Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Ivi další várka už nebude, jen sem přidala popisky pač večer už nebylo sil... :-)))
tak mi ještě neposlali mateřskou, volám tam a prý na mě zapomněli!! ]-( ]-( ]-( dneska dali do platby, takže tak za týden to mám na účtě :-S
Profilova fotka
Evi to je ale bordeeeeeeel... cikány na ně!!!!!!!!!!!!!!
to je každý měsíc s nima něco, strašný ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
brýýýýýýýýýtro Evi nakopnout je :-/
Bré ránko ;-) já si furt jako nemožu zvyknout na novou fotečku novomanželky :-) si dycky říkám - kdo to tady zase je 8-( :-D Evi, chjo v tom je takový nepořádek, co naplat !!!! Nejhorší je že ty musíš mít vše OK milionpět papírů na každou blbost a oni nejsou schopni v termínu poslat mateřskou.
Profilova fotka
Ivi já si taky zvykám, si říkám kdo to furt píše to samý co já :-D dneska tu mezi 10-12 nebudu, jdu se podívat na kámošku jak jí to bude na svatbičce slušeeeeeeeeet x-)
hi hi hi a kdopak to asi je, že? :-D ;-) jujky další svatbička, jééé to budeš vzpomínat :-) já tu mám také dost práce - ale budu nakukovat, kdy jdete pro foto - odpoledne? Já mám taky novou fotečku, ale je hodně tmavá .... jo a malý rarach mi rozkousla včera nový žabky, páč sem odešla ven :-(
Profilova fotka
jj těším se na nííí, a hlavně na překvápko o jejich novém jméně, pač to nikdo netuší, jen já a dvě kamarádky, lidi z práce budou valit oči :-D
Profilova fotka
holky jak ste řešily děkovné kartičky?
Profilova fotka
dobré ráno! ;-) tak my jsme vzhůru už od 5 hod...ojooj! Tak jsem hned na půl sedmou jela do stavebnin, byla jsem zaúkolovaná...můj konečně dodělává tu koupelnu...snad to brzy bude mít! Bo mě už trefí, fakt! :-D
Profilova fotka
jinak naše miminka už začínají chlupatět, půlka je zlatá a půlka šedočerná....jsou kouzelní x-) Ded čaaaau :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre ranko... Peti, tam u vas je teda krasne ... ale je to straaaaasne dalekoooooooo ... a jeste je tam na UH nejaka objizdka ... des bes, jsem vcera dorazila domu v devet vecer :((((
Kaji, hi hi hi takže bude ŠOK v podobě jména ju? Tak u toho bych též ráda byla :-) A co budete pak dělat s mimčama? Dáte je do zverimexu? Peti, já sem plnila úkoly včera ;-)) ale splnila. Holky, můj muž vede dvojí život ...... důkaz zde!!!!!! http://www.beremese.cz/album/album.ph... :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj Ivi, jsem na to album koukala rano a chtela jsem se te na to zeptat.... ale tak vkus ma dobrej ;-)
ještě ho v tom podporuj !!!! ]-( :-D :-D :-D ale tož dobrá haluz co?
Profilova fotka
Ivi :D :-D :-D jj velké překvápko... :-) no něco se pokusíme udat známým a co neudáme, dáme do zveráku, takže stli někdo chcete, včas se ozvěte :-))))
tak až budeš moci odtajnit, tak odtajni .. jsem jak kšandy ;-) hmm já bych chlupatýho mazlíka brala, ale jaksi se nám tam fakt do pokoje nevleze, no a jelikož v noci dělaj bordel, tak bychom se ani nevyspali
Profilova fotka
no, to byste se nevyspali... :-))
Profilova fotka
satyyy: jojo, je tu jedna objížďka...už je to tak víc jak rok...ale snad nějak koncem roku už by to mohlo být ouky! =-)
Profilova fotka
zrovna když mi dítě spí - vy jste zase kdesi v lesi... :-D
v práci Peti, práci ...... já sem tu
Profilova fotka
to vás neomlouvá...když tu nejsem, tak tu toho nakecáte a když tu jsem tak skutek utek! :-D
Profilova fotka
ja jsem taky v praci... ale jsem i tady :D
já sem prosím dnes po koťatech :-p
Profilova fotka
satyyy: máš štěstí - akorát že dítě s mi už jaksi vrtí! :-N ivis: nechápu?! :-N =-)
Profilova fotka
to ze se dite vrti neznamena, ze neco chce ..... nebo ne?? :-. ja taky nechapu, co ma Ivi s kotatama, asi porodila :-N
:-D to neznáš????? po opici ! já nebyla namol, ale pila sem červené víno a to běžně nepiji, já jen bílé
Profilova fotka
ona uz zase chlastaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-.
Profilova fotka
Ivis: no jako napadlo mě to, že to znamená něco v tomto smyslu...ale ne, to neznám! :-D satyyy: tož už spí víc jak 2 hod., tak předpokládám, že už se probírá! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?