Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
sem tě neviděěěěěěěěl :-D zrovna jsem se koukala na tvoje fotečky na fb a už mě nebavilo u všech klikat že se mi líbí, tak abys věděla tak se mi líbí všechny x-)
Profilova fotka
tak nějak co nejdřív abych tam s tím vším mohla zajít, ... ale Káji v klidu, zkusím tu optiku a když to nevyjde tak ti pomůžu se dokopat koupit nové brýlky :-D :-D
Profilova fotka
ts, jaaaaaaaaaak nebavilo :-D kujíííííííííí x-) můj první pokus o noční fotos :-) ještě vychytat aby se při zmenšení nerozmázly a bude to eňoňuňo :-)
Profilova fotka
koupit to ještě není takový problém, ale vybrat, případně dokopat někoho aby mi poradil :-D optiku mám hnedka za rohem... :-D
Profilova fotka
tomu rozumím, i u mě bylo vždycky vybírání nových brýlí porod.
Profilova fotka
ty jo je mi zima, se musím rychle nějak zahřát, za hodinu jdeme s kámoškou se psama do lesa a tam se asi nezahřeju.
Profilova fotka
stli s něma budete lítat tak jo ;)
Profilova fotka
nene, oni to zvládnou sami spolu, já budu jenom tlačit kočár.
Profilova fotka
tak grog :-) kua mě ten FB sere... chci vyměnit jedno mázlé foto za zdařilejší a ne a ne a ne to tam dostat :-(((((
Profilova fotka
hele už někdo řešíte vánoce? teda vlastně ta otázka směřuje asi jen k tobě Káji když ostatní píííííí.
Profilova fotka
i mě v poslední době fb blbne :-| grog nemůžu Bětka by vyváděla kdyby byla ožralá.
Profilova fotka
anebo si ho dát tolik že by ji to skolilo a usla by aspoň do zítřka :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
:-p nepíííí,ale dítě je otravné, tak nestíhačka....
Profilova fotka
ale to by vlasně skolilo i mě po takové dlouhé abstinenci, a navíc by zítra měla kocovinu :-D
Profilova fotka
Dedulí už zase ho pomlouváš? :-D tak já ti teda budu zase věřit, že je opruz, :-D copak mu chybí?
Profilova fotka
jdu si nachystat oběd.
Profilova fotka
já zatím vánoce neřeším.... vy jo? :-N
Profilova fotka
jsem tu po o ja prosim taky vanoce neresim... ael asi bych pomalu mela :(
Profilova fotka
ja ne, ale vymyslenyho neco malo uz mam....
Profilova fotka
ja nemam ani napad... a ani se mi to nechce resit... jak tu nemam muze a ani tu na vanoce nebudu, tak se mi proste nechce
Profilova fotka
to se ti ani nedivim
Profilova fotka
to je jasný satyyy tak já už mám půlku nakoupenou a zbytek už asi vymyšlený.
Profilova fotka
tjo holky pochlubte se...já zatím ani netuším co budu kupovat... možná jediný co udělám až dodělám fotky tak fotoknihu rodičům..
Profilova fotka
Mia dostane kolo, naky hadriky, urcite i panneku a tak. Robovi nakou knizku/encyklopedii o golfu a nejaky luxusni sklenky na vinko + karton jeho oblibeneho, pak klasika trenky a pyzamo. teta dostane krem Lancome, pac z nej byla minule unesena mamka neco do bytu, neco praktickeho bracha si vybere sam, tomu dam jen prachy a tchanovcum nevim, asi dostanou nakej internet nebo tak neco
Profilova fotka
týýýjo to je darů... encyklo o golfu? to bych mohla O. koupit taky - zrovna dneska má turnaj :-) nebo aspoň něco ke golfu zas... :-)
Profilova fotka
moje mamka - velký košík s kosmetikou z Body Basic a kalendář s Bětčinýma fotkama od fotografky tchýně - to samé (v body Basic měli 65% slevu tak jsem nakoupila za 3000 a zaplatila 1000) ségra - nějaký balíček kosmetiky a softfleesovou bundu (opět sleva - je to franc. firma u nás jen šijou a pro pčr mají slevu ze 3500 za 750) Kamila - pouzdro do školy a stejnou bundu jak Bára Laďa - už mám tričko, cyklistické kalhoty (ve skladu Alpine pro je měli ve slevě za 199), pak mu koupím víno a nějaké doplňky k němu - nálevky a chladič, a kalendář s fotkama mě a Bětky od fotografky kamoška - střední balíček Body Basic Laďova ségra - střední balíček Body Basic tchán - atlas ptáků (vždycky sleduje co mu to přiletělo na zahradu) a z tupervare takovou srandu na ledovou kávu
Profilova fotka
tak já teda k vánocům vůbec netuším, hlavně na to nemám ani korunu...takže to bude zajímavé! :-D mmaky: ále, asik zuby, bo co! :-|
Profilova fotka
mmaky, myslis body basic -65%?? :-D :-D :-D tam se dobre nakupovaly darky, to mas recht. kolo pro Miu zde http://www.librakola.cz/shop/index.ph...
Profilova fotka
sem koukala že Body Basic měl šílené slevy, taky byly pěkně probrané regály :-( tjo mít v Pze velkosklad Alpine, tak dám měsícně celou výplatu... mám je moc ráda... letos budu lovit bundu když se to loni nepovedlo... :-)
Profilova fotka
týýýjo prďácký kolo ;)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?