Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Ahoj holky. Veru, tak snad budete moct dorazit :-) Dneska se dost ochladilo, měli jsme zmrzlý nosáky, máme v noci otevřený okno a byla fakt zima :-S
evi: ahojky :-) ... u nás taky byla zima, ale nám to teda víc vyhovuje ... x-)
Profilova fotka
Ivi no víš co mi napsal? že to mu k rozhodnutí nestačí :-((( tak já řekla že mě teda ano, že já rozhodně nebudu každý dva roky předělávat x oken.... a že jak ho znám on taky ne...
Profilova fotka
Kaj, my nakonec budeme mit taky plast... i kdyz jsem uvazovala i to tom hliniku, ale ten me nakonec nejak nepresvedcil ... zkusim doma o tom neco najit, co jsem si cetla... ale drevo jsme taky nechteli kvuli tomu, ze se o to clovek musi starat... nemyslim si, ze by to bylo teda tolik, jka se to driv muselo u tech starych oken... ale proste prace s tim je... co jsem slysela, tak se to aspon musi necim napoustet
Káji, naši maji dřevěný okna a mamka strašně nadává že se to špatně myje a ta údržba děsná, takže přecházejí na plastová. My máme taky plast.
Profilova fotka
no mě právě stačí vzpomínka na starý okna u našich v bytě... kdy se lak a časem i dřevo oprýská a při mytí oken opadává, to prostě nechci....
Profilova fotka
jasne, hur se to myje, to urcite... ale myslim, ze proste ta opryskana barva a tak .. ze to u tehle novych oken uplne nehorzi, teda apson ne hned... ale jednou asi jo... nojo jde o to, ze ani ty plastaky nejsou nesmrtelny... a budou se muset vymenit... ale rozhodne se to lip myje !!!
Profilova fotka
to rozhodně... jako všecko má svou životnost to je jasný...ale proč řešit takové věci po třech letech když to můžu řešit za dvacet že...
Profilova fotka
holky na FB jsem dala naše křeččí miminka x-)
Profilova fotka
aáááhojky, tak máme auto kaput! ]-( tchán jel na pole a najednou mu to chcíplo a už nenastartoval! do pérdele jazyk vrazit a nechat ho tam zkazit.... 8-( už mě to auto jako sejří neskutečně...nakonec to bude stát asi necelé 2 litry...ale i tak - už jsme si řekli s J., že je to poslední oprava Feliny - ještě se něco pokazí a vezeme to na šroťák...už mě to nebaví - za poslední půl rok nás to auto stálo už tak 15 tis. a hodnotu má možná tak 5! ]-( naštěstí mám domluvené na sraz auto švagra - koupili si teď nové, tak to staré nepotřebují! ;-) veru: doufám, že to nakonec nějak dopadne a dorazíš! ;-)
Kaji, nj to je argument Ondry. Jenže jak píšeš - už ho vidím jak mezi golfem a prací má čas na okna. Než totiž to jedno okno poctivě očistíš, napustíš a natřeš tak ti to zabere tak 3dny určitě. Nepočítám ten bordel okolo a smrádek po celém baráku. On to dělat nebude, ty taky ne a platit na to firmu? Ta si napočítá vše i s cestou na záchod!!! Ono stačí, že ty plasťáky musím 1x za rok promazat, natřít olejíčkem ... i u tohohle bude držkovat. Tak ho chci vidět u toho dřeva!!!! Nj mu domnívám se promluvíme do duše! Peti, ]-( to je fakt na pěst. Já se vám divím, že jste to tak dlouho vydrželi. Jako za 6m dát do oprav 15tis a aby to stále nebylo ono a mohlo vás to kdekoliv a kdykoliv vypéct, tak by šlo z domu. Nj bez auta seš sice jako bez ruky, ale tak nějakou chvilku to vydržíš a pak splašíš někde jiné ;-)
Profilova fotka
dobré ráno, tak nám začal školní rok...............hehe a já mám furt prázdniny. Ale už začínám uvažovat že bych příští školní rok znovu začala.
Článek se načítá
Profilova fotka
teda holky abychom se ještě vůbec sešly jak to tak sleduju :-D
Profilova fotka
ivis: no na jiné by teď opravdu nebylo, tak snad ještě vydrží než se aspoń nastěhujem! :-| mmaky: tý jo - to seš dobrá, že se dotoho chceš pustit s mimčem! x-) kaj: ježkovy zraky - nestraš! :-N
Kaji, ty máš to ale černé myšlenky!!!! Markétko :-D ty prázky a my s Káji makačka! Peti, tak ono časem. Ale tak pokud maj vaši auto nebo ségruška a je ochotna občas zapůjčit tak bych to neviděla tak černě. Doktory máš v místě???
Profilova fotka
naši ani ségruška auto nemají! :-N jj, doktory v místě nebo v UH - ale to chodím normoš pěšky! ;-) špíš mi vadí, jak budu jezdit k babi a tak...ale zas švagr se nabídl, že to jejich druhé auto si můžeme půjčovat! ;-)
aha tak od švagra ... já sem si to spojila se ségrou tak to pak jo, tomu rozumím ;-) heleď pokud se švagr nabídl, neřešila bych to. Tankování si budete platit sami - tak co. A loufrovat s tím samo že moc nebudete - jen když bude potřeba - třeba jako tento víkend ;-)
vidíš Markét, já to říkala, že se ti bude ještě stýskat po škole :-D
Profilova fotka
evi a mmaky - hele vy dvě - nejste nějaké divné, že se vám stýská po škole? hm?! 8-) :-D
Profilova fotka
jsem tuuu, zpátky z papuuuuu :-)
Copak bylo dobrého paničko??? Peti, že jo sou - aby se jim stýskalo po škole :-N to nechápu fakt :-.
Profilova fotka
kaj: co bylo? já si až teď vařím oběd (lasagne) - jsem dítě uspávala dýl jak 45 min! 8-( a to dopo spal jen 20 min...sákryš - kde furt tu energii bere? ivis: taky nechápu... :-N
Profilova fotka
kuřecí ražniči, ňamina :-) stýskat po škole? nejste nemocné???
Profilova fotka
tady se spí bo co? :-)
Profilova fotka
tio řeknu co se děje... holky závislačí na hře na FB :-DDDD
Profilova fotka
jéjda...ještěže já na ty hry nejsem! :-D
Profilova fotka
jaky hry??? ja teda taky zadny hry na FB nehraju.... teda vlastne ani mimo FB
Profilova fotka
no Kristi a Yw a koukala jsem že Veru a Evik taky zkouší :-D bejeweled blitz :-)
Profilova fotka
kaj: aspoň nám nezasvěceným řekni, o co tam jde?! 8-)
Profilova fotka
jojo, taky bych to rada vedela....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?