Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ivi byla to jak střevní chřipka, tak asi i ty zoubky, páč včera několikrát zvracela a to u zoubků není :((((( a u prvních zoubků vůbec problémy neměla.. tak nevím no.. řekla bych oboje dohromady.. Jinak zoubky nám vždy rostly dva naráz, jak jedničky nahoře tak dvojky dole :DDDDDD
Profilova fotka
bobiš maleeej :-) hlavně že je jí líp, zítra už bude jak rybiška :-)
ywi, hmm tak hlavně že už je vpořádku ;)) hi hi hi, vy to berete hopem s těma zoubkama :-D to je dvojitá akce ;-))
Profilova fotka
Kuk tak to jsem ráda Káji, určitě se jim tam bude moc líbit Bětule má od včerejška teplotu :-( a prudí chuďátko moje malé.
Profilova fotka
jejej, ty deti ten sraz nevzaly uplne v pohode :-(
Profilova fotka
jejda prckové malí... asi tam na ně bylo chladno :-(
Profilova fotka
Bětulka vzala sraz v pohodě, ale to pondělní očkování nějak nerozchodila :-|
Profilova fotka
tak snad bude taky brzy oki ;-)
šiši, to je týden .... hlavně aby se prckové brzy dali dokupy a byly zase úžo žůžo hodné!!! ani nevím jak dnes Max, zda byl hodnej ... Peťa nepsala že?
Profilova fotka
Peťa akorát psala že jde zas kávičkovat ne? :-D
Profilova fotka
Peťa asi spííí :-D jinak se vam musim pochlubit, co jsme doma vcera vymysleli... porad jsem nevedela, jak to bude o vanocich, kdyz budu mit muze pryc, co si jako počnu a včera jsme vymysleli, že nabalim cukroví a salát a pojedu za bráchou do UK x-)
Profilova fotka
čupr nápad ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky... tak Max rýmu nemá - asi jen chrochtal.... dnešní noc o kapánek lepší - nebudil se 10x, ale "jen" 5x :-D chudinka Bětulka...takhle ji trápit na očkování....
Profilova fotka
jo a Peťa nespí, Peťa dělá oběd (sekanou)...a ještě k tomu se tady tchán vyvrátil - udělalo se mu najednou zle...no moje nervy...uffff :-S
Profilova fotka
satyyy: no to je super nápad na Vánoce!!! x-)
Profilova fotka
Satyyy a budete sami dva nebo má bráška i nějakou přitulku? :-)
Profilova fotka
Kaj, nova foteckaaa x-) no, kdyz nebude zrovna bracha v praci, tak budeme sami nebo s jeho ČR kamaradama... ael pritulkyni nema, zatim
Profilova fotka
děvčata poraďte kam pro letenky do Londona.... s kým letět a tak...
Profilova fotka
zjistím ti čím lítala kámoška, ta tam bydlela jednu dobu a teď tam vozí prcka.... ale tuším že s EasyJet lítala
Profilova fotka
ted jsem nasla letenku od Click4Sky ... zpatecnni za 3tis. :-.
Profilova fotka
dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýý
Profilova fotka
na EasyJet jsem nasla podobnou cenu.... ale u Click4Sky jsem se docetla, ze je provozuji ČSA, tak je šance, že to nekrachne... :-N
Profilova fotka
jj u Clich šefuje brácha kámošky... ale mám pocit že ČSA má taky nějaký problémy ne?
Profilova fotka
tak problemy maji asi vsichni :-D ale jestli prestanou litat ČSA, tak snad radši začneme chodit pěšky.... :-N
Profilova fotka
to máš pravdu :-D :-x
milé moje dneska krutě nestíhám!!! a to do slova a do písmenka!!!!! Ale snad už bude oki, zítra výplaty - tak to tu taky 2x nebudu než 1x budu. No já nevím s čím bych letěla ... ale ČSA maj taky problémy, ale tak snad je to velká firma tak se jen tak nepoloží 8-( doufám tedy Peti, fíha to sou šoky takhle odpoledne!!! A jako omdlel a pak se probral, nebo ste ho transportovali směr špitál. Jo a já zjistila, že příští pondělí jdu na krevní odběry a další týden na testy - tož sem zvědav co mi zase najdou =-) pro dnešek se loučím pááááááá ;) Kaji, tady ti to moooc sekne x-)
Profilova fotka
dík Ivi ;-) to sou kreteni.... http://aktualne.centrum.cz/domaci/pol...
Profilova fotka
cetla jsem... nojo, potrebujou prachy... 8-(
Profilova fotka
za chvíli jim budem snad i platit za to že chodíme do práce... :-(
Profilova fotka
to už platime na daních ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?