale ono už se to nějak zvládne.. ikdyž se říká, že když se člověk nastěhuje, tak vše jde pak nějak stranou.. hold už není kam pak spěchat!!
Profilova fotka
tjo holky - já bych tak potřebovala plnou kešeňu, abych mohla zajet do Ikei a pořádně se tam vyřádit! x-)
Profilova fotka
no snad to zvládne... co si pamatuju na malého prcka kamarádky, tomu se nelíbilo v novém bytě a to bylo něco... :-( ale necu strašit.... Sárince bude v novém hnízdečku určo líbit... :-)
Profilova fotka
yw: tak sáruš už budou skoro 2 roky, když se budete stěhovat, že?! tak to jo, já to schvaluji...Maxoš je ještě prcek...ale taky nehodlám tolerovat spaní u nás nějak dlouho - já bych ho nejradši tak ve 3 letech odvelela pryč...ale to si nedělám zas iluze. Když to zvládneme do jeho 4 let, tak budu happy! ;-) no je toho moc, ještě do té kolaudace musíme udělat zábardlí na schodišti, to taky ještě není, ale na to už teď fakt neny peny! Takže na jaro bude muset jarda zas na nějakou "fuňu", aby něco vydělal! ;-), pak kolaudace, no a pak pomaličku všecičko dodělávat! - spíš teda zařizovat i nábytek a tak ;-) jo a furt čekáme, jestli nám schválí tu půjčku na kuchyň - bože můj - ať joooo, já chci krásnou kuchyń!!!! držte mi pěsti - čekám, že se tento týden ozvou! =-) - ale tak nějak mám pocit, že to neklapne, byť nám paní říkala, že v tom nevidí problém! ;-)
Profilova fotka
Peti tak to my se taky ve všem schodneme.. zaplat pánbů.. Ale kdyby jste viděli naši koupelnu.. no nemůžem mít standartní sprchový kout a další věci.. :-N V barvě máme tak nějak jasno.. bude hnědá se světlou (něco jako dedul) no bude to ještě sranda.. tyjo tak v Ikee bych se taky vyřádiláááááááááááááá.. a ještě se těším do Sconta!! Peti držím palečky at vám tu půjčku schvílí.. přeci jen ta kuchyn je potřeba.. já bych bez kuchyně nefungovala (ikdybyh měla nějakou provizorní) prostě to k baráčku patří!! Tak at vám to vyjde!!!!
Profilova fotka
jinak Peti aby sis nemyslela že se opičíme s tou koupelnou.. jen barvičky budem mít stejné.. řešení obkladů budem mít úplně jiné ;-)
Profilova fotka
yw: ježiš, to bych si nikdy nemyslela - a i kdyby jsi měla úplně stejnou, tak věř mi, že mě je to úplně jedno ;-) No my taky chtěli supr trupr některé věci, ale časem jsme museli hold slevnit ze svých požadavků! ;-)
Profilova fotka
Peti však já si taky myslím, že budem hooooooodně slevovat.. penízky budou docházet a potřebných věcí ještě bude hodně!!!! dnes dělám pokus na sárince.. Do dneška jsem jí dávala spát dvakrát denně.. ale začala mi chodit spát večer čímdál tím dýl, takže ji dám spát jen jednou.. zatim se ještě drží tak uvidíme v kolik jí dám chrupat.. snad bude spát aspon dvě hodky a do večera pak vydrží!!!
Článek se načítá
ahoj Ywi, Peti a Evíku ;-) téda vás tady je :-D)
Profilova fotka
ahoj Ivi.. kde se flákáš čééče
My vybavení máme jasné - na věcech co jsou zabudované a už se k nim nedostaneme tak na těch opravdu nešetříme a děláme to hodně poctivě, no a takové co se daj vyměnit .... tak na těch taky nešetříme :-D raději si ze začátku hodně připlatím a bude mi to sloužit, nebo si koupím šunt a budu se mlátit za půl roku do hlavy a kupovat znova. Ale raději si na to počkám až budou peníze než kupovat vše a pak okusovat omítky :-p Takže 100% budeme mít koupelnu, wc, kuchyni a podlahy + dveře, to jako jo a pak vybavení budeme řešit podle peněz
jé vybavení domečku, no jo, to není levná záležitost :-p :-p já pořád řěším tu podlahu v obýváku, protože tu máme plovoučku a musím fakt každý den luxovat a vytírat, jinak je to strašný :-p :-p
Profilova fotka
čauu Ivi evi. a co by jsi tam chtěla jiného? yw: tak držím pěsti, ať to se sáruš vyjde. mně Max usíná kolem 18 hod. a budí se furt strašně často - ach jo, ať mu ty zuby už vylezou...toto je děs! Zatím má teda jen ten jeden! ;-)
:-D já ti dám kde se flákáš, čéče? :-D :-D :-D :-. já makáááám ;-) a v práci ještě k tomu ;-) 8-)) a co ty??? Jak se máš, co Sárinka, co Fanda - ještě sem neviděl tu reklamu - asi se kooukám na tv v blbou hodinu :-p a co Sendík??? Evi hóóój!!! Nj no - ale co v dnešní době je. My máme vlastně ložinici komplet - komoda, postel, stolky a svítidla taky ;-)) TV máme taky, takže max dokoupíme stůl a židle a na sedačku sii počkáme. Když nám tedy na ni nezbude.
Profilova fotka
já zatím taky neměla štěstí na tu reklamu... :-(
mě fakt zajímá na jaké tv stanici ji vysílají a kdy - orientačně. Páč večer ji fakt nikdy nevidím |-|
Profilova fotka
já taky tu reklamu teď neviděla...kruciš fix...před tím, než jsme věděla, že tam F je, tak x-krát a teď vůbec ]-(
no asi koberec, tam se ten prach tak nešíří, tohle je fakt hrozný. A přitom Max sem nechodí, prach stírám, tak já nevím kde se to bere :-(
Profilova fotka
evi: no na koberci to sice tak "neuvidíš", ale stejně to tam bude! :-| já bych do koberce asi nešla...ale záleží na tobě! ;-)
Evi prach máš prostě všude - něco se ti dostává z venčí, něco z oblečení a něco produkuješ sama - stará odumřelá kůže apod. :-( je fakt že na plovoučce se to vidí víc, mě osobně by vadil ten koberec - páč bych věděla že to vše je tam uvnitř :-( já osobně jsem proti kobercům, max pod stolek v obýváku víc ani boha Peti a kde ji dávali?
Profilova fotka
naše plovoučka v ložnici http://www.modrastrecha.cz/album/view... ivis: já ji viděla na nově většinou po ulici - před zprávami ;-)
Peti, zronva sem se dívala na MS na novou plovoučku, no a kuknu sem a posíláš odkázek. Fakt moc pěkná x-)) Nj no tak to sem většinou venku - takže tohle nestíhám :-(
Profilova fotka
jůů Ded ta je supr, něco takového chcem do obýváku.... od koho máet plovoučku?
Peti plovoučka pěkná. No mě nejvíc štve to, že plovoučku musíš nejdřív vysát a pak ještě vytřít. Kdežto koberec jen vysaješ a je to
Profilova fotka
tak já tu reklamu vídám docela často.. včera zrovna v rekl. mezi Superstar, dnes dopoledne.. no dost často.. a koukám hlavně na novu, takže na nově ale určo je i na primě Ivi my taky nebudem na věcech šetřit.. ale myslím, že jak budou docházet penízky, tak budem hooooodně snižovat naše nároky.. takže co chceme ted tak na jaře bude možná přepych a bude něco jiného!!! my budem dávat všude lina a v pokojíku asi koberec.. dlažba bude jen v koupelně a v předsíni a na malém WC
Profilova fotka
my plánujeme jen jeden malý dětský kobereček, takový ten hrací, jinak ne....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?