Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
jj to slabé... :-( už je jen jedno černý a tři zlatý ;-( toho černého jsem měl rád... aaaž jo... včera a dneska byla chuděra celá hin že má novou podestýlku, mimi pryč... tak sem jí říkali, nemáš je žrát kozo, měla bys je jinak u sebe... ale podle chytrých knih se 21. den mají odstavovat a to bylo včera...
Marky, tak já bych možno něco v barvě sedačky a jako doplňky by nebyla špatná barva : zelenkavá nebo tyrkys nebo i oranž by nebyla zlá. A na MS juknu. Kaji, je to tak i ostatních zvířat. Pokud mami nemá dost živin, tak je prostě začne baštit ... by mohla nakrmit ty další. A kolik vám jich tedy zbylo? Aha už to vidím - 4, 1 černý a 3 zlatý
Profilova fotka
maky myslím že hezká barvička by byla zelená.. Já sice zelenou nesnáším, ale jako doplnky k šedé a hnědé jsou eňo ňuňo :-D :-D A koberec by mohl být bílo zelený.. polštářky celé zelené.. tož můj tip ;-) já dnes musím upéct kuře.. hold fanda bude mít v sobotu i v neděli to samé, ale když neumí vařit, tak musí dá zavděk tomuto.. Kuře ale miluje, takže bude snad spokojen :))) kaj to je mi líto |-|
Profilova fotka
Maky http://voivo.cz/78-0-koberec-wings.html http://voivo.cz/126-0-bamboo.html http://voivo.cz/130-0-ribbons.html
Profilova fotka
Ivi právě že papu tam měla strašně moc, od těch jejich granulí, přes piškoty, jabko, hrozno... jako 2 z těch 6 byli fakt drobečci, kua ale žrát je nemusí.. v knížce jsem ještě četla že se to taky stává když je málo místa...
Profilova fotka
Mmarkét prosím nemáš někde ten web na to malování na stěnu? já to zas někam zašantročila :-(
Profilova fotka
no tak s naším psem by bílá na koberci být teda fakt nemohla :-( do teď jsme měli světle béžový takový do smetanova a znovu už nic tak světlého a jednobarevného. já mám teď zelené a žluté polštáře tak jsem přemýšlela nad změnou, oranžovou a fialovou nemám ráda, tak jsem přemýšlela nad nějakým odstínem červené - bordo či tak něco polštářky by mohly být s bílou ale koberec s naším prasetem fakt ne. :-|
Profilova fotka
jé tak říkám že zelenou asi ne a zrovna ten zelený kristi se mi docela líbí, díky Káji pohledám
Profilova fotka
ja bych zase nedavala cervenou, to uz je takova proflaknuta barva. Libila by se mi k te sedive napr. fialova nebo zluta..
Profilova fotka
http://wallpainting.sk/index.php?opti...
Profilova fotka
to malování na stěnu se mi líbí na první stránce to poslední a na 3 stránce to druhé
Profilova fotka
Díííky Mmaky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
u Ondry to prošlo, jupííííí :-) holky za chvíli valíme k notáři konečně hnout s tím pozemkem :-)
mám tu š. pak dojdu
Profilova fotka
tý jo Veru néééé - já se tak těšila, že vás konečně uvidíme... :-( Ivis: no ještě že tě Kájuš vezme, kdyby ještě ani ty jsi nedorazila.... já teď akorát balím, akorát dítě je jaksi protivos, tak je to ohromné...s takovou polovinu věcí zapomenu! :-N tady už chčije, za chvíli jdem do poradny, doufám, že aspoň zítra pršet nebude! =-)
Profilova fotka
Zdar Peti, tady už taky prší. Já budu balit až zítra. dneska na to prdím. Hele připomeňte mi že se vás chci zeptat na očkování.
ahoj Peti ... já se taky těšila ... no nic ;-( ... pěkně si to užijte i za nás a hlavně se všechni v pořádku dopravte tam a zpět x-) mě bude zítra děsně smutno ...
Profilova fotka
fem tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-) jsem bohatáááááá :-D :-D :-D
Profilova fotka
mmaky. závidím Vám, co zatím jen kojíte...to je věcí, co musím tomu prckovi zabalit na jídlo...to je hrůůůza! :-N - já bych to zítra nestíhala - vyjet chci kolem 8 hod, tak to bych si asi mákla... :-D ještě dnes musím za švagrem pro auto a chci tam dát už aspoň kočár, ať to nemusím řešit ráno - akorát nevím, jestli vzít korbu nebo sporťák, tak vemu asi oboje! :-D kaj: jaktooo? veru: nevěš hlavu, toto určitě není poslední srazík! ;-)
Profilova fotka
jo a Maxoš už má 9080 g! :-D :-N
jsem tady na chvilku ;-) mám toho hodně, navíc vypočítávám naáhradu mzdy za prvních 14dní nemoci a prostě sem z toho jelen!!! :-p Kaji, já se domluvím s R co a jak a pak bych dala vědět. Buď sem ještě stihnu napísat, nebo odpo na skype či icq se domluvíme a poslední možnost founem. Peti, jj Kajuška je zlatá. Já bych možno i dorazila tím busem či vlakem, ale to bych musela vstávat nevím kdy abych se dostala vůbec do Brna.
Kaji, tož gratulujíííííííííííííí!!! Si alespoň půlmilionářka??? ;-) Peti, fíha ... co mu dáváš???
Profilova fotka
1,3 milionářka... :-D máme konečně pozemek na půl :-)
Profilova fotka
Ivi stli tě budem brát z Velmezu tak je to úplně ideál, stli z Třebíče, neva.. to taky zvládnem... pořádně muže zpracuj ;-) :-D
:-D tak to gratulíruji x-)) Jinak, právě sem hovořila s manžou. Prý že neřekl, že mi auto nezapůjčí. Dáme si scuka tedy na té benzině ve VelMezu. Stačí když mi jen písneš v koliko tam tak budete. Jinak ráda přispěji na ten benál, nebo dovezu úplatečky x-) A zpět mě stačí taky tam - ale jde o to v koliko by to bylo. Páč R má závody v Přibyslavicích - u Třebíče, kdybyste chtěli - tak bychom tam mohli jet mrknout. Byste viděli co to vlastně sportuje ;-)
Profilova fotka
no chtěli bychom v 8 vyrazit z Phy... na 8 k nám přijede Kristule..atk se evčer spojíme ju? no ale taky budu spoludlužník že... a to je teprv "prča"
Profilova fotka
http://www.komik.cz/zvuky/356-pomsta-... :-D :-D :-D
Profilova fotka
kaj: supééér odkaz... :-D no, tak jsem uspala dítě, jdu ještě oprat a něco málo pochystat, tak zatím páčko..budu nakukovat§ ;-)
Kaji, tak můžeme dojet do VelMezu. Do VM je to tak z Phy 2hodinky??? Tak po 10hod? A na neděli se domluvíme, půjde o to kdy budeme odjíždět a kdy půjdou na start kluci. Ale to už si pak domluvím já ;-) už takhle máte starost navíc .... hi hi hi, tož to já sem taky spoludlužník :-D) bojovat se musí no :-N
akorát bych měla na farmě zítra sklízet jakési ovoce nebo plodiny ... tak dám bráchovi heslo by mi to sklidil, by to neuschlo :-D) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?