Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
dobré ránko :-) ... jejda .... tak to ať se mrňata brzo uzdraví |-| x-) my dneska měli skvělou noc :-) ... kojící budíček až o půl páté od večera ... a pak spala ještě dvě hoďky x-) téééda tady je dneska pěkná kosa ... máme jen 10 stupňů .. brrr .
Profilova fotka
Brýtro Veru :-) jéé to neříkej Dedulce, jinak Maxovi něco provede:-)))))
:-D ale dyť jste říkaly ... že kecá :-D že je Max hodný a krásně spinká x-)
Peti: děkujeme x-) x-) x-) ale neměla jsi si dělat škodu ... ponožtičky jsou moooc krásné :-)
Profilova fotka
nooo tam byl hodnej... :-D to jo... ale doma azs vyváděl :-D
dobré ránko ;) já měla po ránu moc práce - a taky sem kontrolovala farmu sobě a i bráškovi. Evi a Veru - vy hrajete farmu ... můžu vám navrhnout mého brášku jako přítele. A dáte si ho jako souseda??? Čím více sousedů tím lépe pro všechny ;) Peti, ojojoj tak třebas se často budil právě skrz tu rýmu. Hele a nebudou mu lést zuby, když tak blbě spí???? Ywi, tak co malá? Je to OK nebo to vidíš na konzultaci u mudry? Veru, fíha malá je poklad tak spát. Kaji, tak co vy? Jak ste to vyřešili? Tohle nám udělat tak ho fakt přerazím vejpůl a dožaduji se náhrady!!! Kristi, tebe taky škrábe v krčisku? Mě byla jen včera děsná kosa, byla sem ráda že mám košilku, triko, svetr a bundu + zavřené botky ;) a dnes už je mnohem mnohem lépe. A teploty též nic moc, kolem 6,30 pouze 8°C fakt kosa ale už svítí sluníčko ;))
Dobré ráno. Jé Maxinda se nastydl :-( tak ať jsou brzo všichni fit! Dedul to jsem ráda, že ti marmoška chutná x-) My jsme včera dostali košík švestek tak jsem udělala koláč, ale hafo mi jich tu zbylo. Nevíte co s tím? Nějaký dobrý recept?
Profilova fotka
Ivi ahojky zatím nijak... dneska je kontrolní den tak se chlapi sejdou a dají hlavy dohromady....
Profilova fotka
dobry den... Kaji, ten projektant je tedy hovaaad... no, snad se to nejak vyresi... asi bych si ten nas projekt mela taky precist, nez se neco zacne dit... Evi, nam bude babicka delat zitra svestkove knedliky... mnam x-)
Evi, tak švestkovou marmošku, nebo si schovej nějaké švestky do toho pečeného čaje (pokud ho tedy budeš dělat), nějaké bych si zamrazila na knedlíky a na koláč, a nějaké usušila ;-) Kaji, takže dnešek rozhodne. No ale určo bych mu to dala sežrat. Takový prachy si za to bere a ještě to zblbne. To snad dělal horkou nití ne? Ze si to pořádně neodkontroloval !!!
Ahoj Kristi ;-) nj ponaučení, raději vše překontrolovat dopředu aby byla jistota že vše bude sedět na 100%
ahoj Ivi :-) určitě mi to vadit nebude ... čím víc sousedů na farmě tím líp :-)
Článek se načítá
Ivi mě to taky neva Švestky jsem na mrazák nějaké dala tak jdu projet net jestli najdu nějaký recept třeba pod maso
Profilova fotka
nj, pro nás taky poučení, že už nemůžeme věřit vůbec nikomu a vše si musíme odkontrolovat ]-( jj je to kretén, takových peněz chce a ještě neumí počítat, ho pošlu do ZŠ ať si to chlapec zkontroluje.... jinak sem se navnadila tím fotobatůžkem i na noťas tak hledám na netu :-) by se mi hodil už i na ten kurz... ať nemám batoh, foťák a ještě kabelku.... 8-)
Evi, tak dávají se hodně pod zvěřinu .... ale počkéééj něco sem se švestkama viděla ... ale nemůžu si vzpomenout :-N zkus net - tam určo něco bude ;)) a Evi, jakou máš pls tu pekárnu??? Abych věděla o co psát Ježíškovi ;-) Kaji, nj bohužel život tě naučí a příště už budete obezřetnější. Ale koho by to taky napadlo že? No my to taky nekontrolovali, prostě dělá to v programu tak snad program není blbej a dokáže si to spárovat a správně okótovat. Kaji, jj já když viděla Ywči baťůžek tož to bylo - fakt bomba. Fakt sem to nikdy neviděla. Baťůžek bych brala, leč nevím co bych do něj naskládala. Nj třebas se časem zmátořím a budu si moci pořídit taky lepší foťáček, páč oni fakt lepší fotí ;) samo, že to je i těma rukama že ... Ty si budeš pořizovat na kurzík nový foťáček? Jaký si budeš kupovat?
Evi a Veru .. tak už ho tam máte v návrzích ;-)
Ivi, potvrdím :-) Pekárnu mám ETA Harmony 2149 a fakt můžu doporučit :-) No a foto batoh má Peťa Lowepro a taky max. spokojenost. Má k tomu ještě kolem pasu jakoby ledvinku na 2 objektivy a tělo, to je super když razíš třeba na hory a nechceš tahnout na prochajdu celý batoh
Profilova fotka
Ivi nový foťák na kurz? kdes na to přišla????
Ivi: potvrzeno :-)
by se mi hodil už i na ten kurz... ať nemám batoh, foťák a ještě kabelku.... - tohle sem blbě přečetla jako že nemáš batoh, foťák a ještě kabelku :-N už aj blbě vidím :-D Evi a Veru ... oki díííky ;)) Evi, ty valíš o 106! To tam dáváš jen maliny né???
jdeme s Fildou ven, zatím pa Ivi: nééé, já teď jedu v bavlně a ovcích :-D
Profilova fotka
jsem zpět z prochajdy, Max ještě dospává, ale už se tam jaksi vrtí! veru: tjo - už ti to došlo, jo! no super! ;-)
Profilova fotka
holky poraďte mi, naši známí co mají svatbu 19.9. chtěj jako dar nějaký víkendový výlet, neb rádi cestují...nějaký tip?
Profilova fotka
kup jim listek na vlak ... treba na Karlstejn :-D
Profilova fotka
tak já vám teda něco řeknu jo?????...................dddoooooobrééééé ráááááááánooooooooooooo........... :-D :-D :-D ano je to tak mě se dneska dítě vzbudilo jen o půl jedné pak až o půl 6 a pak o půl11. teda a povím vám to je tak krásné ...jako spát myslím. Jo a Dedul díky že jste mu noční vzali s Maxem dneska za nás, :-D :-D :-D ... už taky bylo na čase aby to někoho napadlo..... jste kámoši :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D tam huž určo byli :-D
Profilova fotka
mmakulíne - no že jsi to ty tak dneska to teda bylo na nás, ale od dnešní noci si to zase nechejte, ju?! :-D kaj: tjo kaj - to já moc neporadím - a co nějaký welness víkend? - teda jestli rádi i relaxují....
Profilova fotka
kaj: a co tak lázně Luhačovice (třeba welness víkend http://lazneluhacovice.cz/cz/zdravotn... )? Ale to je pro ně už asi daleko což?!
Profilova fotka
dík :-D tak dneska by se zase mohla pochlapit Evulka nebo Veru :-D
Profilova fotka
hoooj Mmakulíne :-) Luhačky by taky šly, to oni cestujou kamkoli :-) kuknu na to, dík za tip :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?