Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Kristi... kolo je uuuuzasny ... jo, jsem se chtela zeptat, jak jste na tom s tou motorkou.... jeste ji potrebujete?? ;-)
Profilova fotka
Klido pido se pro ni muzes stavit, pac Mia uz moc nejezdi, a pokud ji neuvidi, tak si nevzpomene....
já sem tadyk ;-) ale jelikož sem zrovna vystavovala faktury a měla za zády šéfa tak sem za váma nemohla. Dárky letos 2x neřeším. S R si pořídíme něco do domečku - asi sanitární keramiku, pak si dáme kuchyň, možno krb, schody apod :-D Našim asig společný jeden, pak mamči knížky páč ráda čte a taťkovi víneško, páč to on rád. R rodičům netuším - možno ňáký balíček a mému bráškovi tož taky nevím - asig něco z Alpine nebo Adidasu ;)) a malé - knížky, nějaké oblečeníčko
tjo, to je vymakaný!!! x-))
Profilova fotka
Kristi... oki, tak nez se Eli odstehuje, tak urcite jeste spachame nejaky setkani, tak bych si ji vzala ... at se Vojtech nenudi :D
Profilova fotka
jasne :-)
Profilova fotka
ták, můžu na chvíli za váma - dítě spí v garáži - aspoň hoďku by mohlo! :-N
a co korela - rozhlas - tchánojc rušitelé apod? veškeré rizika eliminovány? Já za chvíli pádím, páč musím nakoupit a pak mám pochůzky po městě a zítra : dovolenou ;) leč pracovní, ale to neva.
Profilova fotka
Ded si to nezakřikni, aspoň pár minut :-))))
Kočky, pro dnešek to balím ... mám toho ještě hodně. Zítra mám dovču, tak na mě myslete jak to zvládám :-N a držte pěstičky ať to do neděle večera je vše hotové!!! Pa pa a krásný víkendík ;)
Profilova fotka
ivis: corele jsem dala cosi zobat... :-D, tchánojc chrupou, rozhlas si snad dá pauzu... uvidíme :-D kaj: :-D, no ať spí ještě aspoň do půl, po 14 hod chci stejně vyrazit za mamčou...tak dnes zas tak dlouho spát nemusí... (a zrovna bude...určitě :-D) ivis: páááčko, moc se při dovči neupracuj! 8-)
Profilova fotka
Ivi papa :-) Ded tjo malý je nezmar... kdy jako ráčí spát?
Článek se načítá
Profilova fotka
kaj: je to dobrý, ještě chrupe, už spí 45 min, tak ještě půl hoďky může, ale pak by se mohl vzbudit...nebo nestíhám! :-D
Profilova fotka
tjo ty taky nevíš co bys viď, chudák malej v tom pak má mít jasno :-D
Profilova fotka
no já vím, jen on neví, kdy JÁ chci, aby se budil! :-D
Profilova fotka
sháním na MMB nějaký zimní komplet pro maxe (bunda plus oteplovačky) a může mi, prosím, někdo říct, proč je všechno furt do modra! 8-( :-D a když to není modré, tak to zas stojí majlant! chjo chjo! :-p
Profilova fotka
našla jsem jen totok: :-| http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... tak nevím, zda se mi z toho něco tak moc líbí, abych to koupila! co říkáš Káji? :-|
Profilova fotka
víc se mi líbí ta prvnííííííí
Profilova fotka
kaj: mně taky! ;-), ještě počkám, zatím času dost, teď jsem objednala tu kombošku, tak na tohle už nespěchám, až narazím na něco, co se mi bude echt líbit, tak pak koupím! ;-) nevím, proč, ale vzpomněla jsme si teď na kokoládku od meka - kdy jsi ji měla naposledy - pochlub se! :-D
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :-D 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :-x :-D
Profilova fotka
fčeeeeraaaaaa, ale pač bylo dloouhý focení bez papů a měl se hlaaaaaaaaad no :-) ale předtím když sme jeli na srazík s váma ;) se držím ne...ale nastává zima, bude hůř :-)))))
Profilova fotka
kaj: nekeeee, od srazu až teprve včééééra??? to mě po.... :-x :-D , tak to teda "válíš" 8-) no jo zima - to bude každý den, co?! :-D
Profilova fotka
no právě :-D to se pak sama budu divit jak často mám cestu kolem meka :-D 8-)
Profilova fotka
dyž ona je taaaak doooobrááááááááááááááááááááááá x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
nooooo jooooo! :-D já zas kápla v UH na kavárnu, kde mají naprost úžasné a jedinečné capuchino a dávájí ho i s sebou, takže jak budu ve městě, tak jsem jasná! :-N
Profilova fotka
další závisláááááááááák :-D
Profilova fotka
kaj: ale já teprve začala - měla jsme ho pouze 1x...no a dnes jsem si jej chtěla dát, leč Maxoš ještě spí, takže jsem psala už mámě, že do města to na 15 hod nestíhám, tak že dojdu až k ní domů! ;-)
Profilova fotka
jojooojoooo, mě je to jasnýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D
Profilova fotka
aaaž jo, přišla zima...začínají mi padat prstýnky :-( ;-(
Profilova fotka
kaj, dítěje vzhůru, jdu ho obléct a jdeme, páááá ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?