Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Peti, to je výborný x-) šikulka!!! My dnes ještě pracujeme - ale každou chvílí chlapi též budou končit. Hezky nám to odsýpá ;-) a Ywčin Fanda je dnes určo taky na domečku a buduje! 8-) Holky - STAVĚNÍ ZDAR!!! x-) x-) x-)
Profilova fotka
dobré ráno! ;-) teda to zas byla šílená noc - Maxoš se stále budil, takže kolem 23 hod putoval ke mně do postele - fakt jsem byla ko z předešlé noci a tuto bych už vstávat nevydržela....takže spal u mě :-| . Ale ať si na to nezvyká smraďoch jeden! 8-( A J. mě taky naštval, jsem malému v těch jedenáct "nadala", že to teda jako ne, že bude furt vstávat, no a J. mi hned řekl, že co jsem zas protivná =-) - jako on si spí celou noc v pohodě, ani jednou mu nejde v noci místo mě dát čaj nebo mléko a ještě na mě bude držkovat?! 8-( Kua, jsem byla nasraná, ještěže jsem byla rozespalá, bo bych ho poslala do patřičných míst! ]-( - včera měl celkově den tak na tečku mezi oči - byl protivný jak sFiňa. Tak jsem se vypsala a už mám lepší náladu! x-)
Profilova fotka
evi: supééér fotky z výletu! x-) a máš nový sestřih, že jo?! sluší! ;-)
Krásné úterní dobré ránko ;) Peti, téda ty si užíváš ty noci :-| a nezkoušela jsi ten dětský čajík pro klidný spánek? Třebas by to zabralo =-) R byl včera v práci, takže sem byla sama. Bylo tak nádherně, že mi to nedalo a odpočinek se nekonal. Byla sem na stavbě a dnes to cítím - bo mi bolí celé tělo. Ale jsem na sebe pyšná, že sem to všechno stihla a i něco navíc x-)) Evi, fotečky nááádherný! Mě se líbí jak si focená proti horám - fakt bomba!!
Profilova fotka
ivis: no už jsem nad tím uvažovala, že to zkusím, ale já těmto věcem moc nevěřím no! ale za zkoušku nic nedám! ;-)
Za zkoušku opravdu nic nedáš, nebo zkus ještě meduňkový čajík - to je také na uklidnění před spaním. Já když nemůžu spát - z jakéhokoli důvodu, tak si ho uvařím a spím jako špalek ;))
Ahoj holky ... ded: teda snad se to časem zlepší a čajík bych zkusila ... my jsme dneska měli klidnou noc až moc ... malá spala od půl deváté až do půl sedmé do rána v kuse x-) ale vím čím to bylo ... celou noc měla v puse dudel a nevyplivla ho ... normálka usne a po chvíli ho vyplivne, ale včera ne ... a spala krásně :-) evi: fotečky jsou nádherné :-) ... jste si to krásně užili :-) ... kaj: dneska jsem negativy vyzvedla na poště, tak snad to co nejdřív spáchám ... x-)
Veru ahojky ;) nj tak lepší dudlík celou noc, než aby byla ubroukaná :-N
Dobré ránko. Tak jsem konečně dožehlila ty haldy a jdu se na vás mrknout. V Rakousku bylo fakt bájo, vyšlo počasí, takže jsme měli výhled jako na dlani :-) Zato dneska je tady děsná zima :-( jak je u vás? Peťi a nezkoušela jsi Maxe vykoupat v té koupeli na dobrou noc?
evi: jéééé ty už máš vyžehleno ... a mě to teprve čeká ... :-( ale musím ... tak já jdu páčko:-) ivi: to jo :-) ... to víš, že jsem byla ráda :-) jsme včera byli na bruslích v Lipníku na celý den ... tak jsem ráda, že jsem se vyspala x-)
Profilova fotka
brýýýtro, sem tadyyyyy :-)
Ahoj Evi a Kaji ;) Evi, fotečky fakt paráda ;) můžeš mi poslat kontakt kde jste byli ubytovaní apod.? Páč to by bylo i fajn místo na takovou dovolku :)) Dneska po ránu teploučko než o víku - to bylo třebas jen 6st, dneska bylo 13st. Ale je zataženo a je na tuti že něco příjde :-( ještě že sem to včera všechno tak hezky stihla. Jinak na FB máte pár foteček ... ;) Peti, no vidíš - někde jsem viděla že prodávaj spešl koupele na dobrou noc - pro děti na dobré usínání ;) Kaji, kdepak se touláš? Moc práce Kua, mi nejde psát jak mám zatuhlé prstíky
Článek se načítá
Ivi pošlu ti odkaz, ubytování fakt super, 500 metrů od jezera a cca 5 minut od centra městečka. Jinak ještě jednou moooc díky za faramření x-) x-) x-) :-)
Ahoj Káji
Profilova fotka
mě nende FB :-((( sem se toulala na magistrátě... konečně jsem se dokopala třídit si opencard (nová lítačka na MHD), O. doplnit kredit na parking, a tramtadadáááááá, žádost o nový řp 8-) :-D
Profilova fotka
Evi taky si prosím o kontakt ;-)
Evi, kujíííí x-) a domluva dobrý? Vlastně ty šprechtíš suprově, tak problém nebyl. Snad ti něco nepošlo, páč sem v neděli neměla vůbec čas a včera sem se na net dostala až večír ;) Kaji, nejede fb? Jakpak to? To je mazec jak to teď blbne! ]-(
Profilova fotka
píšou že nedostupno pač údržba sítě :-(
domluva dobrý, paní se dokonce snažila mluvit česky a s aj taky v pohodě se domluvíš. Cesta trvá cca 5 hodin, já jsem řídila tam, Peťa zpátky. Ještě že jsme měli v navigaci ty radary, byly skoro na každém kroku :-p
Kaji, to je naprd :-( Evi, tak to je super. Pro nás lehce šprechtící co řeknou guten tág, guten nacht a takové ty normální fráze by to byl horor. Ale je fakt že tu němčinu mám více v krvi jak anj. A kde to přesně je? Někde poblíž Vídně ??? To bychom měli kousíček :-))
Ivi to je spíš Horní Rakousko, Dachstein, Gmunden a tak. Mrkni do googlu
jo a mrkněte Peťovi na stránky, má tam fotky
Evi, můžeš poslat link .... bo já si to nikdy nemožu zapamatovat .... :-N :-N :-N Takže Horní O. mrknu na to ;))
Ivi už to tam máš ;-)
Evi: už jsem kukala :-) .... fakt nádhera x-) ...
Evi, děkuji moc x-) Jé ty jo to je haluuuuz!!! Právě sem mluvila s kámošky bráchem, je ze stejné vesnice jako já - ale neviděla sem ho snad už sto let. Na jedné akci chlapi nedopatřením vzali i jejich nářadí, tak si to byl vyzvednout. Sme na sebe koukali jak z jara :-D :-D :-D fakt mazec ;)) Evi, oni maj i stránky v cj to je supr. Hned ukládám a píšu si do poznámek 8-)
no vidíš, svět je malý ;-)
no to fakt je. mazec je, že se běžně nepotkáme - max se vidíme z auta a najednou on zvoní u nás na firmě :-D to je jako když vyjedem na dovču kde si myslíme, že nikoho nepotkáme a potkáme tam toliko známých jako za celý rok ne ;) :-D
jo tak to máme svý zkušenosti: ještě za totáče jsme vyrazili s našima do Rakouska na vánoční Vídeň a koho tam nepotkáme: sousedku, se kterou jsme se nemohli vystát :-D :-D :-p :-p že tak odbočím: už jste nějak začaly řešit Vánoce? =-)
Profilova fotka
Eviku Peťa má boží fotky, nemůžu pak do kurzu i k němu? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?