Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
papa a brou chuť ;-) x-) :-D
nazdar, tak nám skoro celý den nešel net :-p :-p vy už máte všechny pořešené Vánoce? =-) =-) =-) tak to já teda absolutně nevím, baví má manža 21/12 narozky (ale ty mám naštěstí vyřešený), ale k Vánocům fakt nevím :( nechce se mi pořád opakovat (voňavka, hadry, CD), ale co furt taky vymýšlet |-|
Profilova fotka
no, my asi letos zavedeme vanoce ve stylu financni krize a domluvime se s pribuznyma, ze si nedame nic... uz jsme tohle zavedli davno se sourozencema myma i Petrovyma (davame si darky jen k narozeninam) ... tak to asi zavedeme i s rodicema a babickama... :-N stejne se akorat babicky trapi s tim, co nam maji dat a my se zase trapime s nim, co koupit jim... mi to prijde na hlavu postaveny ... me staci ozdobeny stromecek, cukrovi a pohadky v televizi. ... na darky kaslu!!! uvidime, co na to rekne rodinkaaa staci, ze mame v prosinci: svagrova narozeniny, neter narozeniny, ja narozeniny, moje mamina padesatiny ... a to radsi nepocitam svatky, rpotoze tech je snad jeste vic (neni nad to, kdyz ma Petr babicku, maminu i sestru Evu) :-S
Profilova fotka
satyyy: náhodou dobrý nápad, já bych to nejradši tento rok taky tak vyřešila...bo fakt nemám naspořeno nic a z mateřské toho do vánoc už fakt moc nenašetřím! a to nemluvě, že mamča má 28.12 padesát! :-S
Profilova fotka
Ded... u nas ma mamina 31.12. padesat ... taky super ... ja nevim, jsme snad uz rozumny lidi, tak se dokazeme domluvit na tom, ze proste ty darky nebudou ... stejne se polovina penez utrati za blbosti :-N
Profilova fotka
satyyy: škoda, že tu není smajlík s prstem nahoru!!! ;-) naprosto s tebou souhlasím!
Profilova fotka
brýýýtro, sem byla s O. u notáře, sem heeeeeere :-)
Profilova fotka
Ahoj ženský.. tak satyyy tož to je dobrý nápad s tou krizí... páč já vánoce taky pořešené nemám a hlavně na ně ani nemám.. Nechala jsem udělat ty kalendáře sárinky (vyjdou nakonec docela draze) a tím to asi končí... hold stavíme... tak to každý musí pochopit že každá kačka je dobrá!!! včéra mi přišlo to nádobí a jsem nadšená.. i u mamky a fandy to sklidilo úspěch, tak jsem ráda.. dnes jsem objednala sadu hrnců tak se na ně taky těším :) hnedle budem mít včem vařit a z čeho jíst.. :) ještě malý detail a to na čem jíst, ale to už je jen opravdu detail :-D
Profilova fotka
Ahoj Ywi... všecko budeeeee, popořádku ;-) :-D
Profilova fotka
dneska tu budu sama bo co?
ahojky kočky, zdravím v rychlosti .... ;) já mám dnes dovču a vařím pro chlapíky. Za chvilinku máme obídek. do toho se mi pere jedna pračka za druhou - jedna je dopraná a druhou tam dám :-D jinak, chlapíci jsou šikovní a práce jim jde hezky od ruky ;-)) zase nakouknu
Profilova fotka
tak jsme zpět z poradny - zas jsme odesláni na rehabky! |-| :-( protože nesedí a nelozí - ale hlavně, že nesedí! já se na to už fakt vys.... jo a má už 9550 g :-N - prý je veliký jak roční dítě! :-x
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Ivi, pak fotni výsledek, jsem zvědavááá :-) Ded jejda tak třeba jej sestřičky rozhýbou... :-N lenoch je to...
Profilova fotka
dostane dietku a začne cvičit... žádný ulejvání ;-)
Profilova fotka
kaj: já jsem z toho úplně na nervy, mám problém ho přebalit, né tak s ním cvičit...to zas bude...ou jé! A jak zas bude ječet :-. - stačilo mi to dnes u mudry, co předváděl, a to ho jen poslechla! :-|
Profilova fotka
Ded, kliiiid ... to bude pohoda... je to lenoch no, jako ten segry... akorat tam to doktorka neresi a do rehabilitaci nikoho nezene... ale tohle je fajn ;-) Vojtech lozil az nekdy tesne pred rokem... a sedel?? to nevim .... ale je fakt, ze on mel rad "sezeni" na kline snad od mala....
Profilova fotka
je to pěkný lumpík teda...
Profilova fotka
a ze Maxik krici, tomu my stejne neverime... ho jeste nikdo neslysel... zatim jsem to jen a jen pomluvy ;-)
Profilova fotka
no jooo, doufám, že tam budeme chodit třebas jen 1x týdně - né 2x, jak minule ze začátku! ]-( no nic, jdu nakrmit mládě a razíme do města, mám scuka ze ségrou! páááčko!
ahojky ... ded: nebuj ono se mu to cvičení určitě zalíbí :-) ... už je větší ... tak mi dneska segra řekla, že mamka jde v pondělí na operaci ;-( ... máme docela strach ... před 14 dny byla na stěrech řekli, že výsledky jsou v pořádku a pak ji udělal sono jen prý kontrolní (asi půl hodiny) a nakonec ji řekl, že se mu to nelíbí, že ta sliznice je nějaká zduřelá :-( a řekl že je potřeba to odoperovat :-S ... snad to není nic vážného ;-( |-|
a s těma narozkama to máme taky tak ... mamča má 17.12. padesát x-) ... a vonoce jsem zatím neřešila ... není z čeho a ani nevím co komu koupit ... chci totiž navrhnout ať se na dárky už vykašleme a koupíme max. něco našim a pak už jen dětem ... a sobě navzájem prd ... stejně si za cleý rok koupíme co každý chce a potřebuje ... x-) a vánoce přece nejsou o dárcích (tak max. pro děti) ... no ne???
kde jsteee???? hm ... tak jsem se vykecala a můžu jít za malou ...
Profilova fotka
sem zpátky z papuuu :-)
ahojky kaj :-) a copak bylo dobrého??? snad se o víkendu konečně dostaneme k těm negativům ... Radek teď nestíhá ... kolega je nemocný, tak táhne i jeho úkoly, takže dělá v práci i doma a nebyl čas .... ale o víkendu ho chci donutit, aby mě to naučil a pusitl na svůj komp ... a já to pak zmáknu :-)
Profilova fotka
Ahoj Veru, akorát se O. ráno ptal jak to vypadá :-) zkuste udělat třeba 5 fotek a poslat nám to jak to vypadá, stli bude mít smysl to všecko skenovat :-) ať s tím kdyžtak nemáte hafo práce ;-) jinak papu nic moc, dneska mi to nějak nejelo :-(
hola hola .. práce volá, tedy pardón mě práce a vás víkendík ;-) :-D Já jsem zrovinka též po obídku ;-) Kaji, copak si měla dobrého? Pověsila jsem pračku č. 2, teď si půjdu umýt vlasy, než mi proschnou tak tady něco poklidím a pak půjdu okouknout chaloupku 8-)
Profilova fotka
nějakou vlašskou mastnou polívku a hnusnou sekanou :-/ bléé
Profilova fotka
ded, to bude v pohode. Ale vazi teda dost......Mia ma skoro ve 3 letech nejakych 12,8 kg
Profilova fotka
Kristi, Miuška je ale cvrček :))) Vojtech ma taky asi 11kg ... a to mu je 14 mesicu :)))
Profilova fotka
tjo to je taky kus chlapa :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?