Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
my jsme byli ráno s Filipkem na poště, pak v Globusu pro D-vitamin v lékárně, nakoupit housky a vybrat prašule, páč mi jede PPLka a nemám doma ani korunu :-o
Profilova fotka
copak ti jede za zboží?
ale z katalogu POPRON nějaká DVDčka, knížky, pro Fildu takový záchod /ale to až bude větší/, ale dostane ho od babi a dědi k Vánocům :-D :-D
jako jsem nas*aná ]-( ]-( tak PPL dovezli, ale na adresu za svobodna k rodičům ]-( ]-( ]-( přitom jsem si údaje aktualizovala, přišlel mi od nich e.mail, že nové údaje byly úspěšně uloženy a teď mi volá brácha že tam je chlap a chce prachy ]-( ]-( tak volám do toho POPRONU a ona že tam má ty údaje špatné. Říkám, no ale mě přišel potvrzovací e.mail že nové údaje jsou o.k. Tak že mi to dovezou v pondělí na novou adresu. Jenže já jsem od pondělí do čtvrtka u našich, naši letěli do Turecka a tak budu hlídat babičku. Takže se zásilka o týden odkládá ]-( ]-( to bych se z nich picla
Profilova fotka
jééé Evi - to jsou ale paka! ]-(
a já ráno ženu do Globusu abych mohla vybrat, fakt strašný s nima ]-(
Peti, hi hi hi ty to bereš hopem :-D) Kaji baťůžek krásný a na odkazy se mrknu v klidu doma a uvidím co mě z toho chytne. Možno bych si pro začátek vzala jen ty tipy a triky ;-)) Evi, zabííííííííííííííííít!!! TOž bych je asi umlátila!!! Tak si počkaj no ]-( To jak mě chodí stále nějaké mejly o novinkách z jednoho obchodu. Už nejméně 10x sem si ty novinky odhlašovala a stále chodí :-( Sem se koukala, že ti to lehce povadlo |-| to naštve viď jo a mám bonus, tak šupajdi vybrat. A už sem zjistila proč se mi od vás neukazují novinky o FV .... tak snad se mi to už uloží na dobro !
Profilova fotka
Evi tak to je k vzteku.. paka... :-(
Profilova fotka
tááák dítě mi usnulo, napatlala jsem si konečně barvu na hlavu, ať zas vypadám jak člověk! :-N
tak jsme si s Fildou pohráli, zablbi a teď šel hajat, ještě pořád ho to unaví když je déle vzhůru ;-)
dedul no ty budeš kóčá x-)
Profilova fotka
jéé Dedul a chtěl ajsem se zeptat už na srazíku... necháváš si zase narůst vlásky nebo budeš zkracovat? :-)
Článek se načítá
Káji, toš ses mohla zeptat mě: nechává si narůst :-D
máte na fb fotku co zamýšlím nechat si vytvořit, jak barvu tak střih, co myslíte? Nerozvede se se mnou táta? :-D
Profilova fotka
copa já vím že ty to víš? :-)
Profilova fotka
určo nerozvede, moooc pěkný... :-) možná o krapítko tmavší odstín...
stačí se zeptat :-D :-D
no já přemýšlím o mahagonu, ten je takový tmavší ;-)
Profilova fotka
kaj: já bych šla zas na krátko, ale můj si žádá delší vlasy... :-| takže to nechám přes zimu narůst a pak to asi fiknu! :-D evi: jj, účes trupr! x-)
to těhu mělo svoje výhody: nemastily se mi vlasy, ale zato prd rostly, kdežto teď to roste jako divoký, ale myju ob den :-p
Profilova fotka
já se tak těšila že půjdu po svatbě na krátko a teď se mi nechce... :-D takže kompromis... :-D ubažovala jsem něco podobnýho jak chce Evča,,, vlasy max dýlkou k ramenům, mírný rozcuch.... kua po 4. už to psát nebudu, zas to blbne :-|
jé, tak jdi do toho! By ti to slušelo.
jo jsem vám ještě neříkala: máme novinku: Filda se začíná jakoby posazovat. Teda ono to není úplně sed, ale když mu dám do dlaní prsty tak se chytne a vystrčí hlavičku dopředu jako želvička a zvedá se :-D :-D
Profilova fotka
no taky musím zjistit, zda ještě má kadeřnice stříhá... má rodit nějak stejně jak Elis... :-) a stli ne tak su v dupě...
Profilova fotka
šikulííííííííííínek :-) Ded co Max, nějaký pokrok? :-)
tak nějakou jinou, já chodím tak k vám ta je moc fajn Martina, tak kdybys chtěla tak ti můžu dát kontakt
Profilova fotka
jj si kdyžtak písnu o kontakt... kde to je?
U Milosrdných, 5 minut od tvé práce ;-)
Profilova fotka
úžasný x-) x-)
Profilova fotka
kaj: jj, už začíná lozit, jak turbomyška...dávám mu tak 2 týdny a už ho nechytím! :-D já to chci teď nechat trochu dorůst a pak to šmiknout na mikádo s tím, že zadní část budu mít vyšmikanou víc - chápete ne?! :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?