Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
nebo taky všechno sežereme :-D :-D
Profilova fotka
no to neeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D
Profilova fotka
jo a holky jak to bude s nedělí?? nebudem třeba muset už v 10 dopo vypadnout??? To by byla škoda ne?? já bych klído jela až tak na tu třetí.. podle Sárinky
víš jak, kdo pozdě chodííí.... :-D tak Ivi, já bych si to s tím pozdním příjezdem eče rozmyslela :-D
no my bychom taky vypadli nějak odpoledne, případně se můžeme plácat před pensionem na trávě
Profilova fotka
jj pokoje vyklidíme, když to bude nutný, a na zahrádce si myslím být můžeme...
Profilova fotka
tak ouky :) já jen aby nepadla 10tá a šup šup pakujte se odsud :-. :-N
Profilova fotka
nestraš :-)
dívala jste se některá do mapy do okolí na případný výlet?
Profilova fotka
já zatím ne....
já co jsem tak viděla tak je tam zámek a nějakej rybník :-D
Profilova fotka
já myslím, že na výlety nebude čas...jak se ženské rozkecají... :-D jo a já asi vypadnu kolem poledne - to mi Max tak zase spí...takže ať mi prospí aspoň část cesty... :-|
Článek se načítá
Holky, já právě nevím jak to bude. Pokud budou potřebovat naši pomoct, tak dojedu později. Pokud to klapne a stihneme to zavčas dojedu dříve - ale neslibuji!!!
Profilova fotka
ivis: v klidu - hlavně když dorazíš! ;-), hlavně opatrně! ;-)
Peti, přesně tak ... není důležitý ani ten čas, ale abychom se všechny dopravily v pořádku a ve zdraví. Jinak koukala sem na cestu a bude mi to trvat cca 2hodinky
Profilova fotka
holky volala jsem na penzion a po nás nikdo nepřijede, takže tam můžeme být jak dlouho chceme.... :-)
Profilova fotka
muzete mi sem prosim jeste jednou hodit odkaz, kam ze to jedeme??? :-N dekujuuuuu Ivi, klidek a vyrid si co potrebujes a pak doraz, budeme se tesit :)
Profilova fotka
http://www.stripky.cz/havirna/
Profilova fotka
diiiky
Profilova fotka
ahoj holky ded: nemáš náhodou seznam oblečků co je potřeba na zimní mimi? nebo pokud máš nějaký svůj seznam? díky moc
Profilova fotka
jo holky stavařky? jaké máte okna? dřevěné? plastové? jiné?? máte nějaké srovnání?
Profilova fotka
dobrý déééén, jdu na chvilku za váma, siréna právě usnula
Profilova fotka
čaaaau Markét :-)
Profilova fotka
ahoj Maky :)
Profilova fotka
elis: tý jo - seznam fakt nemám, ale někde na netu určo byl.... zkusím mrknout, jestli to ještě najdu... kaji. my máme plastová, já nechtěla dřevěná kvůli údržbě- by´t 1x za pár let, ale přeci...my jsme lenoši! :-N
Profilova fotka
no u nás to vypadá taky na boj, Ondra chce dřevo, já plast...
Profilova fotka
téda Káji fotečky hezké, je vidět že jste si to užili
Profilova fotka
tak jsem taky zkoukla fotečky...nádhera x-) Moc ti to slušelo! Prostě bomba! 8-)
Profilova fotka
díky holky :-)
Kaji, my máme plast a to z jednoho velkého důvodu. O dřevo se musíš starat a musíš se starat dobře. Každé dva roky lakovat či jinak ošetřovat. Navíc je velkým problémem nestálost počasí - 1x prahne, pak zase prší, mrzne .... to vše pokud nenalakuješ dřevo z jedné vody a vrstva se nespojí - vznikne mezi jednotlivýmy tahy prostor pro mikrotrhlinky, kterýma se ti pak dostává do dřeva vlhost a ta pracuje. Já nevím, být váma tak jdu do plastu!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?