Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
tak u nás bylo pod mrakem ráno, teĎ se to celkem vybralo. ale mě je to jedno - páč mě čeká žehlení a třídění papírů na stavbu ;-)
Profilova fotka
tož dnešní nákup byl úspěšný.. kupila jsem si pár nových kousků, přičemž podzimní bunda byla dětská (největší) a tudíž byla odost levnější jak pro dospělé hi.. ještě že su takový pércek :-N No a ještě jsem si koupila botky zlevněné na 100 kaček.. tak mám radost :-)
Profilova fotka
téééééda to byl kup, že bych taky vyrazila? :-)))))
Profilova fotka
kaj tož není nad to umět si udělat radost :-D :-D
Profilova fotka
no bať, jen nevím kdy teda... pokud nejsem na kafi tak si hraju s fotkama.... :-)))))
Profilova fotka
na nakupování si ženská vždy čas najde ;-)
Profilova fotka
tak už vím, dneska, máme rande s holkama a můžou až tak kolem sedmě, takže je to jasný :-D 8-)
teda Ywi, to je kauf ;-) šikula
a už prší, ještě že jsem sebrala to prádlo :-x
yw: šikulka x-) nakupování zvládá s přehledem :-) kéžby tady sprchlo ... venku je děsně :-( dusno, vedro .... fujtajbl
Profilova fotka
Yw bude modní přehlídka nebo až na srazidlu? :-)))
Profilova fotka
Krásné ránko :-) božííínku bych spinkaaaaaal |-|
Článek se načítá
bré ránko ;-) Kaji i já bych chrupkala a jak ráda. Dnes se mi vůbec nechtělo!! Včera jsem vyžehlila, zvládla ještě nechat vyprat 2pračky + i pověsit, poklidit. Dnes mě čeká odnešení pet lahví, utření prachu a založení dokladů ke stavbě.
Profilova fotka
AHoj Ivi chjo, právě řeším s Evikem tu naší fotografku... sem zklamanější víc a víc... :-( v tom presu sem si to na svatbě ani nevšimla, ale ta koza neměla ani blesk..a pak nemáme mít půlky obličeje ve stínu, druhé na slunku a ještě se leskem jak cyp... :-(((((
Profilova fotka
ahojky, tak jsem zpět z gyndy - vše ok ;-)...hlavně, že Max to s tch. chvíli vydržel! :-D kaj: jejda, tak to je teda na prd.... :-S
Profilova fotka
no některé se povedly některé prostě zmatlala no,... a je to škoda...
Kaji, tak to je naprd toť!!! Sem si jako myslela že blesk a podobné věcičky jsou základní kameny, bez kterých dobrý fotograf nevystrčí nos! Nedivím se ti, taky bych byla hodně zklamaná |-| já tu řeším pár účtů co budu uzavírat - něseděly vlivem zaokrouhlování /ne mým/ a pak stravče mi rozhodily zaměstnance :-| ale už je to OK ;-)
Profilova fotka
njn, však posoudíte sami.... vezmu i ty digi fotky...
Profilova fotka
bré ráno ...teda tady to holky jaksi vázne! :-D
Profilova fotka
dobre ranko.. Ded, jsme byli ve stredu a vcera zase tam u vas :))) bylo docela dost casu, ale byla jsem tam se sefem, tak mi bylo blby, aby me vozil k vam... tak jsme jeli ve stredu odpoledne na prohlidku hradu Buchlov x-)
Bré ránko ;-) konečně páááťulínek ;-) nevím jak ve zbytku ČR, ale u nás včera ani kapka. A dnes máme nádherné azuro, 19°C a prostě bude krááásně!!!
Profilova fotka
bodejť by to nevázlo když ste všechny v.... víte kde... 8-( jinak brýtroooo :-)
:-D :-D :-D na mateřský?????? ;-) Kaji konečně pátek, a co ty? Je ti už lépe? CHjo to není možný že se ti to tak vrací. Nemáš streptokoka?? BO jak se to menuje ... to se pak nemoci vrací :-S :-S
Profilova fotka
já bych to spíš nazvala chronická a setkání pro mne s klimkou víc než nepříznivou :-( jj na mateřský...správně... :-D :-D
a nejde ti ta klima vypnout?? nebo nějako omezit. Chjo to je naprd fakt když v práci "zima" a vyjdeš ven a míníš upadnout z horka. To je pak angína raz dva :-p nj na mateřský - spí si do kdy chtějí, samé vycházky, výlety, pohodička a klídek a my tu dřeme! :-x 8-( :-D :-D :-D
Profilova fotka
bré ránko pracující ženy :)
Profilova fotka
kaj tak jak jde kopání?? už máte vykopané základy??
Profilova fotka
v práci klimku naštěstí nemám, to mám z Kréty... jak busáci dělali z busů mrazák... :-( ahoj Ywi, do dneska se zalijou pásy a do neděle celá deska :-)
bré ráno paničko na rodičovské ;-) :-D) Ywi já si myslím že už budou betonovat ;-)) Kaji, jééé si mě předběhla ... jj na Krétě to byl masakr v buse i na letišti. Klima na maximum. Ywi a co vy?
Ywi prosím tě ... máš naceněnou kuchyni ??? Kolik máš bm a koliko ti to nacenili?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?