Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ivi, uz jsem okukovala... fakt naadherny, originalni..... taky se mi moc libi nausnice a naramek :)))
Profilova fotka
jj na to už sem koukala včera :-)
Kaji, to album tady bylo už včera? Nj já vlastně na netu byla jen minutku. To mi připomíná, že dnes musím zaplatit Avon ... jinak mi nepošlou další zboží :-p Kristi, jj doplňky fakt bombastický :-)
Profilova fotka
no jako na fotce to vypadá zajímavě, ale že by mě to nějak uchvátilo... :-(
viděly jste to téma? Miluji bratrance svého muže!!!! to už je fakt maso co se tady děje :-N :-N :-N Kaji, mě příjde že k ní se to prostě hodí. Ty šaty, účes, líčení, doplňky, kytí prostě vše takové originální a i ty fotky nejsou takové vyloženě svatební ;) jdu si vybrat jídelní soupravu ;-)
Profilova fotka
to ja bych ty nausnice klidne i nosila :)) nojo, tak proc ne bratranec... lasce neporucis ;-)
Profilova fotka
jj k ní to určo sedí... ;)
Kristi, no to neporučíš .... ale jako tady se fakt zakládaj témata jak stehna ... http://www.prodom.cz/jidelni-sada-z-t... mě se líbí totok x-)
Profilova fotka
tydaaaaaaaaa dadyyyyy daadyyyy dadyyyyyyy dadyyyyyyyyyyyy daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to je konec :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ivi hezké.. ale já su na hranaté :-)
Profilova fotka
ivi tys to poznalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
Článek se načítá
mě se hranaté také líbí - nebo ty oválné do slzy jak dávala odkaz Kristi, ale oni je nemaj s modrou a když jo ták níc móc :-(( hortenzie necu - ty sou moc velké a pomněnky nemaj ;-( ale babička má takovou krásnou sadu ... to bych měla i na památku x-)
Profilova fotka
sem to taky poznal... to sem to sem to sem měl říct jááááá:-D
a to je konec :-D
Profilova fotka
chi chi....
holky, já za chvíli pomašíruji .... nevím ako se tu zdržím. tak dopředu přeji kráááásný prodloužený víkendík a v úterý pááá x-) x-)
definitivní ;-) =-) už se peróu? =-)
Profilova fotka
ivi hezký víkend.. my jdem nakoupit.. tak se taky loučím..
Profilova fotka
papa holky, krásný vík :-) zůstal tu ještě někdo??
já ještě nakukuji ;) Ywi, co ta bábovka??? Recepis na banánovku??? Kaji, já půjdu tak kolem 13,40 páč musím na fú s dph
Profilova fotka
já tu jsem do 15.30h stále ... tak všem, které mizí, přeju krásní dlouhý slunečný víkend .)
Kristi, ty nemáš ani jedinej den krátkej??
Profilova fotka
nemam... každy den 7-15.30h a kdyz budu chtit, tka tu muzu byt dyl :-p
:-p to je opruz, takový týrání!!! ??? a to vám jako řekl šéf jo, že tu můžete být dýl když chcete ju? Samo, že neplaceno ne? Chjo, bych je vystřelila na Marz tyhle lidi - hamižný!
Profilova fotka
nene, my to teda nastesti mame placeny.... ale chteli jsme, ze bychom byli v praci kazdy den dyl a v patek chodili driv... ale to pry ne sice kdyz musim si neco zaridit, tak neni problem vypadnout, ale nemuzu chodit pravidelne kazdy tyden domu ve dve :-S
šiši, před chvílí se svítíčko schovalo a je jakási kosa .... hmmmm snad brzy vyleze. A příští týden už nazuji balerínky ... jen mě štvou ty silonky v nich :-p tak to je supr, že vám zaplatí :-) já nevím, ve spoustě firem to jde, že si za 4dny naděláš třebas 2hod a pak v pátek jdeš dřív. Vždyť by to byla každý den půlhodinka. To je na prd, že to tak nejde - že na to nepřistoupí. Já sem tak ráda jakou tu práci mám. Ale ve smlouvě mám výslovně dané : flexibilní, nepravidlená prac. doba ;-) takže tu jsem vlastně od 8-12 a pak jak kdy chci - samozřejmně, že nemůžu chodit každý den ve 12, ale mám to povinně od 8-12 a pak můžu odejít kdy potřebuji - samo, že chodím kolem té 14hod, ale když sou pochůzky jako dnes tak jdu dříve.
Tak teda jo, už pádím. Dostala sem povolení opustit pracoviště. Stejně už mám vše hotovo a zařízeno. Tak poběžím ;-) Mějte se krásně a v úterý pa pa :-))
Profilova fotka
jdu konečně na papu
Profilova fotka
ahojky, tak můj drahý milovaný dnes položil dlažbu v celé obýváko-kuchyni x-) (cca 40 m2) - zatím je to bez soklů a samozřejmě to není zaspárované...ale už to zas vypadá jinak! x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?