Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
kaj: téééda by jedete x-) ... jen tak dál :-) no raději na to už nemyslím ... uvidím co mi R. večer řekne ...
Profilova fotka
ahoj holky.. koukala jsem na počasí a víkend nic moc .. no hold to asi nebude na kočárkování.. Veru to je škodaaa.. chjo.. ale třeba se to ještě změní.. Jinak ta kombinézka je od ramínek k patě dlouhá 52cm a od ramen k rozkroku 38cm tak si to promysli ju ;)
Profilova fotka
kaj čupr.. pak hukaž foto!!!!
yw: díky moc :-) až se malá vzbudí, tak ji přeměřím a dám Ti vědět :-)
Profilova fotka
hoj hoj... fotky jsem teď dala na střechu :-) včera jsme to jeli očučnout :-)
Profilova fotka
Yw na počásko jsem taky kukala... hlavně ať neprší... kukala jsem že tam je bowling, třeba bude příležitost... až se dítka uloží :-)
Ahoj Kaji a Ywi ;-) jj počasí na vík nic moc. Ale třebas bude jen pod mrakem a tak to by se s kočárkama dalo vyrazit ;-)) Kaji, to sou super zprávičky!!! Pak mrknu a teď jdu opět pracovat
Profilova fotka
dobré ráno, dneska nějak nestíhám, teprve si půjdu dělat snídani. V sobotu už se na vás těším, Laďa s Chilli nás tam vykopnou kolem 10 a pak pojedou dál. V neděli budem odjíždět asi až po obědě, dáme Laďovi dopoledne na vystřízlivění. Káji ty nezapoměň na album s fotkama.
Profilova fotka
album ještě není ready ale fotky a noťas je ready ;-) zrovna včera jsem si hrála s fotkama a dělala koláže čb fotka s barevnou kytkou apod... :-)
Profilova fotka
ty voe já je venku parštím... chvílema bubnují, chvílema kytáry na plné kule...kdo v tom má pracovat ]-(
Profilova fotka
tak to máš Káji lepší jak my, naproti někdo něco opravuje tak slyším jen vrtačku a o barák dál vyměňují chodníky tak to je hluk ještě větší. 8-(
Profilova fotka
to sme měli v srpnu... likvidovali ve dvoře staré kancl. prostory a házeli nevím co sutiny asi z třetího patra na zem, to bylo hrozný.... zvlášť první rána p ochvíli klidu...dooost lekací.....
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a holky, máme o jedno miminko míň :-( ;-( ;-(
;-( ;-( ;-( Kaji, oni je ušlapali nebo co?
Profilova fotka
dva prďolkové jsou slaboučký a jeden buď umřel sám nebo jej maminka zabila sama... ale je pravda že předevčírem mě jeden vyděsil... sotva plantal nožičkama a najednou se zastavil a asi dvě minutky se ani nehl, pak se zas rozešel...tjo ale ve mě hrklo...a včera O. objevil mrtvolku :-( teď čekáme co ten druhej hubeňourek... přitom papu maj, rozseté všude po klícce... aaaž jo... přitom malý slabí prý umírají dřív, teď už by prý neměli.... aaaž jo, bobek malej...
Kaji, hmm třebas byl nemocný. Zase lepší než by se trápil. Ale jsou tak nádherňoučký, že se nedivím že jste to ;-( , já bych řvala taky :-((
Profilova fotka
no O. to bere hůř...
Profilova fotka
ahoooj, dítě je dnes zas ďábel, tak jsem tu až teď... veru: třebas to nakonec dopadne dobře ;-) kaj: jé, to je mi moc líto! :-( a gratuluji k zalité zákl. desce! x-) jo jinak já to moc nevidím na vysedávání s váma někde večer - Max jakmile usne, tak se ještě několikrát probudí, než zabere úplně a já si nerisknu ho nechat samotného v pokoji... :-| takže si vás musím užít přes den! ;-)
Profilova fotka
MAx dostane ťafku a od tet nakázáno spát až do rána!
Profilova fotka
kaj: :-D já už ho nemůžu ani uspávat v garáží v kočáře, bo se mi tam začíná zvedat.... 8-( ach joooo no nic, obraťme list - huuuž se těším na srááááz! x-)
Profilova fotka
no mě povídej, nemožu už dospat :-)))
Profilova fotka
ooo jé,,, už je zas vzhůru, no nic, jdu ho obléct a jdem k mamči...už na něj nemám nervy! :-D :-p pa ;-)
Profilova fotka
dedul já si beru pro tento případ chůvičky. zapnu je a půjdu si ještě posedět a přitom budu slyšet jestli není vzhůru. To bych totiž jinak měla už od 8 utrum.
ahoj kočky, tak jsem po zubaři, už mě nic nebolí, takže paráda. Filípek se byl u paní zubařky taky ukázat, ale jen na přivítanou :-D Už se na vás moooc těšíme x-) x-)
Profilova fotka
jooo chůvičky :-D to mi připomíná že na svatbě známých měla kámoška chůvičku... ne na stole ale věčně u ucha pač byl šrumec....:-D
Profilova fotka
já tam mám i stupnici světýlek (čím víc světýlek svítí tím větší hluk siréna dělá) takže můžete holky hlučit.
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/krimi/178108-ne... tak tohle u nás dneska dělalo ten bugr
Profilova fotka
taky si beru chůvičky :)
taky bereme chůvičky, my je máme i s přenosem obrazu tak můžeme dát dětska do jedné cimry :-D
Profilova fotka
a jak je v té tmě rozeznáte? :-DDD

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?