Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
jé ta je super x-) x-) díky za inspiraci, asi pro ní poběžím
a co tahle??? ta je taky "hustá" a je tam mini dekor http://www.dekortextil.cz/zaclony/hot...
Profilova fotka
ivi, tak ta je asi nejlepsi
na tu jsem koukala, ale nejde mi barevně :-o
Profilova fotka
sem zpátkyyyy
Profilova fotka
dobré ráááno! :-)
Profilova fotka
brééééééééééééééé :-)
Profilova fotka
čááágos kaj! tjo - tak člověk přestane kojit a mrcha červená si mě tak rychle našla! 8-( :-D
Profilova fotka
ajoooj, no to byl fofor čeče :-)
ahojky :-) ... ded: to máš dobré ... já kojím a už jsem to měla 3x ... :-( ]-( :-D
Profilova fotka
ahoj Veruu :-) tak to je bor..l :-D
Profilova fotka
vidíte a já když nezobu prášky tak mám kulový...
Článek se načítá
Profilova fotka
kaj: no já jsem taky překvapená, bo já to měla stejně jak ty (před těhu) :-D
Profilova fotka
no mě právě straší dr. "kdoví kdy naskočíte až vysadíte..." =-) :-. bojim
Profilova fotka
Kaj, moje kamoska pred praskama taky skoro nefungovala ... a po vysazeni HA bezi jako hodinky... u me je to zase skoro obracene... i kdzy je fakt, ze uz se to aspon trochu srovnalo.... takze tezko rict, jak to bude u tebe.... treba se to tema pilulema taky sravnalo ;-)
Profilova fotka
no, doufám... :-N
Profilova fotka
kaj: já po pilulích pořádně nenaskočila, ale Maxe mám - takže neboooj! ;-) sice to trvalo trochu dýl, ale je tu s náma! x-)
Profilova fotka
no práááávě, dýýýýýl, se bojím aby nebylo to dýl moc dlouhý :-( mám kamarádku co měla podobný problém a skončila na injekcích...Alexíka má, ale byl to dlouhý boj....
baf :-D
už sem tadyk ;-) právě svačím a snídám dohromady - dřív ňáko nebyl čas :-S práce mraky, docházky, do toho předávání díly, fakturace a zítra dovča x-))
Profilova fotka
šo dělááááš, sem se opařila čajeeeeeeem.... :-D
Profilova fotka
Kaj, me doktorka rikala, ze ani pravidelna MS nezaruci to, ze otehotnim normalne... takze ono je to vlastne jedno jestli naskocis a nebo ne.... ale jak se to potom da resit... ono muzes zit v klidu, ze kazdy mesic slapes jako hodinky a problem je nekde jinde a stejne to nepujde :-|
Profilova fotka
kaj: hlavně nestresit, když to bude chvíli trvat! ;-) ivis: tjo, to mi nedělej... :-D
Profilova fotka
no ale klidu na duši mi nepřidá když to bude jednou za tři měsíce... :-(
plomííííň, já fakt nechtěl :-N |-| ;-( Moment, jako sem se domnívala když je MS tak je i ovu tzn. že to je vše OKá. To jako může fungovat jedno bez druhého? Se ptám asi blbě, ale tohle sem fakt neřešila - a neřeším :-o
Profilova fotka
Ded to mi O. říká taky, ale jeho klid bych chtěla mít... člověk stárne, tiká, polovička stále na odkladu... kua... jak Hurvajs válku fakt.... prý opovaž se nervit, dycky se najde cesta jak mít mimi... jako má pravdu, ale já nechci skončit ve stavu že ve 40 budu adoptovat dítko...
Profilova fotka
kaj: no tak ti nasadí mudra léky - já to taky měla tak, myslím 3 měsíce (nebo 5) - teď už nevím, jsem cosi brala a jakmile jsem to vysadila, tak do 4 měsíců se Maxík povedl! ;-)
Kaji, nj člověk si říká za chvíli 30 do 35 to ještě možná nějak jde a pak ztrácíš naději hodně rychle. Ono už nepřidá, když jako že začneš, tak hned první m čekáš, že to jako bude hned. A ono pak nic, další měsíc nic .... no já se enchci vidět, to budu depkařit :-p
Profilova fotka
se potřebuju zabavit abych na to nemyslela... :-) pak to půjde samo... ;-)
Kaji, jednu Bohemku nebo více Mojita a jde to samo ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?