Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
aaaale, o tom snad ani nemuzu mluvit, nebo se mi udela zas spatne... jsem celou sobotu skoro nejedla... a vecer jsem se trochu rozpila, asi na zal nebo co, takze jsem mela tri dvanactky, dva velky rumy, sest velkejch panaku jablicka, a dve velky vodky... a potom uz nevim nic... takze vcera jen cola a nic vic... :-p
Profilova fotka
satyyy: jéééšiši, tak to je masakr! :-D
Profilova fotka
a jeste jsem asi nekde upadla, rpotoze mam monokla :-N
Profilova fotka
satyyy: :-N to vypít já, tak jsem už dávno na áru... :-D
Dobré ráno. Holky, nebojte, já taky budu mít max 1 skleničku střiku :-)
Profilova fotka
ahoj holky :-D se po ránu fakt bavím :-D :-D :-D Yw doufám že nám v sobotu oznámíš vaší motivaci, bo naše fantazie, jak píší holky, opravdu pracují plnou parou :-D Satyyy booožínku :-)) jinak bavila jse se o odjezdu a drahý je klíďo pro odjezd taky až v sobotu.... písni mi kde bydlíš ať se domluvíme na srazu, nebo stli tě někde naberem nebo jak ju? :-)
Profilova fotka
Kaji, takze pojedeme az v sobotu rano?? ja premyslim, ze bych prijela k vam autem a nebo budu v patek spat v Praze u babi, takze to bych byla na Novodvorsky .... do patku dam vedet, jak to bude, ju?
Profilova fotka
na Novodvorský? to je koooooooousíček od nás, stli chceš můžeš spát i u nás...ale jak chceš :-)
Profilova fotka
jojo, je to kousicek :)))) ja uvidim, jestli nebudu mit jeste neco v patek vecer... a pak bych podle toho rozhodla, kde budu paaat
Profilova fotka
taaaak jo :-) mi pro zichr pošli na tebe číslo... :-)
ahojky holky :-) holky nevíte, zda mám nárokna dovolenou za rok 2009 od 1.1. nebo od data nástupu na mateřskou až do data ukončení mateřské? V práci mi tvrdí, že od nástupu na mateřskou, ale já si myslím, že od 1.1. ... dyť jsem leden odpracovala ... nevíte jak to je?
Profilova fotka
Veru ahojky, tohle je pro mě špan. vesnice :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
http://kajka37.rajce.idnes.cz/Svatba_... 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky :) Veru tak co já si myslím tak je to tak jak říkáš, jestli jsi v měsíci lednu pracovala, tak za ten měsíc máš ještě nárok na dovolenou.. Jaké je tvé přesné datum na mateřskou? jinak já též na srazíku pít nebudu, jsem zapřísáhlý abstinent :-D :-D (pro někoho totální blázen a člověk k nepochopení 8-( ) jinak ta motivace není nic zajímavého.. Ivča a Pétě o tom vědí své.. Ale u nás to graduje a dnes se mi dokonce zdálo o jisté události, ke které opravdu nechci aby došlo.. v sobotu povyprávím!!!
Profilova fotka
Ahooooj Ywi :-)
Profilova fotka
kaj téééda to je fotek.. ohromně ti to slušelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yw: ... no 21.1. jsem odešla na mateřskou :-) a to s tou "motivací" taky chápu ... :-S ... taky pít nebudu ...
ahoj holky ;-) já se možno v sobotu opozdím. A asi dojedu až odpolko. Tak na mě počkéééjte!!!!! ;-) Ywi, jj tak motivaci znám ;-))
Profilova fotka
díky Ywi :-) přístě bych asi volila ale jiný šaty, občas sem měla pocit že mi vypadne nářadí :-D
Profilova fotka
ale aspoň měl O. děda na co koukat :-D včera jsme byli po rodinách s fotkama a děda prohlásil že v životě tolik krásných lidí a hlavně žen neviděl :-D :-D :-D
Kaji, fotečky krááásný!!! x-)
Profilova fotka
Ivisku hooooj :-)
Profilova fotka
Veru tak jestli jsi nepracovala celý měsíc tak bohužel na dovču nárok nemáš :((((( podobný příklad: Dotaz: Pracovní poměr zaměstnance skončil 20. dnem kalendářního měsíce. Nový pracovní poměr uzavřel zaměstnanec 5. dnem následujícího kalendářního měsíce. V jakém rozsahu má nárok na dovolenou za měsíc ve kterém skončil pracovní poměr a za měsíc ve kterém nový pracovní poměr navázal? Odpověď: Poměrná část dovolené činí za každý celý kalendářní měsíc nepřetržitého trvání téhož pracovního poměru jednu dvanáctinu dovolené za kalendářní rok (§ 101 zákoníku práce). Vzhledem k tomu, že v tomto konkrétním případě neodpracoval zaměstnanec celý ani měsíc, ve kterém skončil pracovní poměr, ani měsíc, ve kterém nový pracovní poměr navázal, nevznikne mu za tyto dva měsíce nárok ani na poměrnou část dovolené. ivi japato že se zpozdíš????????????????????????????????????????? co je důležitějšího jak my??????
Profilova fotka
kaji jojo asi to byl krásný pohled pro všechny muže :))))))))))))))))))))))))))) nemáš se za co stydět to mi věř!!!!!!
čau ženy. Tak jsem koukala na předpověď a vypadá to dobře ;-) Káji, takže vy přijedete až v sobotu jo? =-)
no Veru s tou dovolenou nevím, já to vidím vždycky na pásce co mi posílají z práce
Profilova fotka
no jo ale občas to překáží :-)))))) Ivi jj copak je důvodem tvé částečné nepřítomnosti ???
Profilova fotka
Evi nakonec asi až ráno, ale vyrazíme brzy...
bé, budeme tam sami samičky opuštěný ;-(
Profilova fotka
nám zatím zrekognoskujete terén :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?