Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
puzzle s barvičkama, lovení bodíků a bonusů...strašně návyková věc... sem psala kámošce že nevědět kolik jde nahrát tak si myslím jaký nejsem king a když vidím Kristi a Yw, tak to je akorát k vzteku :-DDDDDDD
Profilova fotka
kaj: takže jsi taky gembler, ju?! :-D
Profilova fotka
jááááááááááááááááá?!!!! 8-) 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
a je to venku... Ded, jeste ze my jsme normalni ;-)
Profilova fotka
ne já nikdy... fakt :-) mě to vydrží tak týden a čau :-) :-D
hlásím se po obědě, prádlo v pračce a já jdu pracovati a pak vybírat a přemýšlet. trávu asi začínat nebudu - uvidím podle času ;-) jinak zítra hlásím mám dovolenou ... tak tu enbudu
včera hrál Peťa náhodou :-D prý ukaž co na tom xichtbooku máte a už hrál :-)
Profilova fotka
jo tak to byl Péééťaaaa :-D
Profilova fotka
pánebože, na srazu to bude samý gembler! :-D a dobré ráno vinšuju! x-)
Dobré ráno, zub bolí jako sviňa, k zubařce jdu už zítra ráno :-S bojim bojim
Profilova fotka
brýýýýýtro :-) taky si musím postěžovat... nevím proč a z čeho ale už druhé ráno sem se probudila s napuchlýma rtama a dneska i prst a to tak že ten prstýnek co normoš plandá nemůžu sundat =-)
Ahoj Káji, a nemáš před MS? Mě se to někdy stávalo že mi před MS opuchly prsty jak tělo zadrželo vodu
Článek se načítá
Profilova fotka
ee, už mám po.... to že mi natýká ret a svědí tlapy, to mám alergii na papu...ale to mám okamžité reakce, ne až po prospané noci... ale už dobrý, už to opadlo....
tak bezva. Jo Káji, říkal Peťa že si kolo nakonec nebere, že jen foťák na víkend
Profilova fotka
ok, vyřídím Ondrovi.... ten jak slyšel Letovice tak ...tjo není tam lom, že bych se potápěl? tak uvidíme :-))))
Profilova fotka
tááák jsem zpět z prochajdy, napapáme se s Maxošem a razíme pro změnu na kafo! :-D
Profilova fotka
teeeda to je život :-))))
Profilova fotka
aaaž jo jsem rozladěn... vytáhla jsem svatební botky že je budu nosit k riflím... tjo první pohled, mají sedřenou patu z venku zřejmě ze spodničky a druhý...rifle mi je barví ;-( ;-( ;-(
oujé |-| Dedul teda škoda že nebydlíš blíž, jsme mohly chodit na kafe spolu. My jsme po obědě: brambory, cottage a pažitka
Profilova fotka
hlásím že jsem po papuu :-)
Profilova fotka
dobré ráno evi: no to je fakt - taky nevím, proč bydlíš až na druhé straně republiky! ]-( |-| táák jsem po snídani - měla jsem cukroví z tetiné oslavy - ooohromně zdravá snídaně, ale což! :-N jo a včera jsme šly s kámoškou ještě za ségrou do jedné restauračky (brigádničí tam jako servírka) a pozvala mě palačinku - byla výbordelnááááá! x-)
dobré ránko holky :-) my jsme včera byli u našich x-) a dneska razíme za kámoškou ... bude to pěkná prochajda ... je to k ní tak hodku pěšky ... ale je pěkně tak se projdem ... jo a zrovna snídám ... tmavé toustíky s medíkem a kafíčko :-) mňamky ... jo jinak s námi to vypadá dooost blbě :-( ... nejen že to hrozí pokaženým tímto víkendem ale i ten příští a v říjnu taky dva víkendy :-( :-( :-( dneska se to prý rozhodne, podle zákazníka ... aspoň, že to sklo máme vyměněné ... já už se raději v životě na nic nebudu těšit ... |-|
Dobré ránko ;-) dnes se mi vůbec nechtělo vstávat - ale fakt vůbec nechtělo!!! Po ránu zakaboněno, dokonce i sprchlo ale teď už na mě kouká modrá obloha a snad i svítíčko bude svítit o 106!
Profilova fotka
Ahoj holky... Veru to by byla velká škoda.... ale hlavu vzhůru... ještě není rozhodnuto... ale chápu, jednoho řasu jsem už se taky nechtěla na nic těšit, pač jsem taky nikdy neveědla minuty kdy se něco pos..e :-(
kaj: kéž by to dopadlo tak jak chci já ... měli by toho kolegu dokopat, aby si udělal řidičák ...takhle všechno ods..e Radek ... ]-(
Profilova fotka
já taky nepochopím proč se to řeší o víkendech... ty dva dny to klienti snad můžou vydržet... oni snad maj taky rodiny ... no škoda slov no... :-(
Veru, uvidíš no .... ale neboj naděje umírá poslední!!! Chjo já se divím že tam takového borce ještě zaměstnávaj - co nemá ŘP! To by byla první podmínka být zaměstnavatel.
kaj: protože jen o víikendu mohou celou firmu klienta odpojit od serverů ... takže proto :-( :-( :-( .... ivi: taky si říkám, proč ho tam mají ... kdyby měl řidičák, tak by se o ty služební víkendy podělili, ale takhle ..
Profilova fotka
tak to je fakt k vzteku... :-( být zaměstnavatelem tak tomu druhuému řp buď přikážu nebo vyměním... :-( takhle je tam napůl k prdu :-(
Profilova fotka
jinak hlásím že máme zalitou základovou desku....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?