Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jj, uz jsem si ho dneska pustila na youtube ... x-)
Profilova fotka
tak jsem se rozhodla, ze si dneska koupim tu letenku do Londyna... jen teda nevim, jak je to s platbou kartou pres internet... jsem to nikdy nedelala, vzdycky pouzivam jen internetbanking... ale platbu kartou ne, nemate s tim nekdo zkusenosti?? to stejne s tou mou obyc kartou asi nedam, ne??
dobré ránko ;-) cože????!!!! On zemřel Patrik S??? Já si žádný info server ještě nepustila tak nevím ;-( ale zase lepší než by se měl trápit, rak je hnusná zákeřná nemoc |-| Kristi, :-. kartou platí brácha, ale nevím jak :-o
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska budu truchlit s váma... Paťu jsem žrala už jako mladice... |-| Kristi my používáme Paysec nebo Paypall
jen čekám kdy se tady nebo na mk objeví téma :-|
Profilova fotka
dobre ranko vsem... Kaj, nemluv na me sproste... jaky Paysac nebo Paypall ... nerozumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim chci jen zaplatit letenkuuuuuu
;-( ;-( ;-( no fakt on zemřel ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Kristi :-D :-D :-D já bych jako řekla, že ti Kajka nenadává a nemluví na tebe sprostě ;-))
Profilova fotka
satyyy: taky jsem ještě kartou přes net neplatila a ani nevím, zda to s tou mou základní visa electron vůbec jde! :-N
Profilova fotka
s visou mám problém, ale s master je to oki doki...
ahojky holky ... teda takové smutné zprávy po ránu ;-( venku mlha a škaredě :-S ... to bude dneska den ... já platím visou přes internet bez problémů :-)
Profilova fotka
Veru hojky... tak na mlhu a déšť su zvyklá z Rakouska :-( hnuš
Kaji, že ty si nám to přivezla sem??? No u nás přes noc pršelo a teď to vypadá že se to protrhává a vidím i modré nebe x-))
Článek se načítá
Profilova fotka
neeee, enchala jsem to tam... večer pak psali že v Rakousku napadl první sníh :-D sme včas odjeli :-)
tak proto se tak ochladilo :-/ mám tu š musím jít papa
Profilova fotka
tak platba kartou se nezdarila, protoze jsem to mela blokovany... takze jsem dosla do banky, tam mi to odblokovali, ale fungovat to bude az zitra :((( takze zitra druhy pokus ;-) Kaj, doufam, ze jste ten snih v Rakousku jeste nechali... my ho tady nechemeeeeee
Profilova fotka
satyyy: no vidíš, jak jsi šikovná! x-)
Profilova fotka
kristi tak aspoň že tak.... nebojte, taky sníh ještě necu... nechala jsem ho tam... :-)
Profilova fotka
jinak hlásím... včera sme byli juknout na pozemek a už by dneska mělo být přízemí hotovýýýý :-)
Profilova fotka
Kaj, teeeda vam to jede.... mi nerikej, ze budete bydlet az za rok??
Profilova fotka
no termín předání baráku je za rok... ono hrubá je hned, ale ty vnitřky... to bude labůž...
Profilova fotka
tak jasny, vnitrky jdou pomaleji... ale stejne to vypada, ze jsou to rychlici :)
Profilova fotka
kajuš - téda, to je super, že jim to tak odsýpá! x-)
Profilova fotka
hlavně už žádný průsery... včera sme byli za arch. pro předělané výkresy... tak už snad nebude co zvorat, jinak sou mrtví muži a já doživotně budu chodit na pankrác s koláčema plněnýma pilníkama... :-D
Kristi, vidíííš tak zítra repete ;-)) Kaji, fíha no hrubá jde fakt jedna dvě, ale pak to uvnitř to je na dlouho. Ale být váma, tak raději 2x nespěchám ať to chlapi dělaj pořádně a neodfláknou to. Jo a taky si kontrolujte jakej materiál používaj, aby ste neměli něco jinýho na papíře a něco jinýho bylo na stavbě. Hodně stavebních firem na tohle hřeší! Dneska mám cu fíííle práce, tak tu moc nejsem
Profilova fotka
Ivi, uz je to tu http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Profilova fotka
nebuj Ivi, minimálně jednou týdně je kontrolní den kde je O., dozor i ta firma a kontrolují co se dá... takže pokud se "něco" stane, přijde se na to hned... a pokud je to něco co O. nenahlásili předem a je "mimo plán" ví, že nedostanou ani kačku
Kristi :-D já se picnu .... nevím ale tohle bych tu rozhodně neřešila, to jak kdybych založila téma, umřel mi strýc, babi a děda ... prostě stejný princip .... příjde mi to lehce morbidní :-S :-S Kaji a jak ste dořešli ten poslední problém? Náhrada, penále ???
Profilova fotka
nějak se domluvili, pač koty byly blbě kvůli projektíka, ale ostatní byly chyby firmy... takže náklady napůl
tak ještě že tak! já teď poobědvala a jdu pokračovat v práci ...mám tu zahájení 2akcí, takže zápisy do stavebního deníku a veškerá průvodní dokumentace
Profilova fotka
dneska si jdu vybrat nějaký new mobil...už dosluhuje i ten tvůj Káji...furt se seká no a dostala jsem nějaké prašule od babi a dědy, tak toho jdu využít! ;-)...ale vůbec nemám tucha, jaký chci - jen vím, že to bude Nokia a tak do 2500-3000 kč - víc za to dát nechci! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?