Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
a pak hlavně zničit klec, aby se náhodou nekoupila jiná :-D
Profilova fotka
houby uletěl ptáček - myslím, že ptáčkovi brzy upadne hlavička.... ]-( :-N :-x ivis: jj, dnes jak povezu švárovi zpět autko, tak se stavím mrknout na ten koberec a večer pořeším s mojim, co a jak - kuchyŃ už vím, kde koupím - jen ji objednat...ale to je jedno, já si koupím dvouplotýnkový vařič a měsíc s tím vydržím! :-D dobrý Max ještě chrupe...a corelu si opravdu domů nepořídím...tyto ptáky je nerad! :-p
Profilova fotka
Ded :-D :-D :-D
Profilova fotka
a ktery ptaky ty rad? ;-) =-) :-.
Profilova fotka
helééé ty jedna Miškooooo s "měkkým" :-D
Profilova fotka
tssssssssssssssss .... ja myslela třeba španělský ptáčky s rýží, na co ty hned nemysliš
Profilova fotka
satyyy: no já nevím na co jako ty myslíš....ale španělský ptáky taky nerad! :-D 8-)
hele Satyyy je nevybouřená :-D :-D
Profilova fotka
Dedul půjčím ti Bedříška :-D tak my jsme dneska byli na prvním očkování a malucha teď chrní, plakala asi jen 20 vteřin, takže to super zvládla. Teď zrovna obědvám, smažený hermoš a bramborem a tatrkou. Evi hodila bys mi sem prosím odkaz na rukavičky? Díky a taky díky za recepty na pečený čaj, včera jsem o něm říkala Laďovi a dneska jsem vás chtěla poprosit o recept, takže Ivi díky. Tak a teď jdu špionit k 80tkám co že nám to ta Elis tajila.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... Markét já objednala tyto
Profilova fotka
mmaky: sem s ním! :-D evi: tjo, ty jsou krásné! x-)
Profilova fotka
jsem se s vama teda vybourila dost :)))
Článek se načítá
Profilova fotka
ježiš, dy´t já musím Maxovi taky koupit :-N - dyť ty miminkovské už mu určo nebudou! :-D :-N
Profilova fotka
pěkné rukavičky Evi.
Profilova fotka
jeee ty sou čananéééé :-)
kuji, kuji, hlavně aby byly teplé, aby Fildovi neumrzly palce, co by nám pak držel :-D
Profilova fotka
ježišku na MMB je těch rukavičech- a v tak krásných setech! - jen který vybrat! x-) akorát mám teda strach, že si je bude sundávat! ]-(
Profilova fotka
to mu pak bude zima a příště si to rozmyslí...
Profilova fotka
Dedul na šňůrku přes rukávy v bundě a nesundá je. I já to tak mám na zimu v plánu.
Profilova fotka
mmaky: jj, šňůrku určo plánuju... :-D ježiš, ten se bude vztekat! :-N
Profilova fotka
ták, dítě mám vzhůru, ale dobrý, chrupal 2 hod! x-)
Já to pro dnešek balím ... jen si umyji hrnky a jdu ;-) Jinak Peti, já bych brala návrh Markétky a Bedříška si na pár dní zapůjčila 8-) a s tím vařičem - řešila bych to stejně ;) uvaříš na tom a je klid a do začátku ti bude stačit ;-) Markys, jééé to sem ráda že sem tě tedy předběhla ;)) Evi, rukavičky sou nádherné x-) Kaji a Kristi : jinak my si tady s tím počkáme - oni nám to holky vše odzkouší a my pak budeme utrácet za "osvědčené" věci ;) Tak já valím a večer hodím na rajče fotečky ... ale nebudou tak profi jako ty vaše :-N tak snad mě omluvíte :-D večír na FB, farmě a tady páááá :-)
Profilova fotka
Sáruš má nejspíš střevní chřipku... ráno dvakrát průjem a ted dvakrát zvracela.. chce se jen chovat a je unavená... chjo... doufám, že vy jste všichni oka!!!
jejda, Sárinka je churavá :-( my jsme zatím o.k. tak ať se brzo uzdraví :-)
Profilova fotka
jejda bobátko malé... :-( tak ať je brzy fit...
Profilova fotka
chuďátko malééé :-S
Profilova fotka
dobré ráno - no "dobré" - jak se to vezme... jako dítě se mi budilo od 20 hod do 1 hod co hodinu a od té jedné hodiny se budil co půl hodiny.... 8-( Ale kupodivu jsem celkem fit - dávám si marmošku od Evulky - je moooc dobrá a hned mám lepší náladičku! x-) Max je jakýsi nachcípaný, jak jsme se Evi bavily, že ještě neměl rýmu - tak už je to tady...já už radši nic nebudu říkat nahlas! :-S
Profilova fotka
dobre ranko... koukam, ze nas ten vikend vsechny nejak zmohl... me porad trochu skrabe v krku, Maxik ma rymicku... a Sarinka blinka :((
Profilova fotka
no asi tam bylo fakt chladněji a děťata to odnesla no...ale teď je Max jaksi čilý...sice nedobrý (bo je nedospaný), ale teď bych ani neřekla, že má rýmu...tooož nefím. Jen ať tuto noc už prospí, nebo padnu za vlast, fakt! :-| :-N
Profilova fotka
Bré rankooooo

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?