Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
tak která z vás je v tom?????????????????????????????????????????????????????????????????
Profilova fotka
trochu divný příznaky na těhu ne? ale přiznám se, napadlo mě to taky, tělíčko se chová trochu jinak než obvykle.. :-D ale zobu prášky a pravidelně přijíždí marťani... tak ti nevím :-D
hi hi hi Sáruš uklízela, nebo mamka a šupla ho tam s ostatníma hračkama??? :-D na mě se nedívej ;-)) Heleď Ywi, jestli se můžu optat - jak váš vyjde ten anhydrid?
Kaji, ty zobeš ještě pilule? Sem se domnívala, že už ne - tak právě mě napadlo těhu 8-) hmm tož to by bylo fakt divný, kdyby si byla těhu i s antikem :-o
Profilova fotka
holky sárinka miluje Pink... když dávají tu reklamu s ní, tak běží k telce a paří.. tak jí to pouštím i na notasu.. mmj nevíte kde sehnat lístky na Pink???????????????????????????? Neznáte někoho kdo prodává.. chjo.. normoš už jsou vyprodané a já bych tůůůůůůůůůůůze ráda na ni :-( ivi nechceš navařit i pro nás :DDDDDDDDDD
Ywi, tak to nahraj na dvd alespoň tak na 30min a máš vždy na chvíli klid :-D ;-) mmch, co to bylo jak si poštěla na srazíku? Ty písničky???? S těma lístkama ti neporadím - páč netuším :-( No čéče, jako bych možno i uvařila, ale nevím jak by to bylo s dopravou - PPL jsou celkem drazí :-p
Profilova fotka
Ywi tak my Sáruš vezmem :D jdu s Evikem :-)))))
Profilova fotka
miluju ji!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=AGiqKY... kaj já chci jít takyyy... nevíš o nějakých lístkách??
Profilova fotka
kdyby jste ji viděli.. zvedne ručičku nahoru a trše.. bobišek můj.. zkusím to někdy natočit :D
Ywi až ták jo????
Profilova fotka
Ywi koupila jsem je normálně přes sazku, ale jsou už místa akorát na těch ochozech kolem.. :-( snad jí uvidíme z toho místa,,, vzpoměla jsem si pozdě...
zkus to natočit a pak to pošly dál ;)) a co Sendíkovi to šukadýlko - budeš pořizovat? Jak sem dávala Kristi ten odkaz?
Článek se načítá
Profilova fotka
ivi to je mega drahé.. nic nebude.. stačí mu plyšák :-p kaj no uvidíme.. radči bych na stání abych mohla pařit :D ale to už mám určo smůlu :-p
Ywi, já se na cenu nedívala - sem si říkala, koupím to Bobíkovi; ale u něj se tohle zatím nějak extra neprojevuje. Sice mu občas trčí, ale to mu dycky říkám : zastrč ho neřáde :-D :-D :-D no a on mu pak zajede :-D ;-)
Profilova fotka
na stání jsem koukala taky, ale smolík :-(
jdu si pro čajík a jdu makati ;)) ywi a co nějaké nové fotečky??? máš ? a už se tii někdo ozval na focení svatbičky???? co si zkusit dát sem nabídku?
Profilova fotka
tjo my sme skvadra, tady je v kanclu každej chcíplej... :-( a teď volala kolegyně že už odpadla úplně... až jo, nesnáším zimu...
Profilova fotka
tak mládátko už chrupe.. ivi neozval.. ale ozvali se ne focení dětí.. tak uvidíme.. jdu něco dělat :-p
Profilova fotka
Ywi... ja se hlasim na foceni dospelyyyych x-)
Profilova fotka
focení dětí je taky prima ;-) navíc už jej máš natrénovaný... :-) na kurzu máme paní na mateřské a hlásala... no ale stejně nevím co budu fotit... my ostatní na ni koukly stli to myslí vážně... říkáme máš doma ročního drobka, tak šup šup :-)
Profilova fotka
Ywi já se hlásím taky, do učení... :-D já snad fakt někdy přijedu...
Profilova fotka
chi satyyy ale výsledek nezaručuju :-D kaj jen přijed ;-) tak jsem ted zaplatila poslední fakturu a jsme bez peněz :-o :-|
Profilova fotka
Yw teď o víku jedeme do Orlických... to budu mít při cestě :-D
Profilova fotka
Ywi ... ja ti verim, kdyztak mě dokreslíš ve Photoshopu ;-)
Profilova fotka
Satyyy už si ready na mužíčka? v kolik přijede? :-)
Profilova fotka
kaj no fidíš.. a co tady unás v horách budete dělat?? :-N satyy chi chi.. to kreslení v photoshopu není má nejsilnější stránka :-N
Profilova fotka
mojo, uz jsem natěšená... dosednout by měl v 16.10h x-) Yw, jsem videla, jak umis udelal pekny kukadla v tom Photoshopu... ;-)
Profilova fotka
Ywi známí mají v Orl. Záhoří penzion a jezdíme tam 2x do roka na "sportovní vík" já spíš coby fotograf, já na volejbal a nohejbal nejsem... já fandím...:-) no a večer se paří, griluje se beránek nebo nějaké masíko... :-) Ywi mě se teď ve Photoshopu zalíbila fuknce retuše pleti, to je tak krásnýýýý, to tu pleť tak krásně vyhladí :-) ale rozčiluje mě klon. razítko.. co mám PS4 tak zlobí, u 3 bylo všecko v klidu... retušuju retušuju a najednou mi to někde o kus dál udělá čáru ??!! ]-( nevím proč...
Profilova fotka
kukadla? jak? jak? :-)
Profilova fotka
Kaj, si nepamatujes, jak ti Yw na svatebni fotce udelala mega kukadla?? ;-) jinak my jedeme taky do Orlickych hor.... ve ctvrtek rano tam a v sobotu dopoledne zpatky... jedeme ke tychni

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?