Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
tak piskoty to nevydrzely, asi se jim u me nelibilo :(((
Profilova fotka
kaj: no já jen ,že mi to tu leží už pár týdnů a nechce se mi do toho! :-D satyyy: ojojojjJJjj! :-|
Profilova fotka
Satyyy ajaj :-(
Profilova fotka
Ded to už je zas další várka... něco odžehlím, pak zas něco přibyde... :-P
Profilova fotka
poradíte kterou? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... a nebo aspoň kterou ne, ať mám užší výber! :-D
Profilova fotka
ta předposlední se mi líbit :-)
Profilova fotka
ja hlasuju pro prvni a treti :)
Profilova fotka
kaj: já se rozhoduju asi mezi tou třetí, čtvrtou a pátou! :-N ale možná zatím vede ta třetí - ta první je asik malá - tu asi ne! ;-)
Profilova fotka
třetí je taky good :-)
Profilova fotka
tak jo, asi to bude ta třetí! ;-)
Profilova fotka
tak jsem tu "třetí" kombošku objednala a je! ;-)
Profilova fotka
čupaaa :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrý nápady, sladění na hovno http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Profilova fotka
chtělo by to jinou podalhu - jinak u mě dobrý! ;-)
Profilova fotka
trochu divoká stěna u tv, asi by mě to rušilo, jinak dobrý :-)
Profilova fotka
bych to rozsekla jinou podlahou a hlavne jinou tapetou, tahle mi prijde vazne uz dost out, jinak je to dobry, kuchyn pekna, svetla dobry....
no ta podlaha měla být jiná a i ty barvy na stěně ... ale nápad pěkný no ... ;-)
Profilova fotka
kde steeeeee??
Profilova fotka
jsem tu :(( jojo, podlaha je blba, nehodi se k tomu... a ta tapeta by mohla byt trochu lepsi....
Profilova fotka
Ahoj holky.. nějak zase nestíhám.. dnes jsem jela do PU kvůli pojištovně.. si představte.. minulý týden si jdu takhle po náměstí a odchytnou mě dval lidičkové.. a že prý nabízejí pojištění u nové pojištovny MEDIA... samozřejmě jsem nejprv neměla zájem, ale po zhlédnutí všech výhod.. a jako že jich bylo fakt hodně.. hromada příspěvků na očkování mě i Sáry.. a po ujištění že s doktory není problém, jsem nakonec podlehla... no co jsem doma nezjistila.. dala jsem si to do vyhledavače a všude před tím varují... že nové poj. nemají smluvní vztahy s doktory a že doktoři s nima nechtějí nic mít... Takže si pak vše pacient musí hradit sám... tak jsem dostala strach a začla vše řešit.. dnes jsem jela do pojištovny (nejbližší v pardubicích) a vše zrušila.. naštěstí to šlo.. (do 1.10.) Fakt jsem blbka... takže vás holky varuju.. jestli vám to někdo bude nabízet, tak je rovnou pošlete kamsi!!!!!!!! jinak se mám dobřeeeeeeeeee :) víkend byl čupr.. napůl flákací napůl pracovní.. Na baráčku se maká osto šest.. dnes se opět dělaly teréní úpravy a už je to skoro hotové.. bagřík měl co dělat.. Neměla jsem foták, ale zítra pověřím fandu.. už aby tam byla ta travička :))) Podlahy už finišují.. o víku se bude dělat podlah.topení a snad do 15. nám to zalijou anhydridem.. dlaší fáze za námi.. Dnes jsem se byla podívat v nové práci.. budu tam mít kolegynku.. taky Ivu.. vypadá příjemně.. je mladší jak já, tak snad si budem rozmět.. Docela se těším,ale na druhou stranu mám i strach... no uvidíme.. tak jsem se zase vykecala.. zítra se přijdu snad podívat když tu někdo bude.. ikdyž mám toho taky docela dost v plánu.. no uvidíme.. tak pampalapápá pá pá
Profilova fotka
ty brďo, to je úplný román chiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. tak si počtěte :-p :-p :-p :-p :-p
ahojky Ywi :-) ... téééda takový dlouhý příspěvek x-) ... o té pojišťovně jsem už slyšela a málem jsem se taky nechala zlákat, ale nakonec jsem to nechala plavat ... hlavně, že to šlo zrušit x-) ... tak hlavně aby se Ti v práci líbilo a práce Tě bavila x-) no já jsme zrovna přebrala věci po Terezce a spoustu z nich jsem hodila hned na MMB, tak snad se něco prodá :-) ... už jsme z toho vyrostly ... hihi ... no jdu spát :-) dobrou noc a dobré ránko :-D
Profilova fotka
teeeda Yw se rozepsala :-) hlavně že to šlo zrušit, já tyhle podomní a jiné podobné odcyhtávače posílám automaticky do všech končin... :-p tak přeji Ywi, aby se v novém líbilo, doufám že se ti aspoň občas podaří kouknout k nám ;-)
Profilova fotka
týýýýý jo Yw tak to je fakt román,... jj o té pojišťovně vím, i na mě to zkoušeli, ... ale já jsem to pochopila ve chvíli kdy mi mladík nechtěl dát leták o této pojišťovně, prý jej dávají jen těm co mu to podepíší že přestupují k nim, a to mě nasralo tak jsem jej poslala do ři.i,... jsem mu říkala o leták s info, že si to promyslím doma v klidu a podle toho se rozmyslím a on mi řekl že mi ho nedá, že ho dává jenom tomu kdo mu podepíše smlouvu... a co mě dokonce překvapilo tak z mojí pojišťovny mi minulý týden poslali dopis a před těmato pojišťovnama mě v něm varovali, ...u mojí pojišťovny dokonce zřídili oddělení na kterém pomáhají řešit tyto situace když se přihlásíš u těchto pojišťoven a pak zjistíš tyto inf. (např. to že nemají smlouvy s doktorama takže si vše platíš u doktorů v hotovosti) a chceš odejít zpět a oni ti to nechtějí povolit..jako masakr docela ]-( Yw myslím že můžeš být ráda že to šlo ještě zrušit.
Profilova fotka
teda nás je tu víc jak přes den :-D
Profilova fotka
:-D se všechny nělde flákáte a pak ponocujete :-D Mmaky Veru nakonec manducu nechtějí, tak se můžeš poptat té kamarádky ;-)
Profilova fotka
jj Káji až zítra ju? Jsme domluvené zítra dopoledne a máme scuka ve městě, potřebuju povozit malou, jdu zrovna zítra do zdrav. pojišťovny si proplatit plavání pro malou, a je to v prvním patře bez výtahu a já se tam sama s malou nedostanu a pak si chci zajít zítra na úřad práce vyřídit rodičák, na konci října mi končí mateřská. Tak se jí zrovna zeptám jo? Jo a jinak jsem vám zapomněla říct že si malá o víkendu dvakrát sedla, sice se pak okamžitě trubka převážila a hodila čelo jednou dopředu a jednou na bok ale byla na posteli tak v pohodě.
Profilova fotka
v pohoooooooooooo :-) ještě mě napadla Elis, zeptám se taky... booobek malá :-))))
market: téééda Bětka je taky pěkná šikulka x-)
Profilova fotka
dobré ráno yw: tjo =-) - ještěže to šlo zrušit! A v nové práci, ať se ti líbí! ;-) A mmch. - kdo ti hlídá v tu dobu Sáruš? mmaky: téda, Bětule je šikulka x-) Kurnik - Max bude mít příští týden už 10 měs. a ještě si nesedl ani jednou! :-N Akorát si spíš stoupá...ochjoj...to nějak přeskakuje to mé dítě! :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?