Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
takže ne s Frentiškem ale s Františkem, .... a tu reklamu jsem viděla na Nově i Primě.
Profilova fotka
jj, to je Astorka, tu mam doma, tak priste budu lip koukat teda :-)
Profilova fotka
vydžte opravdu až na tu poslední jednu vteřinu na konci
no Ywča psala že na Astor, ale já ji fakt neviděla a teď se jdu naložit do vany, tak to uvidím zase prd :-(( chjo, já snad Fandu neuvidím
Profilova fotka
jeee, tak ja tu reklamu asi uz videla... ale nedavala jsem pozor... no, u tchyne bezi televize porad, tak snad se mi podari Fandu "ulovit" ;-) jinak dovolena ubiha kraaasne, ale zitra uz je ctvrtek :-. .. se nanadeju a bude tu pondeli
teda Markét, to je mazec =-) =-) tak hlavně že je Bětka o.k. My jsme teda Nánu nepořizovali, strach nějak nemám, ale stejně chodím furt kontrolovat když spí jestli se zvedá hrudníček
Profilova fotka
dobré ránko, včera jsem se tu neukázala, bo jsem musela do města až jsem z tama přišla, tak jsem tam musela zas - takže včera jsem si dala do tlapek takových dobrých 15 km! :-N mmaky: tjo =-) Hlavně, že je Bětulí ok! Ještěže ten monitor máte! x-) evi: no já psala PA do nemocnice a prý si to mám nahřívat termoforem, tak jsem tak udělala a lepší se to! x-) kaj: vám vykradli stavbu???? tjo a co vám vzali? veru: nekecej - ona se už fakt staví?! :-N ona je teda hooodně dopředu! reklamu na řasenku jsem taky ještě neviděla, musím se pořádně kukat! ;-) - ááá teď čtu příspěvek mmaky - tak jo - tu jsem viděla, i vím, že tam s někým tančí...a já si říkala, že je mi ten člověk povědomý, ale moc jsem to nesledovala...no teď už budůůůůů! x-) ivis: babi nakonec na operaci nejde - bojí se do ní "říznout" - tak je to už špatné! ;-(
Profilova fotka
Dedul hooooj, neeee stavbu neeee, ťuk ťuk ťuk :-) auto...
Profilova fotka
kaj: ahááá - tjo a co vám vzali?
Profilova fotka
zabudovanou GPSku z palubky, taky se bude měnit. sklo u dveří.... celková škoda 70 tis :-(
Profilova fotka
kaj: tý voe...no já se poseru, fakt! ty lidi jsou takové, ale takové ku*vy.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( fakt nemám slov! a máte to pojištěné? nebo to musíte cálovat z vlastní kapsy? =-) :-x
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se že zde prudím, ale mám vzkaz od Ivky, že ji zlobí net a jakmile to bude možné příjde na vás juknout. Mějte a moc neštěbetejte, aby vás Ivča stihla dočíst ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: díky za info! ;-)
Profilova fotka
no GPS z vlastní, to si kuopval O. sám, ale je to firemní auto, tak uvidíme... teď je autí na garančce, O. to tam rovnou nechal, stejěn byt am př. týden s tím jel... ale jako třeba handsfree tam nechali.... to kdyby dolovali tak nevím, bych si je našla sama asik ]-(
Profilova fotka
Katy díky za info :-) jinak zdravím Ostravu 8-)
Profilova fotka
kaj: aha, firemní, tak ještěže tak! ale ta GPS teda naštve! ]-(
Profilova fotka
no můžem být rádi že byla za podputlovní cenu, ale i tak...a O. blázem si rovnou objednal druhou, prý to riskne... pako :-|
Profilova fotka
kaj: šjooooova! :-. :-S no já na chvíli mizím - musím jít koupit lišty k plovoučce a ještě jednu barvu, tak pááá ;-)
ahojky, Káji to je hnus teda ]-( . Byla jsi byla u holiče? Deduli tak halvně že je zánět už o.k. já jsem musela před kojením nahřát, po kojení chladit, ale zabralo to celkem rychle.
Profilova fotka
Evi, jdu až dneska...a furt nevím co...
mě štve jak mi poříd padají vlasy :-p :-p bych šla nejraději nakrátko jako Ywi, ale mě krátké vlasy nesluší :-.
BAF!!!
Profilova fotka
jo mě se krátké taky líbí, kdysi sem je měla...ale mám xstranný zákaz, achjo :-( ale jednou... :-)
po dětech.... :-D :-D :-D :-D
huž sem tadýýý, ale dělám na výplatách takže budu po očku nakukovat u nás po ránu děsná mlha a až teď vykukuje sluníčko, navíc ráno mělo 02 jakési problémy s netem tak to nešlo. ale slíbili že zprovozní v rozmezí 1-2hodin no a jede to ;) Peti, ojojoj tak snad babička vydrží co nejdéle x-) zase by bylo na pěst, kdyby operaci nezvládla - takhle si ji třebas ještě pár měsíců či let užijete x-)x-)x-) Kaji, tak co fotografování? Povídej a přeháněj!!! Evi, tak zkus Biosil bo co to je - je to z lékárny a paní mi to doporučila na vlasy. Ale zatím neužívám
nebo před dětma ? :-D :-D :-D nevím pro mě jsou krátké vlasy nepraktické - dlouhé můžu sepnout do culíku a jít - o krátké musíš pečovat a upravovat a na to nemám čas ani kvalitu vlasů. tím že je mám hodně husté a pevné a sklon k vysoušení to fakt nejde. fénuji a žehlím max 1x za 2měsíce, když víc tak to hned poznám
Profilova fotka
Evi spíš s dětma :-D :-D :-D jako foto včera super, sice moc fotek se mi nepovedlo, ale jako yt triky... dělalil jsme portréty, venku "nuda" ale pak sme šli do ateliéru a to byla bomba, hráli sme si se světly, s větrákem a pak na mé vyžádání dělali foto s černým pozadí a jen část kukuče osvětléného... takové trochu strašidelné ale holky to hnedka chtěly do FB :-D :-D :-D a přííííště, to bude ještě lepčí :-))))
Ivi u mě je to pořád ještě po porodu, prý to trvá až půl roku :-p :-p :-p na co jsem teda ale mega na*raná je plovoučka ]-( ]-( ]-( všechno je tam vidět, luxuji ob den a stejně je to strašný ]-( ]-(
Káji tak pak hoď výtvory :-)
Kaji, šikulík ;) tak pak hoď na fb fotečky - jsem zvědavá ;) Evi, až tak ti vlásky padaj??? Hmm bych řekla, že ti chybí nějaký vitamín - zkus se poradit v lékárně. Stříhání není rešením!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?