Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
tak už to potvrzení mám - hurááá - ale poslali to až po mé urgenci! :-N - jsem byla v mailu asi trošičku nepříjemná! :-x :-N no nic, my jdem do hypky ;-)
Profilova fotka
a hned to jde....tak to jdu taky prudit...ale až v př. týden...taď už nestíhačka....
Profilova fotka
dobré ráno! tak dneska mám v plánu zas jen makat, makat a makat! :-N musím uspat mládě, dám ho zas na zahradu a budu umývat okna! :-N a odpo to samé! :-p :-N
Profilova fotka
Ahoooj tak ať ti to jde od ruky :-) a ať mládě spí co nejdýl v poklidu :-)
Profilova fotka
brééé ráááááááááááááánko vše nej SARINCE k svátku x-)
Profilova fotka
bréé bréééé :-) Sáruš taky vše nej... x-) zrovna sem zvažovala kdy to Sárinka slaví, stli dnes či jindy... :-)
Profilova fotka
bré ránko... holky za sáruš moc děkuju :) kaj slavíme to dnes jinak všem přeju hezký den, dnes mám zase plno práce, tak tu moc nebudu.. ale jednou zase přijdu a pokecám si.. at už sama nebo s váma :))))
Profilova fotka
bréééé bré Ywi :-)))
Dobré ráno, my taky přejeme Sárince vše nej k svátku x-) Holky viděly jste včera "Jste to, co jíte"?
Profilova fotka
Ahoj Eviku, já nekoukala, já byla na šmik šmik... co tam bylo??
paní po 2 dětech vedle z vesnice, klučík 8 m, holčička 3 roky a doktorka jí učila jak správně jíst a vařit a to jsem se fakt smála. Paní by za den měla sníst 3 druhy ovoce, 3 druhy zeleniny, 3 druhy bílkoviny, 3 druhy sacharidů, těstoviny a 2x týdně rybu :-D :-D paní doktorka asi neví jaká je výše mateřské, páč to bych za chvilku přišla na buben tohle za den sníst :-p :-p jo a taky s ní vařila oběd, kdy jenom vývar na polévku se dělal 2 hodiny :-D :-D paní doktorka asi neví co to je běhat kolem dětí, takže nějaké vaření polévky na 2 hodiny fakt ne. Já měla včera rohlíkovo-piškotovou dietu např. 3 rohlíky a odpo nějaké pikoty od Maxe. Holt když doma nic není a není čas tak to neřeším
a jak jsi šmik-šmik? Pošli foto ;-)
Článek se načítá
dobré ránko :-) Sárince vše nejlepší k svátku přejeme x-) já dnes razím za kámoškou do školy x-) a pak za segruškou ... tak snad mi Terka vydrží tak dlouho v kočárku ... pořád by jen stála a zkoušela ťapkat :-D ... evi: já taky nekoukala, po včerejšku u našich jsem byla děsně utahaná ... kaj: teda vy fičíte :-) ... s takouvou některé ještě i předběhnete :-D
Profilova fotka
Evi šmik šmik super, sem spokojená - jen když se fotnu na mobil i na foťák zblízka, tak to je trága :-p :-D copak bylo včera Veru? a co bacil?
a máš to kratší jo? Přišly ti ty penízky? =-)
kaj: ale nic nebylo :-) ... jen s Terezkou je to náročné ... celý den v jednom kole, ona neposedí ... pořád chce stát a ťapkat a ťapkat ... a celý den venku se na mě podepsalo únavou ... no ještě mám kašel a dýchací cesty mám zahleněné ... takže ještě tak 14 dnů a zbavím se toho :-S :-D já jdu šmik, šmik příští pátek :-) ... zkrátit a obarvit x-)
jé Veru bude taky činaná x-)
Profilova fotka
jj mám, po ty ramena jak jsem chtěla... O. pro mě přijel, tak ho šmikla taky :-))))
další pán na holení :-D :-D kua rozhlas mi budí dítě ]-( ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
aaa další rozhlas :-D
řve to jako kráva a hrajou jenom Gotta! ]-( ]-( ]-( ]-( jsem říkala tchýni ať jim řekne až to trochu ztlumí, ale že pak babky nic neslyší ]-( ]-(
Profilova fotka
by mě zajímalo k čemu to je... :-| pozůstatek z dob před opicema... :-(
jako fakt strašný, tady je to takový celý komunistiš ]-( ulice "U národního výboru", Svaz žen :-p :-p :-p
Profilova fotka
ahoooj! vše nej Sáruš k svátku, ať dělá mamince jen samou radost! x-) mládě spalo jen hoďku, takže jsem stihla pouze dvě okna, ale tch. si bere malého odpo do kočáru, takže dodělám terasové dveře a už mám od oken pokoj! x-) pak už jen před stěhovačkou přeleštit koupelnu a vytřít podlahy na hotovo a je to! :-D evi: jé, u vás taky rozhlas...to je o nervy, co! kaj a veru: já cu vidět fotečkýýýý! x-)
Ahoj Deduli, jako strašný, hrajou samý chujoviny a řve to jako kráva. My jsme dneska v půl čtvrtý měli budíček :-p nakojili jsme, dali do postýlky, spal asi 10 minut a pak šílený pláč =-) =-) asi ho bolelo bříško, protože mlátil nožičkama, tak jsem chvilku nosila, přebalila, nic tak jsem mu po půl hodině kápla 3 kapky Sab Simplexu a hned usnul
ahojky ded :-) já až příští týden x-) :-D teda Vám to odsejpá :-) ...
Profilova fotka
evi: my používali sabík docela často - jen pár kapek každý večer preventivně a maxe nic nebolelo! ;-) veru: já vím, - já jen, že pak čekám fotečky! 8-) u nás jsou noci stále hrůza - budí se mi co hodinu - ale je teda fakt, že poslední dvě noci se vzbudil jen 4x - což je u něj úspěch a dokonce s náma nespal ani v posteli (což jinak poslední měsíc vždy tak kolem té 1 hod ranní jsem ho musela dát k nám, jinak bych se nevyspala) :-|
a on se vzbudí hlady nebo je vyspalý a chce si vykládat?
Profilova fotka
evi: já ti ani nevím, vždy si sosne trochu čaje a chrupe dál...ale zas jen tak tu hodku - hladný není, mléko mu stačí až tak kolem té 5 hod ranní, jinak ho nechce! ale čaj by chlemtal furt! a nebo nasadím jen dudu a taky chrupe dál - jak kdy!
teda čert aby se v nich vyznal, co? My teď spíme, tak mu dávám ještě tak 20 minut a pak půjdeme ven. Ráno tady v 8 zvonil pošťák s balíkem, jsem neotevřela, bo jsem byla v noční košili tak si zajdeme na poštu

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?