Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ded, tak se probere.... otevre očka a bude se koukat a hrat si, ne?? :-D
Profilova fotka
te k tomu vubec nepotrebuje ;-)
Profilova fotka
satyyy: to máš z nějakého scifi filmu, ne?! :-D jako jo, jak se probere, on neřve, dokud si pro něj nepřijdu do kočárku, tak si vykládá...pak se nají a pak se začnu nudit, tak bude furt eeeee.... e...e....eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D
Profilova fotka
začne (néé začnu) 8-)
Profilova fotka
jestli ty ho jen nepomlouvas a nevymlouvas se na nej, abys tu nemusela byt s nama :-x
Profilova fotka
Kikino....teéééda, takhle mě osočovat!!! 8-( :-D :-D
Profilova fotka
prece ten hodny maly Maxik nemuze takhle kricet, se mi tomu nechce verit
Profilova fotka
satyyy: však počkej - jestli nakonec budeš se mnou na pokoji (se mi totiž maxouš budí 2x za noc a vzhůru je od pěti - tak nechci aby budil i Sáruš - u tebe mi to neva :-D :-D :-D )...tak si užiješ! :-p :-N
Profilova fotka
tssssssss, si ho vezmu pod perinu, pridusim polstarem a bude spat aspon do osmi ;-) :-D
já nebyla pít, byla to mini párty. došla sem docela i brzy narozdíl od jiných ... 22hod, ale dala sem si červené a to mi nesedí
Profilova fotka
ivis: ájéééé...tak to je prekérka...copak - bílé neměli? satyyy: tsss....to si zaváděj na svých dětech! :-D
nn bílé nebylo - sice sem to míchala s perlivou vodou - ale nebylo to ono. Už sem zhejčkaná - červené je moc těžké .. dle mého
Článek se načítá
Profilova fotka
tjo - krásná fotka! x-) http://www.beremese.cz/album/view.php... ivis: já taky radši bílé...ale když je červené, tak mi to neva...snesu obě! x-)
Profilova fotka
tak dítě je najezeno...tak za půl hoďky pádíme do Tesca! ;-) zítra jedeme k taťkovi - tak musím koupit nějaké sladkosti bráchovi! ;-)
Profilova fotka
jsem tuuuuuuuuuu, novomanželům to strašně slušelooooooooo a viděla jsem se s exexexkolegy, príma poledne x-)
Profilova fotka
nevěstu jsem dala na FB (jen foto z mobilu) :-)
nazdárek, tak my jsme po extra velkém nákupu a po kontrole na g. alles in Ordnung říkal primář :-D
Profilova fotka
čaaau Evi, to rádi slyšíme :-)
Profilova fotka
huž se na vás zítra těšíkujeme :-)
šak my takýýý x-)
Profilova fotka
dobrééé ráááno huuuš se nám srazidlo blíží mílovými kroky! x-)
Profilova fotka
Brýýýýýýýýý tro....
Profilova fotka
jeeeeešišiku teď jsem zjistila že Alčátko už má druhou holčičku, jééééé x-) x-) x-) toto uteklo :-)
čaaauuuuky :-D
ahojky ;-) Kaji, jééé my ti to nehlásily??? Jj už se těšílkuji až vás uvidím - všechny!!!!!!!
Profilova fotka
neeeee nehlásily.... taky se těším, moc moc :-)
:-N :-N :-N to jsme tedy "lehce" nezvládly :-( co fotečky .... jste spokojeni?
Profilova fotka
doufám že stihnu do té doby udělat album... foto už mám seřazené ale chci přidělat ještě nějaké fotky z toho zbytku (mám asi 850 fotek na dvd)
Profilova fotka
jj, celkem to jde.... sice tam vidíme chyby typu, chyběl jí polarizák tak se leskneme atd.. ale od čeho máme photoshop že... :-D u prstýnkovek je jeden prstýnek dycky mázlej ]-( no ale jinak dobrý :-)
Profilova fotka
však uvidíte samy.... Evikuuuuu, vezmeš prosím fotky co fotil Péťaaa? kujííííííí :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?