Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kristý, to my se rádi podíváme :-) jen to doval
Profilova fotka
jasnáááá :-) já na ntb mám šecky fotky tak kdyby byla nouze o fotky, můžu vám ukázat i fotky 4 roky nazpět :-D
;-) super Káji, jen to všecko hezky vemte
tak my bereme Fildu, kolo, foťáčky, cestovní postýlku a dobrou náladu :-)
Profilova fotka
tu především :-)
jako ten Max s Dedul jsou normální kavárenští povaleči - huš zase někde kafovali :-D :-D :-D
Profilova fotka
jj taky sem koukal :-D
Filípek spí tak se jdu taky na chvilku natahnout, pa
ahojky :-) ... tak jsme byly venku ... teda ale tam je krásně a zároveň hnusně :-D ... doma je teda líp x-) my dorazíme v sobotu dopoledne :-)
Profilova fotka
héééj - nepomlouvááát! :-D no jo, a co máme dělat, když jsme furt bez táty - vy všichni jezdíte o víku po výletech a já můj je věčně na stavbě |-| tak aspoň přes týden, ať máme nějakou zábavu! ;-)
jo tááák, nakonec za to můžeme my :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jééééé tady se řeší srazík.. holky já se na vás tak těším.. Já hlavně beru sáruš a pak co se vejde do auta.. chi.. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
evi: no vy néééé, ale přeci mi tu kávičku nebudete závidět, no ni! :-N :-D :-D :-D
budeme, páč já bych taky šla na kávičku, bo není kam a s kým :-( ;-(
já se taky už mooc těším :-D že bychom příště s sebou vzali i pejsky, což? :-D
Profilova fotka
evi: jáák není s kým a co kajka?! x-) jéjda, tak do příště si musím nějakého hafoša pořídit! 8-)
a co Rikin?
Profilova fotka
rikin je tchánovců a toho bych nikam nevzala, bo to je nejdebilnější pes pod sluncem... :-p nemám ho ráda! 8-(
já nebudu škrt a rozdělím se s tebou o Maxe - s jeho velikostí se dostane na každou trochu :-D
Profilova fotka
evi: okáááá - Maxe beru! x-)
Profilova fotka
dobré ránooooo :-o jako - to moje dítě je fakt ďábel... včeraj sem ho chválila do nebes jaký byl na včerejší oslavě narozenin švagrové hodný a v noci mi to náležitě "vrátil" usnul po 20 hod, vzbudil se už ve 22:30, pak v 1 hod., pak ve 2, do 2:45 hod se vrtěl, a pak si se mnou až do 4:15 vykládal...když jsem ho přeložila spícího do postýlky, tak se po 5 min. vzbudil se šíleným řevem...tak zas k sobě - uspat, do postýlky ve 4:20 - vzbudil se 5:20 a od té doby jsme vzhůru....opravdu noc, jak se patří! :-S můj šel na barák malovat, takže já zas sama s tím protivounem! no nic jdu, bo mám depku, že mě to mládě už nikdy nenechá vyspat...tak jsem si dala už radši kafe a dort ze včerejší oslavy... :-p
Profilova fotka
Ahoj dedul, téééda Maxik je ale lumpiček.. on si to zlobení vybere ted a pak to bude andílek uvidíš :)))) můj je taky na baráčku.. včera štukovali a už máme skoro celý barák hotový.. dnes to tam jel jen poklidit a na obídek přijede a odpoledne bude jen náš :)) přeju všem príma neděli :)
Profilova fotka
yw: no vy jste šikulky! x-) jen ať to jde takhle hezky rychle dál, ať jste ve svém! 8-) já ani nevím, kdy přijde, snad kolem poledne jo, ať si ho taky užijeme! jo a na ten sraz jedu sama, ségra zas naslibovala hory doly a najednou nemůže...ještě že jsem té paní nevolala a nepřiobjednávala i ségru! 8-( No naštvala mě neskutečně! Ale co, my to s Maxem nějako zvládneme, i když to máme 2,5 hod cesty! ;-)
Profilova fotka
no snad se to na něčem nezasekne.. máme velkou motivaci (tu sem nechci radči psát) téééda to je ale milé.. by mě to taky naštvalo ]-( Hold musíš vyrazit těsně než Maxik usne.. já to taky mám tak v plánu.. ikdyž já to mám asi jen hodinku.. pokud nezabloudím.. ikdyž tu cestu mám docela najetou,takže snad ne.. :))
Profilova fotka
yw: motivaci říkáš jo - hmmmmm x-) už si začínám ledasco domýšlet! :-N x-) jasný Yw - taky že jo - musím vyjet těsně před spánkem - ideální by bylo, kdyby si se mnou ještě tak půl hoďky v autě povídal, pak na 2 hodiny usnul a vzbudil se až vypnu motor v Letovicích! :-N ....ale to mám naplánované moc ideálně! :-D no nic, když se vzbudí moc brzy a bude protivný, tak uděláme přestávku, nakrmím, napojím, uděláme pár blbin a jede se dál! ;-)
Profilova fotka
Peti však vy to nějak zmáknete.. chtělo by to nějakou hadičku z podprdy rovnou do maxikovi pusiny aby byl v klidu a spokojen :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
dobre ranko... Yw - jakou motivaci????? moje fantazie pracuje na plne obratky :-D jinak ja doufam, ze s Kaj vyrazime taky tesne pred mym spankem, abych po ceste nezlobila ;-) x-)
Profilova fotka
yw: no to by už nepomohlo - Maxouš mi přes den prsino jaksi odmítá.... :-N Jen večer a v noci si trochu cucne...myslím, že se brzy sám odstaví! ;-) satyyy: :-D jsi mě pobavila! :-N a jinak dobré ráno, dnes byla noc o poznání lepší než včera! ;-)
Profilova fotka
jinak devcata, o vikendu nepiju... jsem se v sobotu asi priotravila chlastem, vcera jsem myslela ze umru... takze nechci alkohol do konce zivota ani videt!!!!!
Profilova fotka
satyyy: neboooj, já s tebou budu držet krok (max si dám sklenku vína) ;-) - přece jen v noci ještě kojím! :-N ;-) a copak jsi vůbec chlemtala? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?