Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... přidala jsem fotky ;-)
Profilova fotka
Ded... koupelka je super x-) no, uz se vam to rysuje.... :-)
Profilova fotka
jůůůůůůůů, paráááda :-)
Profilova fotka
holky, nevěšte hlavu...ono to půjde, byť vám to teď přijde nemyslitelné! ;-)
Profilova fotka
Dobrý den, jen vás jdu zase pozdravit, mám doma uřvané a závislé dítě na nosení na rukách. A opět mám zánět prsu ]-( Takže se mám fááákt dobře.
Profilova fotka
čaaaau Mmaky, odtrhnout, vyřvat :-D :-x
Profilova fotka
Ahoj babušky :) peti krááááááásné to máte.. koupelka fakt čupr!!! Huž aby jsme to měli v této fázi :))) My už máme naštukováno pár zdí a tak to hned vypadá hezčeji.. upraveněji, ale ještě je konec hooooooooooooodně daleko :((( Marky tak to mi něco připomíná.. též jsme měli malého závisláčka.. ale nebuj.. vyroste z toho :DDDDDD
hola hoj, dnes den na prd ... vše se s prominutím sere a já nevím co dřív. Sem ještě ani nesnídala, nesvačila a už je čas oběda. Tak si jdu dát pribiňáčka s raženou a hroznem .... už se tady ani neobjevím, snad zítra - ale neslibuji
Profilova fotka
ivi tož at jde práce pěkně od ruky.. já za chvíli též razím do kanclu :-p
Profilova fotka
já tu nemám šefíky tak si tu třídím fotky, uf uf uf... je jich moooooc :-)
Profilova fotka
bré ráno! 8-)
dobré ránko :-) snad ten dnešní den bude o 100 % lepší jak ten včerejšek
Článek se načítá
dobré ránko 8-) x-) ivi: určitě :-)
ded: koupelna je fakt moooc krásná :-)
Profilova fotka
ivis: jasný...je krásně, ptáčkové cvrlikají...iviska bude mít čupr náladičku! x-) veru: díky! 8-)
Peti, koupelna krásná ;-)) no snad mi tu náladičku někdo nezkazí, jinak se u nás nějako honí mraky :-/ snad nebude pršet :-p
Profilova fotka
ivis: šiši nestraš, tady od rána svítí oskar! x-)
Nazdárek. Dítě spí, marmeláda se vaří - klidek, pohoda :-)
Dedul, koupelna krásnááá x-) x-)
Profilova fotka
evi: ty si tu mateřskou fakt užíváš, co?! x-) já teda nijak extra...možná to bude lepší, až budeme ve svém! ;-) jo jinak holky - na srazidlo se mnou pojede asi má sestra - doufám, že neva - ona tam bude jako hlídačka...já se fakt bojím jet víc jak 2 hod sama s Maxem - co když se mi probudí - neznám trasu a co s ním - takže ona bude hlídat hlavně v autě a tam bude večer taky hlídat, abych mohla s váma na bar! :-N :-D
Profilova fotka
hej dedul ale že ty si to umíš zařídit :-D :-D :-D :-D :-D mládě mi chrupe a až se vzbudí tak jedem směr TAKO a hádej te cooooooooooo.... Ywushka bude utráceeeeeeeeeet :-D :-D Musím si koupit něco nového at jsem na srazík činaná x-) x-)
Profilova fotka
yw: no sestra furt slibuje, jak se bude starat až bude Max větší...tak přece nezůstane jen u slibů, no ni! :-N a co - zaplatím ji ubytko, udělá si takový menší výletík a bude s Maxíkem...no co by ještě nechtěla! :-D jé ywča bude krásnááá, já teda činaná nebudu, bo furt nosím jen jedno a to samé...nějako néééjní za co utrácet! :-N - no neva, budu tam za ošklivé káčátko no, doufám, že se se mnou budete bavit! :-D :-N
Profilova fotka
Ahojte dedul tak to budeme dvě káčátka :-D já jsem si teda koupila teď dvoje nové rifle v Kenvelu - měli akci na rifle takže z 1500 je měli za 400 - no a nekupte to
Profilova fotka
holky jste prdlouši.. šak já při mé smůle nic nepořídím a též přijedu ve starých ale osvědčených hadrech :DDDD marky dobrý kup.. tak se to dělá !!!!!
market: super kup :-) ded: tak to nebudeš sama, já bude taky za káčátko :-D já hold utrácet zatím nehodlám, dokud nebudu na původní váze ... :-S
Dedul, no na to jaké bylo to těhu na prd, tak teď je to fakt zlaté x-) x-) No já taky přijedu ve starém, bo se mi nikde nic nelíbí a když se mi to líbí, tak mi to není přes prsa :-D :-x
Profilova fotka
evi tak si to krásně užívej.. já to měla takové všelijaké, ale jak se překulil 6tý měsíc tak jsem si to též začla užívat :))))))
no já se taky už moc těším na Vánoce (jednak první Vánoce s Fílou) a pak mu bude už půl ročku ;-) On je teda zlatý že furt chrní, jinak by mě asi kleplo. Má teda taky dny, kdy pofňukává, to abyste si nemyslely, že je zase mega zlatý :-D
evi: tak to vypadá, že máme zlaté dítka :-) ... Terka ta vytuhne i ještě teď co druhé kojení :-D
Profilova fotka
tak to si Evi užívej :-D Bětulice mi teď spává 20 minut dopoledne, 20 minut po poledni, 20 minut odpoledne (a to jen když se jí podaří usnout)a hodinu v podvečer před spaním. A v noci mám budíček ve 2, ve 4, v 5,v 7 a 8. Nejlíp by jí vyhovovalo tak v těch 5 vstávat. Je fakt že už začínám být dost unavená, ....ale ještě pořád ji miluju a nevyměnila bych ji..... takže zatím asi ještě dobrý :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?