Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ivis: no myslela jsem si... :-D jen já zas na modrou moc nejsem, byť tento jsem viděla na živo a je hezký...můj se víc přiklání k té hnědo-červené...ale já furt nevím...no, jedem se na něj dnes ještě mrknout...uvidím! ;-)
Profilova fotka
ivis: no snad jo, snad dorazí...ale radši to chci vyřešit co nejdřív- abych ho nejpozději v pondělí/úterý objednala! ;-)
Peti, to není možný - to sis nemohla myslet :-. 8-( :-p :-D :-D :-D i když sem milovník modré, tak opravdu nestraně hlasuji za azuro. Opravdu je krásná barvička, navíc kočík horzně vynikne. Ta červeno-hnědá mi příjde taková nemastná neslaná :-( ....
mám toho na dnešek hodně, tak jdu makati - ale o pauze nakouknu :-)
Profilova fotka
Peti mě se líbí bud ten první šedý, nebo ten druhý ten červeno hnědý :)
Profilova fotka
dobré ráno, první špatná zpráva Peti do toho auta se spolu nevlezeme, takže nezbývá než že Jardovi vezmeš auto ale ten jeden den by to jako mohl zvládnout. Peti mě se líbí ty první kočárky, u těch druhých se mi nezdá to tenké přední kolečko, já jsem ráda že tam mám vepředu dvě hned u sebe s jedním takovýmto tenkým bude horší řízení podle mě. Už mám novou sedačkuuuuuuuuuuuuuuuu.
Profilova fotka
mmaky: uuuups...takže nevlezem jo, no to je docela pech - se s Maxem teda bojím jet tak daleko a ještě přes Brno =-) - teda né že bych se bála řídit, to ne, ale jemu se člověk musí furt věnovat! :-| no buď budu muset vyjet brzy, aby tu cestu prospal, takže tam budu už tak kolem 10 hod - ale to vlastně Yw s Evi už tam budou...takže to nebude problém... akorát nám zas blbne auto, tak nevím, zda to s ním mám risknout...kua pech debilní auto! :-| yw: taky se mi líbí ten šedý, ale zádová opěrka je "jen" 40 cm - není to málo? kolik má ten tvůj casualplay?
Profilova fotka
Ded proč myslíš že jedu tak brzy.. aby mi to malá prospala.. Dlouhé cesty ještě zatim moc nezvládá.. pořád bych jí musela podávat pití, hračky a jídlo a to jako řidička nezvládám... čéče já jsem opěrku neměřila, ale vím že nemá moc.. musela bych se někde podívat..
Profilova fotka
yw: kdyžtak mi to please jen tak informativně změř! ;-) no jo, už jsem si vyptala od kámoša GPSku, ať se po Brně nemotám! ;-) jen ještě vyptat auto... :-D
Profilova fotka
ouky, ted mládě spí, tak potom ju ;-) peti nebuj, autíčko bude.. Hlavně musí všici dorazit, néééééé že se to na něčem sekne ]-(
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view... new sedačka, teď už zbývá jen vymalovat, a dokoupit nové doplňky (kusový koberec, polštářky...) přemýšlela jsem buď o smetanové nebo červeno-vínové kdyby jste někde objevily nějaký hezký koberec tak šup sem s odkazem
Profilova fotka
Peti já jsem se dívala na mapu a my asi vůbec přes Brno nepojedem, vezmem to asi přes Prostějov.
Článek se načítá
Profilova fotka
Marky sedačka úúúúúúúžasná!!! Ale nejúžasnější je te skřítek na ni :))))
Profilova fotka
mmaky. sedačka je naprosto luxusní! x-) a už tooo vidím - na ten Prostějov to mám jen o cca půl hoďky dál..ale zas nepojedu přes Brno, tak by to mohlo být good! no GPSku mám, to bude v pohodě! teď mi kámoš dokonce nabídl, že mi půjčí jeho novou Kiušku! x-)
Ahoj. Markét sedačka krásná x-) x-)
Dedul s těma kočárkama, mě se osobně nelíbí ve předu ta malá kolečka, ale záleží na terénu kde budeš jezdit. Já bych si tady s takovým kočárem ani neškrtla :-p ale ten tyrkysový ta trojkolka je pěkný ;-)
Profilova fotka
evi: no mně se prvně ty kolečka taky nelíbily, ale dnes jsem s tím zkusila pojezdit a dobrý! ;-) ale asik to (kvůli pohodlí Maxouše) vyhraje ten modrý! ;-) po 15 hod jedu pro J. a jedeme do Zlína omrknout kočár ještě na živo - tam ho mají...tak uvidíme! ;-)
tak budeš dělat na srazíku parádu x-)
Profilova fotka
Aaaaahoooooooj, jsem hoooome :-)
hola hój Řekyně!!!! x-) tak có? jak bylo? určo suprácky ... Marky, můžeš mi poslat ještě jednou ten odkaz ... bych si to dala do PC a popř prostudovala cestu. Sem si myslela že to bude někde u Brna. Si můžeme když tak dát někde scuka na cestě a dojet tam po hromadě ;-)
Profilova fotka
holky pošlete mi instrukce sim sim, během dovči sem to moc nesledovala.... kujuuuuu :-) šaaau, to víš že bylo skvěle, jen odpočívat sme moc nestihli :-D furt nějaký výlet, procházky, opalovačka jako taková byla jen jeden den a to sem sama čuměla že Bromík se válí taky!!!! to je na něj něco teda... :-)
hi hi hi ... já se dívala a nic a rozkliknu a baflas na mě ;-)
doufám že si nechal firemní foun vypnutý ;-) a kde jste výletili? auto, motorka ...?? byli ste v heraklionu?
Profilova fotka
on? blázníš? šak ste viděly že i noťas občas běžel, chjo.... blázen jeden... byli sme: Heraklion + Knossos, Náhorní plošina Lassithi + Diova jeskyně + olivovníkové muzeum (to kde bylo už nevím), soutěska Samaria (boží ale to vedro zabíjející a není úniku), Agios Nikolaos :-) vodní svět sme nezvládli, podle fotek sme si i říkali že v loni na Zakynthosu byl mnohem lepší
jééééé tak Samaria byla TOP !!!!! To byl náš první výlet na Krétě a byla jsem fakt unešená, pak sem sice nemohla 3dny jít jak mě bolel každý sval. Jé a co kri-kri byli tam??? A stavěli jste si z kamínků pomníčky??? Agios Nikolaos taky super, my byli ještě Elafonnisi, Gramvusa bo jak se to píše a klášter Chrisoskalita (zlatý schod), pak tisíce procházek po pobřeží, a Chania
my si zase říkali, že je zbytečné utrácet za vodní svět, když to je vesměs všude stejné a skrz vodní svět nemusím jezdit na Krétu ;-) takže ten jsme škrtali hned 8-) jj koukala sem že píšeš sem nebo i na fb, sem si říkala kde sóu a pak mi docvaklo že net je i tam ... já sem poslední pár dny měla fakt infarktové :-p
a co foto ze svatby??? máte? jaké sou? jste spokojeni?
Profilova fotka
jo jinak, holky, se pos... smíchy.... že nevíte co sem dostala...zásnubáček :-D :-D :-D včera při poslední prochajdě sem zaplula při čekání než O. cosik dofotí do jednoho krámku, který údajně vede češka...a že juknu, stli se mi něco nebude líbit... mamča mě zaúkoloval ať si vyberu dárek k svátku sama... no a O. přišel, odsouhlasil že se mu líbí...a já , no tak už mám dárek od mamky a on, nenene, co takhle zásnubní? no já vyprskla smíchy jak nikdy :-D prej není důležitý pořadí ale že se tak stalo :-D :-D :-D takže s křížkem po funusu sem si vyžádala i žádost o ruku :-D :-D :-D :-D :-D
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) to je krááásný!!!!!!! přesně tak, není důležitý pořadí - hlavně že teď máš už pěkně oba dva ;-) a co tedy mamča? to ostrouhala nebo sis vybrala ještě něco jiného?
Profilova fotka
tak to my Elafonisi a spol už nestihli...holt musíme tam někdy znova... :-) ze Samarie mě tlapky bolely akurát den po pak už sem zas skotačila :-D fotečky jsou a celkem spokojenost... jen mě s..e fotografka, na CD zapoměla dát "pár" fotek tak sme se dohodly že až se vrátíme skočíme si pro ně, ještě psala sms, jsou ready na prodejně... tam jedem rovnou z letiště a hádejte, prd... pak psala sms že až v pátek...čůza ale hotové do alba ty už máme - cca120 dalších 600 je na CD vč těch co chyběly a čekáme na ně...holt to vezmu až na srazík ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?