Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Káji však jsme říkali, že přijedeš sama nebo s O. a půjdete si s Peťou zafotit někam do okolí ;-)
Profilova fotka
žjo to se mi taky jednou stalo... měla jsem na ZŠ oblíbence, který bydlel o pár vchodů vedle... jako když jse mho potkala jednou za uherský rok to bylo ěnco teda... pak jedu s našima do alp na lyže, a jedne den sem ho potkávala na každém kroku..a fakt jsem nepronásledovala.... :-D :-D :-D
Profilova fotka
no to musíme!!! za chvíli se začnou barvit stromečky, to bude eňo ňuňo :-)
jj začíná fotografovo nejhezčí období x-)
jdu se mrknout na to naše mrně, měl by se každou chvíli vzbudit, tak si jdu dát dopořádku "chlívky" :-D zatím pa
Profilova fotka
taky bylo krásný léto, na makro, ale toho jsem moc nestihla... :-( vynahradím si teď... pokud nebudem věčně lítat po oknech, dvěřích, podlahách apod.
Profilova fotka
holky kamarádka prodává manducu, nechcete některá? než to dám na bazar??
Profilova fotka
je nová, červená, jednou nošená, vypraná... kamarádce nevyhovuje mírama...
kaj: já bych měla zájem ... může poslat foty a cenu???
Profilova fotka
jee super... :-) víc v IP
myslela jsem fotky :-))) né foty :-)))
Profilova fotka
sem pochopil.... teď není na příjmu, asik kojí... tak chvíli strpení :-)
Článek se načítá
Evi, na Péťovi fotky mrknu ;) Kaji, ty se máš že máš blízko šikovné fotografi ;-) No a upřímně ... nevím, ale moc stíhat nebudeš. A budeš doopravdy běhat po podlahách, oknech, dveřích, kuchyni, koupelnách a wc ;)) ale to k tomu patří. No a příští rok budeš mít času na focení 8-)) Evi, tak vánoce jsem ještě řešit nezačala.
Profilova fotka
áhoooj - no s tou koupelí nevím, on po koupeli usne dobře, ale on usíná už kolem 18 hod a pak se kolem té 20 hod už budí co hodinu...koupel by asi nepomohla - já nevím, už . Asi ho trápí zuby...má to strašně nateklé! :-p
Profilova fotka
Dobré ráno... :-D Káji za kolik tu manducu? Kamarádka si ji chce koupit.
Profilova fotka
Aha jsem si nevšimal že už se přihlásila Veru..... :-N copak je tady nového?
Profilova fotka
tak jsem přišla a tady už zase nikdo není?
Profilova fotka
mmaky... jsem tu :)) jen nemam silu psat... od rana bliju, takze jsem toho jeste moc neudelala :((
Profilova fotka
Mmaky, Ded hoooj Mmaky za 2.400 psala...
Profilova fotka
pojďte si jako se mnou povídat, siréna spinká...
Ahoj Markétko ;) tak jaký byl víkendík? CO malá - nezlobí? A co Chilli a Béďa??? Tady myslím nic nového. Evulka se nám vrátila z Rajchu a móc krásné fotečky dovezla ;))
Profilova fotka
Satyyy ahoooj, copa? něco špatného si snědla?? jaký bylo divadlo?
Profilova fotka
jé sou tu.. to je dobře... satyyyy to jsou rána opilcova??? Hoj Káji
Profilova fotka
Mmaky ale si v pořadí... záleží teď na Veru, pokud se nerozhodne, si v pořadí ty ;)
Profilova fotka
prave ze jsem ani nepila... je fakt, ze ani moc nejedla... proste je mi zle :(( divadlo docela dobry, ale knizka i DVD (mluvene slovo) rozhodne lepsi
Profilova fotka
víkend docela v poho, v sobotu tichá domácnost, v neděli byl Laďa na papežovi takže jsem si od něj odpočinula a měla jsem klid a v pondělí opět tichá domácnost a když nebyla tichá tak jsme se navzájem srali a nebo jsme se hádali, ...nějaké divné období asi... ale dnes ráno volal že mě zve na večeři, tak uvidím... Jj fotečky z Rak. jsem viděla moc hezké
Profilova fotka
Káji to je mi jasné, ani jsem jí ještě nevolala, jen jsem si na ni vzpomněla, že jsme se o manduce o víkendu při venčení smečky bavili, já ji mám a jsem ráda, je totož podle mě moc fajn.
Profilova fotka
týýýjo, tak ať si pochutnáte ;-)
Profilova fotka
satyyy na čem jsi byla??.... hele a rychle se vykurýruj, ať jsi fit když manžel přijede domů. Už se to krátí, rychle se to přiblížilo.
Profilova fotka
díky, jen řeším jestli si domluvit hlídání nebo jít i s malou.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?