Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
mmaky: asi nějaké erupce - u nás včera taky tichá dom.! :-D
Profilova fotka
mmaky, byli jsme na Pan Kaplan ma tridu rad :) nojo, Petr prijede v pondeli... asi mam tremu a tak je mi zle :-N
Profilova fotka
Dedul u vás taky? :-D Zabít málo...já mám vždycky takovou chuť ho zmlátit. Satyyy taky mě napadlo jestli jsi neonemocněla z toho velkého těšení :-D
Tak u nás TD nebyla, páč byl muž v práci ;) erupce byly předmin týden ... ale spíš to bylo jak už sme unavení - psychicky i fyzicky .... Hólky, tak rychle zahnat chmury ... Markétko, no být tebou tak si obstarám hlídání x-))
Profilova fotka
my měli tak trochu neděli....asi fakt erupce....
jéžiši, tak to sem snad jediná co měla vík bez erupcí .... snad to nepříjde dneska bo mě šlahne :-p
Profilova fotka
ivis: no u nás taky trochu stresy z baráku a peníze atd...znáš to! mmaky: jj, zabít, zaškrtit, utrhnout péro a zakopat mu ho do země, kde ho nenajde! :-D :-N :-x
Peti, nj je toho moc - na oba dva. Se říká, že stavba prověří vztah - jak spolu dokáží komunikovat, jak řešit krizové situlace, kompromisy apod. Nediv se, J je buď na stavbě bo na fuškách a ty s malým. Na oba dva je toho už prostě hodně no :-(
Profilova fotka
chi chi... samy problemy s chlapama... ja si o vikendu na chlapy nemuzu stezovat :-)
Profilova fotka
ivis: jj, přesně jsi to trefila! ;-) satyyy: no jooooo :-D
Profilova fotka
holky od koho máte okna, dveře a tak? a jak ste to vymyslely barevně... máte vše laděný do jené barvy nebo jinak?? a od jedný firmy nebo mix?
Profilova fotka
okna od AQ okna, dvere Sapeli, podlahu a dvere ve stejnym odstinu, tzn. dub.
Článek se načítá
Profilova fotka
Kaj, mame plastova okna Otherm (s tou spolupracuje ta firma, co nam stavi dum, takze nebylo na vyber) ... a ramy budou z obou stran šedivé Ded, nojoooo ... od patku do nedele kazdy den jeden chlap a vsechno v pohode x-)
Profilova fotka
kaj: okna a dveře sulko - barva višeň, barvu máme sladěnou s podbitím střechy ;-)
Profilova fotka
Satyyy machruje co? je fakt že bych si to s tebou o víkendu hned vyměnila. Dedul ty míváš taky takové stavy? Já bych ho ale nejraděj zakopala v tu chvíli celého.
Profilova fotka
tak malá už je vzhůru.
Profilova fotka
mmaky: jj, jenže já mu nikdy nic neřeknu, dusím to v sobě ]-( (strašně nerada se hádám) raději jdu ven a ono to po chvíli vyprchá! :-N
Profilova fotka
naše firma spolupracuje s jakousik firmou ALBO... Sapeli nám moc nedoporučuje pač prý jsou problémoví s reklamacemi, tak nevím....
Profilova fotka
Ded to znám... já vybuchnu až už pohár přeteče a se pak okolí nestačí divit.... :-N
Profilova fotka
kaj: toho se taky děsím, že jednou bouchnu...ale to pak bude sado maso! :-D
Profilova fotka
my je meli ve standartu, takze na vyber nebylo a zatim teda vse v poradku
no tak to my máme : okna Oknoland - oboustranný zlatý dub, dveře od té stejné firmy ale hliníkové, garážová vrata taky od jiné firmy - barva stejná, podbití podobná barva, vnitřní dveře určo sapeli, podlaha nakonec všude stejná.
Profilova fotka
Ded budou lítat chlupy všem a všude co? :-D tjo nevím stli mám ladit okna s podlahou, nebo dveře s podlahou, nebo všechno... :-N
Kaji, právě že Sapeli je mezi špičkou v celé Evropě. A co se týče reklamací - no problém. Možná hodně záleží na koho a hlavně kde natrefíš. Prostě jako všude jinde no
vnitřní dveře budou jiné než okna, podlaha taky. dá se říci, že podlaha + barva vnitřních dveří bude tak nějak stejná
Profilova fotka
okna bych neladila, dala bych neutralni barvu zevnitr - bilou, sedou. Okna a dvere jsou fajn, kdyz ladi
Profilova fotka
no já třeba chci doladit vnitřní dveře k oknům, ale podlahy budu mít snad všude jiné - v obýváko kuchyni je taková do béžova dlažba, v ložnici bude plovoučka - hodně tmavá hnědá,...takže asi tak! ;-)
Profilova fotka
ažžž jo to bude prča ještě... bych chtěla tm podlahu, plovoučku mít nebudem (nechcu) okna bych chtěla bílé ale O. si nehádal to dřevo a to bílé asik nebude...
no můžeš je mít bílé, ale musíš je tou bílou natřít ;)) a tím zaměstnáš drahého chotě ... když je ták moc chtěl - může makat ;-))
Profilova fotka
bude mít radost :-D včera když sem řekla bílé okna na mě koukal jak na marťana :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?