Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
jupííí u nás vylezlo sluníííčko x-))
Profilova fotka
:-D nebo tak...
Profilova fotka
Ivi, ono sice muzes mit ovu i MS kazdy mesic... ale kamaradka byla ted po roce snazeni na laparce... a presto ze na prvni pohled funguje jako hodinky, tak ji zjistili endometriozu a kdo vi co jeste a uz ji pripravuji na IVF |-|
Profilova fotka
nezměníme téma? :-N
Profilova fotka
treba na tema, ze na Palmovce uz taky zacina vylezat slunicko x-)
:-p otáčím list a končím tohle téma ohledně plodění apod.!!!
a uzavírám tohle tlustou čarou _________________________________________________________________________________ 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)
hezký Ivi, to se ti povedlo x-) Holky, u vás byl fakt včera a předevčírem tak hnusně? U nás tedy Oskar vylezl na chvíli až navečer, ale v úterý svítil skoro pořád :-N
no, tak sem se vykecala a jdu zase makat ;)
Profilova fotka
hezký Ivi :-)))))) tjo já sem praseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ]-( ]-( ]-( sem se pokydala medem ]-(
medíkem???? ojojoj, jak se ti to povedlo - si bez tak ulizovala ze lžičky :-S tjo, na med nevím co .... hlavně nešmudlit, bo si to roztaháš víc. Si mi připomněla, dneska skáknu douklízet na stavbu, pak zaskočím pro medík mamce a pak budu popisovat fotky .... brašule mi slíbil, že mi nainstaluje autocad 7 ... páč tam je lepčejší zakreslování rozvodů jak do fotek - i když taky to nevypadá tak zle. ALe tam si stačí zadat rozměry do 3D a pak udělat řezy a hned víš co k čemu patří ;)
Profilova fotka
no "kydala" jsem zbyteček ze sklenky a prd na gatě... holt někdo je šikulín.. :-N tjo dneska je v práci nějak mrtvo, nikde nikdo... =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
kaj: medíkem jo?! :-D já akorát obědvám - dělala jsem dnes ty maggi nápady (zapečené kuře s těstovinama) a ono je to dobréééé! x-)
Profilova fotka
Ded Maggi nápady u nás taky vedou ;-)
kydala :-D no hlavně že sis to kydla na gatě, asi nemáš nějaký dlouhý kabátek co??? u mě taky, ale práce hafo Peti, nedělej chutě ... já mám na O mussli s mlékem a jablíčko
Profilova fotka
dobré ráno, podařilo se mi prodat dítě tak se konečně můžu věnovat vám. Co satyyy už je zdravá chudina?
Profilova fotka
ahoj Mmaky.... jojo, uz je lip ... sice bylo v posteli lip... ale uz aspon muzu jist :-)
Profilova fotka
no tak aspoň že tak,... příští týden tě tu asi moc neuvidíme co?
Profilova fotka
Maggi miluju, hlavne ty kridylka v pytliku, ty mame min. jednou tydne
Profilova fotka
Ivi dl. kabátek nemám, ale mám tmavé gatě tak je to zamaskovaný :-) tele no :-) Mmaky hoooj, komu si prodala dítko? :_)))
Profilova fotka
mojí mamině, :-) potřebovala bych aby mi někdo na našem pc zablokoval mimibazar, abych tam furt nelezla.
Profilova fotka
:-D :-D
Profilova fotka
jsem byla včera na té pojišťovně a proplatí mi na to plavání 1000kč a pak když si ještě seženu nějaký doklad na sportovní potřeby, brýle, k. čočky nebo vitamíny tak mi ještě přidají 320kč. nemáte někdo takový doklad, ale nesmí být starší než 2 měsíce? My jsme nic takového nekupovali... jo a ještě mi přidají 400 na očkování pro malou. Přemýšlím pořád o tom Prevenaru.
Profilova fotka
možná bych doma našla účet trekovek ale to asi nebude to parvé ořechové... a brýle a čočky teprve budu řešit... :-(
Profilova fotka
ještě mě napadlo zajít do optiky, dělá tam manželka mého dávného zaměstnavatele, pořád mi dluží výplatu tak mi aspoň dává ona v optice slevu, tak ji poprosím jestli by mi neschovala nějaký doklad, kdyby ho tam někdo nechal.
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... to jsou krásné šaty, a za ty prachy? super
Profilova fotka
vy už tu zase nejste? nebo spíte?
Profilova fotka
vstááááááááááááááávááááááááááááááááááááááááááááááááááááát,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
ja tu seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-)
Profilova fotka
do dky ty doklady potřebuješ? se chystám na yt brýlky... :-) bych se aspoň dokopala... ty co mám mě s..ou

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?