Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kaji a co vy? Už máte stropy???
To je sranda, Kaji vy ste začali o rok později než my a stěhovat se budeme asi tak stejně :-D ;-)
Profilova fotka
Ivi netuším, O. je v Blavě tak tam teď nikdo nebyl... nj ale taky za to těžce platíme :-D
Kaji, a O nevolal??? Šak to bude pro vás překvápko - hlavně aby to opět nebyl nějaký ten průšvih!!! |-| :-p Nj to my taky ;-) ale to je jiné téma - to zde řešiti nebudu.
Profilova fotka
ivis: tak to neporadím... :-| kaj: zatím se nic nerýsuje...můj musí dneska domalovat obývák a pak musí ještě chodbu, ale to bude asi na dýl, to se bude blbě malovat. No a pak nevím, zda už chce začít pokládat podlahy??? já se ho neptám, on je pak nervní, že se furt ptám, tak já mlčím a nechávám se překvapit! :-D
tj, jejich svatba byla super a te´d čtu, že sou rozvedení ... to je mazec jak se to dokáže během pár měsíců otočit http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Peti, hmmm zkusím se někde poohlédnout. Jinak, když zatím máte kde žít tak bych to stěhování tak nehrotila. Zase lepší když příjdeš do hotového, než pak s malým něco kutrat a dodělávat.
Profilova fotka
Ivi, koukaly jsme s holkama uz vcera, ze jsou rozvedeni... no, zdá se že cervenec 07 nebyl uuuplne uuzasny mesic na vdavani :-N znam dost lidi, co uz jsou od te doby rozvedeni |-|
Profilova fotka
já nevím Ivi, O. má teď jiné starosti že si napíšem sotva pár řádek... barák asi taky řeší a kdyby byl průšvih tak mi to řekne....
Profilova fotka
ivis: jj, já to však teď nehrotím, tch. jsou teď v poho, tak snad to ještě chvíli vydržíme! ;-)
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet... ty vado... musím písnout známým zda jsou ok... :-.
Profilova fotka
Kaj, uz jsem cetla... mazec ... takovyho pisku :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
tjo huustýýý! =-)
Profilova fotka
Ahoj holky :) jsem si dnes udělala radost a zase něco koupila do baráčkuuu.. juuu jak mě to baví :) satyyy nestraaaaaaaš.. červenec 2007 je i náš měsíc :-p
Profilova fotka
jdu dělat zapečené těstoviny :) mnam :-D
Profilova fotka
kaj to je hustýýý.. tjo to by se fotiloooooo :-N
Profilova fotka
tjo, zase jsem přišla když tu nikdo není.... ;-(
Profilova fotka
tak si tu aspon zvíším počet příspěvků at pak můžu machrovat :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
no myslím, že bych si tu musela psát hodně dlouho, než bych vás drbny dohnala.. tak na to se můžu ....... ]-( ]-(
Profilova fotka
já jsem tuuu, jen jsem obědvala! ;-)
Profilova fotka
hele ale že to vypadá hezky když mám tolik mých foteček pod sebou že jo :-D :-D :-D :-D běda jak mi to někdo překazí ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
deduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul :-| :-| s tebou nemluvím ]-(
Profilova fotka
sakryš, nakonec jsem ta špatná já!!!! :-D
Profilova fotka
asi tě označím jako nevyhovující příspěvek a třeba tě smažou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
|-| |-| |-| |-| |-| ;-(
Profilova fotka
no jo... mám roupy... :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
deduuuul vrat se, nechci tu být samaaaaa =-) =-) =-) =-)
Profilova fotka
ach jo... |-|
Profilova fotka
šém tuuu - ale ještě chvíli proooos, ať si připadám vyjímečná! :-D :-D :-D
Profilova fotka
šiš co to tu je.... se otočím na chvíli k poště a hned slovní průjem :-D :-D :-D Yw copak sis koupila?? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?