Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Filípek blbě spí když jsou ty vedra, to nechodíme raději ani ven, protože jen dojdu k vrátkům tak ze mě leje a Filda se vaři :-p tak snad bude ten víkend v Letovicích nějak rozumně ;-)
teda Markét :-o to je uličnice jedna! :-. a jak ten tvůj zánět? Mě na to tenkrát pomohl ten tvaroh naplácat
Profilova fotka
jj teď už je to v poho, nejhorší byl víkend teď to už ustupuje, takže se mi už u kojení nekroutí palce u noh. :-N nevím jak dlouho ještě ale mám brát ty antibiotika , když mě to už tak nebolí.
Profilova fotka
Brý dopolko, byli jsme pro oddací list, a zařídit OP, pas...teď to nejhorší, fronat na ŘP jinak kdo ste nečetl FB, včera sme prvně kopli a na střeše je foto :-)
no ale zase když mě spí dítě, tak mě v noci budí Peťas - strašně chrápe ]-( ]-( ]-( ]-( to se jako nedá! Mě tím úplně vytáčí, jednak lehne a okamžitě spí, když na něj mlaskám tak se hádá, že nechrápe a graduje to ve 3 ráno kdy ho posílám do obýváku :-D :-(
já myslím že asi celé Markét, nebo kolik ti jich zbývá?
Profilova fotka
tak tomu rozumím, Laďa naštěstí nechrápe....jinak Laďa už se nastěhoval zpět do ložnice, už si zvykl na ty naše noční zvuky, takže ho už malá nebudí a to ani když kojím, takže v poho.
Profilova fotka
no já jsem to právě dostala jako mastičku.
Profilova fotka
a to bych mazala tak rok :-.
aha, tak to nevím, já měla ty ATB, ale naštěstí mi ulevil ten tvaroh, takže jsem je ani nebrala
jako s tím chrápáním je to na rozvod :-D 8-( :-. on už chrápe i na břiše a na boku
Profilova fotka
Káji tak hop do toho a půl je hotovo, ...aby se pak měli kam ty dovolenkové dvojčátka narodit..... :-D :-D :-D
Článek se načítá
přesně jak píše Markét: nedjřív barák, pak to dítko a strom /ten my jsme pořád ještě nezasadili/ :-p
Profilova fotka
:-| :-( tak to bych fakt s chrápajícím manželem nezvládla :-| ...ale asi by mi nic jiného nezbylo, ..když to vydržel on se mnou když jsem v těhu chápala jak starý chlap - dokonce jsem sama sebe tím občas vzbudila :-D
Profilova fotka
tak já zase odcházím, siréna už se budí, pa
:-D :-D
Profilova fotka
tjo to sem ráda že O, nechrápe, jinak bych byla už asi vdoda... sem tam si zachrupká, ale to je jen jednou za uherák a to stačí zamlaskat a je klid :-))))
Profilova fotka
ježiš, tu se toho nakecalo... dítě mi teĎ usnulo v garáži, tak mám chvíli klid - snad! ;-) kolem 14 hod musím k mamči! ;-) veru, evi - to teda máte zlatá dítka - to se nedivím, že si to užíváte! ;-) mmaky: já bych Maxe taky nevyměnila, byť je to uječenec uječený! :-D
Profilova fotka
kuk nono jenom si nestěžuj, minule když jsme se viděly tak to byl mooooc hodný chlapeček :-D ani nezaplakal, tobě se člověk asi nezavděčí :-D :-D :-D takový hodňousek to byl :-D :-D a ty si tady stěžuješ :-D
Profilova fotka
mmaky: :-D čekala jsem, že to na mě práskneš.... :-D
:-D teda ded ... takhle si na vymýšlet ... :-D :-D :-D
Profilova fotka
nojo... ale hlásit se to musí :-D :-D :-D
Profilova fotka
veru: on když je ve "společnosti", tak je hodný, ale doma mi někdy dává, co pro to! ;-) mmaky: a ty si ostatně taky nestěžuj, Bětka za celou dobu ani nepípla a ještě ti nakonec usnula v náručí! :-p :-D
teda holky ... :-D až to děti budou jednou číst se bou divit :-D :-D :-D
Profilova fotka
veru: to je možný! :-D
Profilova fotka
jůůů, na sraz jedůůů půjčeným autíkem...nemusím naší polorozpadlou felííí x-)
Profilova fotka
jo usnula a to bylo jediné její štěstí, tenkrát se budila v noci každou hodinu, ... ten den jsem o té výměně dítěte docela i zauvažovala :-D
hola hoj .... moc práce, nestíhám vás
Profilova fotka
huž sem stihla i papu :-) jsem tu
jsme zpět z prochajdy, je tam hnusný dusno :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?