Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
holky pošlete mi prosím info k tomu srazíku ... já tady teď moc nebyla a vlastně nic nevím |-| ... prosím prosím .... x-)
Kaji, hlavně že je z čeho vybírat. No ale ten polarizák ..... ten by mohla mít ne? Za fotečky jste zaplatili, tak proč ještě dodělávat práci za ni. Chjo, fakt je vždy jeden rozmáznutej? Upravit to asi nepude :-( to je pech. Ale už se moc moc moc těšíííím!!!
Veru odkaz na chatu je tuším že tak 4strany zpět .....
jinak vše zařizovala Markétka, tak jí když tak písni do IP
Profilova fotka
já chtěla taky souhrnné info po dovči a nic mi nedorazilo...a stli chce MArkétka zálohu nebo zda platíme vše až na místě, jak s jídlem.....
Profilova fotka
veru: jede se sem http://www.stripky.cz/havirna/ zbytek info ti dá mmaky! no taky mě ty zálohy napadly - musíme se zeptat mmaky! ;-)
Profilova fotka
Veru koukala jsem na ten dinopark, kde to je???
Profilova fotka
kaj: vím, že jeden je ve Vyškově...ale jsou myslím tři v celé ČR! ;-)
Profilova fotka
faaaakt? ani nevím.... :-)
Profilova fotka
kaj: dej si dinopark.cz - tak je to v Plzni, nově v Ově a Vyškově a na slovensku v Blavě! ;-)
Profilova fotka
dííííík, juknu na to :-)
kaj: je to v Doubravě ... naproti šachtě (ta je už zavřená) ...
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem zpátky z papu....
Profilova fotka
kaj: co bylo dobrého? :-) já dnes šunkafleky!
Profilova fotka
jéé ty bych si dala... :-) já měla sekačku... ušla...
Profilova fotka
sekačku??? šo to je? :-N - jediné co mě napadlo, že by to mohlo být, tak sekaná!? :-D
Profilova fotka
jj sekačka :-D
Profilova fotka
ježiš mě ta rýma tak seeeeeeeeeeeeeeeeeee....jříííííííí ]-(
pro dnešek se loučím, ještě musím za právníkem ..... zítra páčko, snad tu budu vícekrát
Profilova fotka
ach - jsem zase o něco chytřejší! :-D
Profilova fotka
tjo se loučíííí??? se ani nepřivítala.... :-D
Profilova fotka
dobré ráno... za chvíli musím na barák - umýt koupelnu...sice se mi vůbec nece, ale dostala jsem to nakázáno! :-D 8-)
Profilova fotka
ahoj Ded... uz myjes koupelnu??? chysta se snad stehovani? =-)
Profilova fotka
satyyy: to bohužel ještě ne, ale je to špinavé od spárovačky, tak ať to tam trochu vypadá ;-)
Profilova fotka
nojo, co kdyby prisla navsteva ;-) :-D no, tak hodne sil do uklizeni..... a co na uklid pouzit Maxe... das ho na zem a on ti to tam plazenim vytře ;-)
Profilova fotka
satyyy: no prááávě! :-D - ne, on má tak za 2 týdny přijít už jen vodař dát tam WC a umyvadlo a koupelka bude hotová, pak už to jen trochu přetřu a koupelna bude hotovson! x-) musím to dělat po troškách, s Maxem to moc nejde! 8-( ...no s tím plazením to není špatný nápad, jenže on se ještě neplazí! :-N
Profilova fotka
tak to je spatny.... by si to poslintal a pekne brichem prejel.... skoda.... ale mohla bys ho to plazeni pri uklidu ucit... plazit se tam s nim... ;-) jej, ja jsem tak vynalezava... uz se tesim, az budu mit deti :-D
Profilova fotka
brýtrooooooooooo Ded týýýjo vy fičíte :-) mě drahý oznámil že do konce týdne budou základy, prý... :-)
Profilova fotka
Kaj, tak vy uz jste to taky rozjeli?? u nas ted panuje utlum, sice jsem vcera odvezla papiry na urad, konecne... ale trochu to na me pada, jak jsem tady na to sama a premyslim, jestli vsechno neodlozit na jaro, az tu bude Petr... asi na to sama nemam silu |-|
Profilova fotka
nj, taky taky, zatím to vše řeší O. (boje s výberem s firmou, domluvy co a jak, smlouvy), ale jak začne zařizovačka co jak kam kde, nastane blázinec i pro mě... ani nevím stli se těším...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?