Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
ó panička si dává rizotko, nanuka a kaštánky ..... hmmm bych si též dala. Ale včera u našich sem na obídek měla ten rejžovej nákyp s hruškama a meruňkama x-), pak mamka ke kafíčku vyndala zákusečky x-) pak sme šli něco popracovat, večer jak sme došli sem se vrhla na umytí a vykrájení papriky /mamka chtěla zavařovat, tak sem jí pomohla/ a ona mezitím nachystala bramobry s cibulkou. Páč sem jí odpo psala co je k obídku, že bych si něco dobrého dala. A ona, že je ten nákyp. Tak sem jí psala, že mám hroznou chuť na brambory s cibulkou a že taťka si dá určitě na 100% taky. No a taky že sme si dali s taťkem do nosu, kutálím se ještě teď. Pak mě mamka nachystala sváču a ještě sem si vzala papriku a několiko rajčátek x-)) Mrkli jsme na HT a na slavou : bejby nebude sedět v koutě x-) a mazali chrupčit
Profilova fotka
tak HT jsem viděla jen začátek... spánek byl silnější než já ... ještě bych u toho plakala |-|
no sem se mušel držet .... nej scéna je fakt ten konec
Profilova fotka
já jsem si jí pustila na youtube :D jsme rikali s mamou, ze si to mozna pustime o vikendu na videu.... a budeme si přetáčet jen na to dobry sceny.... neco mě tam totiz nebavi, tak to preskocime
Profilova fotka
tááák, jsem uspala dítě, jdu si dát konečně kafe! 8-)
Kristi x-) jj ještě že to youtube je viď? Já to musím někde splašit na dvd x-) šílený je jak její švistr zpívá ... to mi dycky trhá ušiška Jééé holky, sem opomněla .... dneska jdu na Babicu ... moje teta je dealerkou tuperwarre, už snad 10let, celkem je dost úspěšná no a vybrali ji aby s B vařila. Tak se tam jdem kuknout ;-) domů dojedu asi až kolem 19hod, stejně bych neměla co dělat
Profilova fotka
ivis: tjo, to je super! tak pak podej info! x-)
Profilova fotka
Babica, to bude nejaky vareni.... nojo, my bez televize jsme out :-D
Profilova fotka
hoj sem zpáááátky.... jááák jako furt rajská...sem ji neměla min měsíc... :-) no mě včera u baby taky nějak zvlhlo oko nebo co... aaaaž jo....
Profilova fotka
kaj: já vím, ale vždy, když si vzpomeneš na rajskou, tak tu zrovna jsem...tak mi to přijde, že bys furt jen jedla rajskou! :-D ;-)
Profilova fotka
no kdyby to šlo tak kklííííííďo :-D
Profilova fotka
kaj: fááákt, až tak ji máš ráda?! já jako taky, ale jednou za měsíc mi stačí! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no já omáčky všeobecně miluju :-)
Profilova fotka
jakooo, to dítě spalo zas jen 40 min. a konec zvonec...mě picne, fakt....přijedte si pro něj někdooooo ]-(
Profilova fotka
zavolej polednici... :-D
bude s ním vařit teta, je regionální cosi v tupperware, dělá to už 10let a z obyč dealerky se dostala hodně vysoko - moc jí to přeji. byla vybrána ona a další 2co mu budou k ruce. Tak sem zvědavá ;)) Jééé že bych si objednala u mistra kuchaře rajskou??? x-) to není zlý nápad ;-) .... bejby nebude sedět v koutě ..... nj tohle je nesmrtelný x-) |-| při tomhle mě zvlhly obě oči
Profilova fotka
mně zas tahle hláška přišla vždy děsně trapná! :-N ale jinak mi vlhly oči u toho, jak se loučili u auta! |-| x-)
polednici, bubáka ..... nebo mu dej špítku rohipnolu :-D ;-) nebo zabal expres a pošly k tetám na prázdniny =-) teď když nejsi kojná by to šlo ne???? ke komu se to tulil??? K O se mi zdá ;-) co Kaji, budeš mít malého na prázkách? By vám udělal pořádek v miminkách ;-) Peti, próóóč - to je nej hláška z celýho filmu :-)
Profilova fotka
já nevím, prostě se mi ta hláška nelíbí! :-N nooo, myslím, že k O. i k Péťovi...takže tak či tak ho posílám expres do Práglu - pobijte se o něj klidně! :-D
Peti :-D :-D :-D kdyby tohle někdo četl ze sociálky, to by byla aféra ... prodává dítě na internetu, nabádá k tělesným trestůůům .... :-x :-D
Profilova fotka
hlavně včera sem si říkala že ten dabing je fakt hroznej... ten co znám z dětsví je mnohem lepčejší.....
Profilova fotka
kaj: jj, taky jsem nadávala, když to kdysis předabovali! 8-( ale já to mám ještě na kazetě někde u našich v původním dabingu! x-)
Profilova fotka
taky to někde asi najdu, ale nevím, musím se podívat, nejsem si jistá
on byl nějaký jiný původní dabing??? nevím neznám nezapsala sem! :-. já znám jenom tuhle verzi kdopak mi zapůjčí videokazetu?
No nic milé dámy, pro dnešek to balím. Ještě musím na OSSZ donést papíry a pak se budu těšit s Babicou ;-) zítra podám report, tak pááá 8-)
Profilova fotka
ivis: já ti ji klíďo půjčiím, jen ji musím najít u mamči ;-)
Profilova fotka
hm, tady to snad spí - furt nakukuju, ale nikde nikdo! :-N
Profilova fotka
na FB jsem dala plazícího se Maximka! :-D
Profilova fotka
Ded taky furt nakukuju a niiiiiic :-P
Profilova fotka
už to tam jéééé =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?