Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
na letišti i na hotelu to bylo ještě oki, ale ty výletní busy, katastrofa....
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view... takhle to vypadalo zač. týdne
Profilova fotka
kaj tak to jste rychlíci a už máte koupené zdivo?? :))) ivi my máme naštukovanou kuchyn, obyvák a jeden pokoj.. dnes se dodělá ložnice a půl je hotovo :) hned to vypadá hezčeji.. kuchyn mám naceněnou od Oresi, někde mám email, tak ti ho přepošlu.. jen co ho najdu :)
Profilova fotka
Ywi to já nevím co má a nemá firma koupeno, nás zajímá kvalita a splněné termíny :-D :-))))))
Dobré ráno, snídanička, pohodička. Doufám, že dneska nebude takový vedro jako včera. Jo a štípnul mě komár přesně mezi půlky ]-( ]-( ]-( :-D
Profilova fotka
aaaahoj Eviku, přesně na stejný místo mě kousl minulý týden... :-D
Ahoj Káji, zmetek jeden! Doufám, že po tom, co viděl oslepl :-D :-D
Profilova fotka
nojo když vy jste vlastně jen ten dozor vid.. ;-) tééééda holky nějak moc špulíte zadnice :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Evi možná rovnou praskl :-D YWi jj, my jen kontorlírujeme :-) sami bychom to prostě nezvládli, ani časově, natož manuálně :-(
Ywi když je v noci takový vedro :-p :-p
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pri... já bych plakala ;-( ;-( ;-( chudák miminečko
Profilova fotka
tjo holky koukám do kalendáře a srazík už se blíží... x-) x-) x-) jak se teda domluvíme...v pátek večer sraz na místě?
Článek se načítá
už příští týden x-) no my vyrážíme už v pátek nějak po snídani, cestou se ještě musíme stavit pro nějaké revizní zprávy v Brně a dorazíme na místo určení někdy po obědě počítám. Psala jsem do toho pensionku a počítají s námi už od pátku do neděle
Profilova fotka
tak čupa, my vyrazíme op práci takež kolem sedmé budem tam...nebo se domluvím s O. a vyrazíme dřív...ale s jeho vytížením pochybuju... jak s tím jídlem vlastně? vaříme si sami?
Profilova fotka
jeeee, ono se jede uz v patek??? jsem nejak myslela, ze az v sobotu :-N a Kaj, nevesla bych s k vam do auta??? nechce se mi jet samotneeee
já myslím že Markét psala že je tam polopenze :-) Tak my vás budeme očekávat v pátek večír. Jenom si Káji cinkni že přijedete v pátek, oni budou mít volno, ale pro sichr asi. http://video.super.cz/supervidea/supe... Hele, tohle může být dobrý, ale asi na to nepůjdu - bych se pak bála =-)
Profilova fotka
Satyyy jasná věc že vešla :-) já myslela ež je to domluvený, že jsou buklý místa a kdo přijede tehdy přijede tehdy... =-)
no já tam psala extra že my přijedeme už v pátek, jako my Horáci. Zeptej se Markét, ale ta to myslím bookovala od so do ne
Profilova fotka
jojo, ja ziju v domeni, ze se jede az v sobotu
Profilova fotka
Markét zrovna není online... no nám je asik ejdno kdy dorazíme... stli se vyspíme doma nebo jinde.... zas by se nmi v so asi nechtělo brzo vstávat, do radši domelu síly v pátek .-)
tak tak my taky razíte už v pátek. V sobotu dopoledne přijede Ywča a pak nějak dorazí zbytek
Tak doufám, že vezmete všechny hodně fotek ;-) Satyyy, co vlastně muž? Jak se mu daří?
Profilova fotka
hodne fotek?? ja asi zadny nemaaaaam :( muz? muzovi se dari asi dobre.... pekne kyne, takze se mi asi vrati tlustoch :(( ... ale jinak dobry, obcas prace, trochu sportu, bazen, moc moc jidla... takze dobry.. za mesic dorazi na dovolenou, snad
Profilova fotka
satyyy: jojo - bylo to domluvený až od soboty, ale evča pak psala, že pojedou už v pátek a teď vidím, že i Kaj! ;-) já žádný fotky nemám, tak neberu! :-p :-D já dorazím taky nějak dopo v sobotu - počítám kolem 10 hod! ;-)
Profilova fotka
jdu baštit, zatím pa :-)
dobrou chuť ;-)) já bych mohla vzít max fotky na flešce - pokud bude přítomný noťas
Profilova fotka
ja teda neco malo vyvolanyho mam v albu... ale prece se nebudete koukat na fotky, jak jsme s Misakem chodili po horach... =-)
tak já max vemu chalupu ... a toť vše
Profilova fotka
já budu mít noťas určo ;-)
tak to bude OK, mohla bych si tam i prdnout na nabití gps? páč my máme kaput nabíjení v autě :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?