Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
tjo možná i míň čeče... podle stavu D1, at je nevyzpytatelná a už i o víku bývá zaprásklá...yt zúžení a tak, humus..... kolik času chceš předem...ať tam dlouho nečekáš/me...?
Profilova fotka
kaj: no a gratuluji ke "spoludlužení" :-D
Profilova fotka
tjo ale O. co dělal za divadlo :-D cestou k autu pofňukával :-D :-D
Profilova fotka
kaj: ten tvůj manža bude ale hééérečka, což!! 8-) :-D
Profilova fotka
strašná :-D jo holky... hlavně si hlídejte pití, neodcházejte od nedopitého, rozjezeného... mohlo by se vám to krutě vymstít :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo a taky bacha na hlášky typu... "je hele tamhle je...." třeba byste mohly přijít o část porce... jako možná si na vás netroufne... ale radši u něj počítejte se vším... je ščastnej, když může někoho dostat :-D
Profilova fotka
kaji: copak - nedáváš mu doma ani najíst?! :-D tak já si taky rýpnu s "tatlou" ju?! :-D
Profilova fotka
neee, je jak malej no, má radost když si může hrát :-D šiš to budu mrtvá :-D ale jo.... :-D
Kaji :-D :-D :-D no já mu vemu čokopim´s a myslím že bude dobře ;-)) Kaji, stačí mě prozvonit jak budete vyjíždět. Naposledy si tu byla rychle. Vyjížděla si kkolem 7hod z Phy a kolem 9hod si byla v Tr, pokud si vzpomínám
no nic, já to tu pomalu balím, ještě musím něco povyřizovat. tak se mějte a buď večír nebo zítra pa pa x-)
Profilova fotka
kaj: tak jen vydržet na vhodnou chvíli a vmetu mu to do tváře! :-D :-N ivis: páááčko zítra x-)
Profilova fotka
no vidíš, a O. jezdí rychlejc jak já... :-) stačí pozdravit... ahoj Ondlo Blome, kde máš tatlu :-D ho rozhodíš hned na přivítanou... o to víc si pak hlídej papu :-D tjo doufám že mi po víku doma neodřízne net :-DDDDDD
Článek se načítá
Profilova fotka
kaj: no to mě taky napadlo, ale estli už to není moooc! :-D a já budu hladná po té cestě, to nebudu riskovat! :-N
Profilova fotka
kaj: a nebo já si dám něco, co on nerad! copak to je?! :-D
Profilova fotka
zelenina :-D :-D :-D
Profilova fotka
tééééda holky vy toho nakecáte :))))))) kaj vy máte pozemek za 2.600tis????? Peti čéééče malej už má o kilo víc jak Sárinka :DDDDDD jsem ji vážila a má něco přes 8 kilo :)))) kaj ondra bude asi veselá kopa co :DDDDD
Profilova fotka
Yw jj :-( síla co... no ale co zrobíš.. je to u Prahy, vlakové spojení,... no MAx je pěknej kus chlapa, to teda... :-) jj veselá kopa je... pokud nemá stresy v práci... :-)
Profilova fotka
Ywi sim ět co ty máš za foťák? jaký tip??
Profilova fotka
yw: já chci vidět sáruš a maxe vedle sebe....schválně, kdo z těch dvou bude vypadat starší??? co myslíš?! :-D
Profilova fotka
kaj:tjo - za 2,6 mil máme pozemek i s barákem... a to jsem nadávala, že pozemek stál skoro mega! =-) :-N :-x už mlčím, už mlčím....
Profilova fotka
nj, tady ty ceny jsou trochu někde jinde.. :-( bohužel...a to nechtějte vědět kolik bude stát barák...
Profilova fotka
kaj: nechci - a myslím, že jsi mi to už jednou říkala a přetočily se mi panenky kolem dokola aspoň 8x =-) :-x
Profilova fotka
tak nějak.... nejsi sama komu se protočily,,,,
ahoj kočky, tak se hlásíme z Havírny, tož ubytko fakt super, těšte se x-) x-) veru to je škoda že nepřijedete ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
evi: jé, to jsem ráda, že je tam hezky! ;-) a jsou vůbec WC na pokojích?! ;-)
Profilova fotka
nazdaaaaaaar :-)
jsou a krásný koupelničky, muž prudí, jdeme papat :-D
Profilova fotka
Kaj fíííha.. no hold jste trošku jinde co se týče penízku.. ale jak říkáš, je to u prahy a tam je člověk asi rád za cokoliv.. já bych šla asi do mrákot kdybych slyšela takovou cenu.. člověk se musí rozhodovat podle svých možností.. je dobře že ty možnosti máte :)))))) jééé evi koukám, že připojena vždy a všude :) tak jsem se ted pustila do úpravy fotek pro jednu zakázku a připálilo se mi kuře ]-( kuwa kaj mám Nikon D70s
Profilova fotka
nj... kdyby sme chtěli opzemek za jiný prachy, tak zas dojíždíme do práce hodinu, sme závislí na autu,.... snad nebudeme litovat že jdeme "na venkov"
Profilova fotka
a v jakém je to místě??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?