Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
já tu mám kočičí jazýčky, ňam :-D
Mmaky jak vůbec u vás očkování? Měli jste teplotu nebo byla jen rozmrzelá? my jdeme 2/10
Profilova fotka
evi: já mám tuto http://www.babyexpert.cz/produkt/nosi... nebyla špatná, když jsem nosila Maxe xichtem k sobě, ale od sebe je to naprd - je tam strašně jakoby dopředu - a nejde to utáhnout, aby byl připoután více na mém těle...takže i pro mě je to nepohodlné... :-p
Profilova fotka
a teď se dívám, že je to jen do 8 kg - ješiš, my ho v tom ještě nedávno tahali :-D no nic, nafotím, a zkusím prodat! ;-)
no Peťi, ještě že jste ho cestou někde neztratili :-D :-D
Profilova fotka
evi: já myslím, že by se ozval, kdyby něco! :-D =-) :-N
koukám, koukám a Max nikde :-D
Profilova fotka
Eviku kušuj s farmou... :-D
počebuju sousedy :-( :-( ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
si farmařte s Ivčou, vám musí stačit :-)))) mě do toho netahejte :-D já nejsu schopná ani doma zalít kytky... :-D
Profilova fotka
kua - zas hlášení místního rozhlasu - jestli mi Maxe proubudili, tak je zabiju.... ]-(
no však můžeš být farmářka jen jako :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no to víš že jo :-D
přesně tak ... můžete si to zřídit ale nefarmařit ;-) my vám budeme pomáhat a budeme dostával prachy ajaj někdo dojel mizíííííííííííííím
Profilova fotka
Ded, co u vas porad hlasi??? vam do rozhlasu snad pousti radio, ne??
Ivi pa, já jdu taky trochu poklidit. Tak pěkný víkend a v pondělí pa. Asi tady moc ale nebudu, budu u našich a taťka má comp v pracovně a tam Fildu nedostanu, je to moc schodů :-p
Kristi, sem se teď chtěla zeptat co to u vás je stále za novinky, že to hlásí každej den? Hezký víkendík papa
Profilova fotka
já hlásím že v pondělí nebudu... vracíme se až odpo z Rakous.... odcházejícím krásný víkend
Profilova fotka
já v pondělí budu, pokud přežiju sobotu :-D
Peťi, moc děkujeme za čepičky a rukavice, právě mi to paní pošťáková donesla x-) x-) x-) x-) jsou úžasný x-)
Profilova fotka
Evi my jsme byli na očkování teď v pondělí, malá měla do včerejška zvýšenou teplotu a dneska už to vypadá že je ok. Ale otravná jak řiť je teda i dneska.
Profilova fotka
satyyy: ani ti nevím, furt debiloviny, že tehdy a tehdy nepůjde elektrika, to a to budou ´dávat v kině atp.... evi: tjooo - uuuž?! že by se pošta lepšila?! :-D jsem ráda, že se líbí! ;-)
Profilova fotka
tak jsme zpět z nákupu, tch. dala maxíkovi penízky, tak jsem mu koupilu tríčo s dl. rukávem... ;-)
dedul, a taky vám hlásí kdo umřel? Tady začnou hrát Káju Gotta "oči máš sněhem zaváté" a pak že se smutkem oznamují kdo umřel. Vzhledem k demografickému složení obce je to každý týden alespoň 3x :-p :-p
Profilova fotka
evi: ježiš to naštěstí ne... =-) :-x
hojky :-) tak jsem se dneska byla trochu zkrášlit :-) ... nehtíky, obočí a málem jsem podlehla segře a šla na solárko, ale to mi naštěstí zdravý rozum nedovolil :-D jo a dneska připadám Terezce od rána neuvěřitelně směšná ... nevím čím ... ale kouká na mě a hlasitě se směje a ještě takovým chraplavým smíchem ... ]-( :-D :-D
Profilova fotka
veru: tak to je vtipné s tou malou! :-D to si pak člověk říká - na co tolik do sebe investovat, že, když i vlastní dítě z nás má prču! :-D tak a já úspěšně prodala téměř vše, co jsem chtěla dát na MMB, ještě před vložením! x-)
Profilova fotka
ahoooj, dnes jsme byli s Maxem u babi a dědy - bylo tam moc fajn, Maxík byl zlato (zato v noci to bylo zas děsné 8-( )...děda napekl úžasné švestkové koláče, jsem toho zase sežrala a ještě jsem dostala celý plech domů! :-N
Profilova fotka
ivis: tak jsem zkusila Maxovi obléct tu modrou teplákovečku, co od tebe dostal na srazu ve Zlíně, když byl ještě u mě v bříšku - je tam psané 12-18 měsíců a teď se podržtééé - ono už je mu to dobře! :-D x-) Moooc mu sluší, už jsem ho fotla, ale nechce se mi to teď stahovat...ale v pondělí napravím! ;-)
Profilova fotka
=-) sarkyš - jaksi tu trpím samomluvou! :-N ...no nic, mizím už! 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?