Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
STránčice, kousek od Říčan a na příměstské trase vlaku směr Benešov... je to 16 exit na D1 (tuším)
Profilova fotka
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@ax=13365280...
Profilova fotka
tak to je super.. dálnice kousek, takže v praze budete coby dup ;-)
Profilova fotka
jj, je to kousíček.. :-)
Profilova fotka
to je supr místo, když pojedem k Blomůům na kafo, tak nemusíme zajíždět do Phy! :-D :-N
takže abyste byly v obraze: vaří tu výborně, porce jako prase x-) ubytko super, okolí taky dobrým, akorát nemáme dosah na chůvičky, pokoje jsou od restaurace celkem daleko :-| jo a mají tu bowling x-) připojení na net na pokoji zadara, až přijedete někdo první tak jsme na pětce tak ťukněte, těšíme se na vás a šťastnou cestu x-)
Evi, takže ještě ztloustneme jo??? To je super!!!! BOwling by se zahrát dal, jinak koukala sem na medarda a odpo se to už má hodně protrhat, takže by i prochajda s miminkama prošla ;-)
Profilova fotka
ahojky, tož to mé dítě dnes spalo až do půl osmé...takže budu vyjíždět až tak kolem 10 hod ]-( , aby mi spal v autě a dorazím nejdřív po 12 hod....chjo chjo...doufám, že mi do té doby nezdrhnete ... :-D
ahojky ahojky ;-) Peti, hlavně že dorazíte - to je to nejdůležitější! Neboj my ti nikam nezdrhneme!! U nás pršelo celý večer, kolem 21,30 přestalo a teď i svítí Oskárek, jen děsně fučí :-p Kajuška už taky vyrazili, v 10 máme scuka ve velmezu a tradáááá na místo
Profilova fotka
ahojky, tak my jsme doma - cesta mi trvala 1 hod a 45 min., Max usnul po 10 min. od výjezdu a vzbudil se až jak jsem vypnula motor u baráku! x-) Takže supr trupr! Holky (a kluci) díky moc za skvělý víkend, bylo to boží, už se těším na ten jarní! x-) PS: akorát jsem cestou ztratila na dálnici disk z jednoho kola ]-( - no což no...nedá se! :-p
Profilova fotka
hola hola taky hlásím příjezd, my jsme teda nic neztratili a taky jsme dorazili v pořádku. Všem zúčastněným díky za moooc příjemný víkend.
Profilova fotka
ahojky, též už jsme doma.. sáruš ještě chrupe v garáži v autě :DDDD taky jsem z víkendu nadšená... fakt se moc těším na ten příští srazík :))))))
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj hoj, taky hlásíme příjezd :-) bylo to moc príííma :-) těším se na příští repete :-)
i my jsme v pořádku doma, děkujeme za bezva víkend, chválíme MMaky za super výběr a těšíme se na další supr srazidlo s váma x-)
Profilova fotka
ahojky... taky jsem doma, uz jsem i hodinu zehlila :((( jinak se mi to s vama taky libilo... Mmaky, vybrala jsi paradni bydlenicko, klidne tam pojdu zas :)) a ty vase deticky nebyly vuuubec antikoncepcni :-N :-.
Profilova fotka
satyyy: takže na dalším srazu už s břichem, jo?! :-D x-)
Profilova fotka
no jasneee, jak jinak :-D je mi nejak divne decka... boli me hlava a v krku :(( mozna ta ranni zmrzlinka ... snad bude rano lip
Profilova fotka
to zni jako slib?????
Profilova fotka
dík holky jsem moc ráda že se vám tam líbilo,... i mě se tam líbilo :-) no vždyť to je jasný slib :-D :-D :-D no a jelikož je příště v červnu tak to bys na to měla už tento měsíc vlítnout :-D :-D :-D
Profilova fotka
no, Misak prijede za 29dni ... tak bude zalezet na tom, jestli se mu vic styska po pivu a nebo po mem neodolatelnem tele :-D :-D :-D ale co, kdo rika, ze to ditko musim mit s nim, ze ... (doufam, ze to tady necte) :-N
Profilova fotka
já žehlím co sme přijeli a sem tak v půlce, uh uh uh :-) jinak místečko Mmaky fakt parádní ;) Kristi tak ať je ti líp....
Profilova fotka
tak už hledám - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Profilova fotka
nevíte kolik ten medvěd mohl mít centimetrů????
Profilova fotka
píšou tam 73... a ovečku taky hledáš? :-)))
Profilova fotka
já myslím ten v těch letovicích.. kolik tak asi mohl měřit.. si myslím, že byl větší jak sárinka, ale ted fakt nevím =-) ovečka byla taky kouzelná :)
Profilova fotka
acha, tak to nevím, asi byl... Sáruš jej přece nemohla utáhnout... až najdeš ove
Profilova fotka
kua, ... až najdeš ovečku mysli na mě, mě se taky moc líbila... :-)
Profilova fotka
No Iv já myslím že kdyby medvěd stál a neseděl tak měl tak metr ;-)
Profilova fotka
holky - super fotky! x-)
Profilova fotka
fotky se povedly, jen co je pravda :)) a medved?? ten mel skoro metr a to sedel.... proste to byl oooobr medved x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?