Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
stli to bude publikovatelný tak určo .)
Profilova fotka
hoooj Evi - mně taky strašně padaly vlasy - taky proto jsem šla nakrátko, že! ;-) ivis: já právě ty krátké skoro vůbec nemusím upravovat - jsem stráášně spokojená! ;-) jo a ivis a já to u babi právě už vidím jen na pár týdnů...když už jí jde stolice do pochvy, tak to už je hodně blbé! :-S ale chmury stranou - příští neděli ji jedu potěšit i s Maxíkem ;-)
Profilova fotka
ze včerejška se mi toho moc nepovedlo, přehnala jsem to s ISem a je to znát :-( ale na příště se mega těším, bude abstrakce :)
Profilova fotka
kaj: co je to vlastně to ISO - já to na foťáku taky mám, ale nevím, na co to je?! :-N
Profilova fotka
to je citlivost světla... nejčastěji se používá 100 na sluníčko... nejhůř ve tmě použít 400 pak už sou ty fotky jakoby zrnité...
Ivi prý je to ještě hormonální bouře :-( mám víc baštit ryby, ale jinak se to samo upraví (jako ten můj xicht kdysi co jsem měla jako puberťák a dneska ani pupínek - zaplaťpánbůh) x-) x-) Dneska ráno jsme kojili a já mám noční košili s kočičkama a Fildu to začalo strašně zajímat co že mám na tom triku tak místo aby se soustředil na kojení tak mi furt ručičkama jezdil po kočičkách, tak jsem to musela svléknout, protože by se ani nanajedl :-D :-D
Profilova fotka
http://www.fotoradce.cz/zaklady-fotog... tady jsou ukázky co dělá clona, kouzla co? :-)
Profilova fotka
Eviku :-D :-D :-D
Profilova fotka
evi: no jo kočky - to bude jeho! :-D kaj: ahááá, díky za info! ;-) no nic, jdu uspat dítě a pak tradá na barák, dítě dám na zahradu, snad bude aspoň hoďku chrupat, a´t něco podělám, pa ;-)
Profilova fotka
jdu baštit
Kaji dobrou chuť ;-) Evi, tak to jo ..... no ještě aby ho kočičky nezajímali :-) jde vidět že už není to ležící miminko, ale že s ezačíná zajímat o ten velký svět ;-) Peti |-| |-| |-| tak hezky rozvesel babičku a dědy ;-)
no jo, je vidět že je to chlap :-D :-D . Teď máme období kdy si cpe všechno do pusy, obě ruce, ponožky, plenu - no sranda :-D
Článek se načítá
:-D no má hlad a ty mu nedáš - tak se nediv ;-) :-D sem si dala hanácký zelný salátek, raženku a kousek sýru a za chvíli mažu domů. Dneska mě to tady nějako ta technika bojkotuje. Zaboha nemůžu odeslat elektronicky přehled na zdravotku, jako možno to tam už došlo - i několikrát :-N :-N :-N ale mě to ke konci prostě slítne. Tak nevím, asi jim tam zavolám zda to přišlo nebo na to dnes už prdím a pošlu to zítra po ránu. Jo a zítra, příjdu trochu pozdě - snad do 11hod budu tady ;)
Kaji, budeš dávat fotečky na MS nebo je píchneš jinam - kde to můžeš ošetřit ;)
Profilova fotka
už sem zpátky... ještě nevím stli je budu někam dávat....zatím nikam... vám kdyžtak mejlíkem... ;-) až toho bude víc... momentálně zalíváme strop... můžu vám akorát ukázat les uvnitř baráku :-D
Hi hi hi, tak to les jsme měli taky - fakt jen ty houby nám tam chyběly - i když vlastně tam houby bylo :-D :-D :-D takže jede se dle plánu? TO je super ;-)) Já včera chtěla dát něco na rajče, jenže jaksi těch 1300ks se mi tam ne a né nechtělo nahrát :-D) tak budu promazávat a popř to rozhodím 8-) Pro dnešek se loučím, mám toho až po krk. Zítra dorazím pozdějš, takk toho moc nenapovídejte ať nemusím toliko dočítat. Pááá
Profilova fotka
prý sme týden ve skluzu... ale mě to srdce nedrásá... :-)
ále na to kašly, týden sem týden tam - se to dožene později a nebo se to protáhne max, ale co se v dnešní době dá 100% naplánovat. Hlavně že chlapi makaj ;-)
Profilova fotka
do hááááááááááje... volali mi ohledně reklamace ětch svatebních bot prej že jejich chyba to není, že sem to musela sedřít já (asi naschvál si během 5 hodin sedřu boty za 2000 ne), že to nikdo neprokáže a že to přejeli nějakým lakem ]-(
Profilova fotka
huuuž jsem tu, umyté jedno okno a vytřená podlaha, pak se mi bobek vzbudil! ;-) kaj: týden je v pohodě! ;-) a s těma botama - no to je jak když člověk cokoli reklamuje, vždy to svedou na tebe! ]-(
Profilova fotka
mi tu holky radí ještě omlátit jim to o hlavu, nic nepřebírat, sepsat znova do protokolu co a jak (pač v prvním napsali jen odřená kůže)... no nevím stli to má smysl
Profilova fotka
kaj: zkusit to můžeš, ale po pravdě si myslím, že to bude ztráta času...ale zas jestli na to nespěcháš, tak za zkoušku nic nedáš! ;-) jako - povím vám jak jsou ty lidy v bance tupí!!!! zkoušíme ještě jednu půjčku (na tu kuchyŃ) - vypadá to, že nám ji bez problému dají a já potřebuju, aby mi v bance napsali do jedné věty, že jarda má dispoziční právo na můj účet. A paní mi v bance řekla, že to ještě nikdy nikomu nevydávali a neví, jestli to vydat můžou, tak psala na jakousi centrálu, jestli to teda vydat můžou - ti se jí stále neozvali a ona mi to prostě nevydá a nevydá!!!! kua fix, já se na to vyseru - jestli to krachne na takové kravovině, tak si ju večer najdu a dám ji tečku mezi oči, fakt! ]-(
Profilova fotka
no teď už bude kosa tak teď je nosit asik nebudu... ale já sem buď truhlík, nebo se seřvu na dvě doby tak že... mě vyrazí zavřenýma dveřma...nic mezi neumím... :-(
Profilova fotka
kaj: udělej tam čoro moro, ať se tam chytnou za kebule...hajzlíci vychcaní! 8-(
Profilova fotka
tušit co sou zač tak se vdávám v žabkách... :-(
Profilova fotka
v té bance to sou taky truhlíci... co zajít za někým jiným, na jinou přepážku, mluvit s vedoucím,....
Profilova fotka
ono to tam řešilo víc lidí z banky... :-N ...takže tím jedním člověkem to asi nebude! ]-( asi jsou tam všichni divní! :-D
Profilova fotka
asi jooooooooooooooo
Profilova fotka
a co to je za banka... teď mě napadlo že já O. účtem disponuju...což mi připomíná, že sme furt nenahlásili změnu a že sem si nezajistila svou banku - ouou :-N
Profilova fotka
kaj: ČSOB!!!! jako - přijde mi to nenormální...tolik mě stojí různé poplatky a budou z toho dělat takové čoro moro! ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?