Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
bré ránkkko ;-)) asi píšu pozdě, ale já bych brala i tu polopenzi ;-))
Profilova fotka
ivis: já myslím, že pozdě není...vypadá to, že všechny chceme polopenzi...takže mmakýýýýýý - zařídíš to, please! x-) a já bych poprosila o tu cest. postýlku...bo jestli pojedu s váma (jestli se vleze ten kočár - musím to ještě změřit, kolik to má), tak cest. postýlka už by se nám tam asi další nevlezla...tak jestli ji mají tam, tak já bych ji "brala" ;-)
Profilova fotka
tak polopenze objednána a zároveň jsem objednala Peti pro tebe tu dětskou postýlku. Nezapomeň si ale vzít peřinku a polštář pro malého to tam nemají. Ještě čekám na potvrzení, takže až potvrdí dám vám to sem vědět.
Profilova fotka
mmaky: jasný, peřinku nepoužíváme a přikrývku budu mít tu z kočárku, takže no problem! ;-) jsi zlato! x-) jo a jakým autem by jste teda jeli? já jen, ať si dokážu představit, jestli se tam vlezem! :-N
Profilova fotka
Caute babušky.. dítko mi chrupe tak mám chvilu čas.. ikdyž bych teda měla makat bléééééé.. ale sééru na to peti ještě jsem ti něco dlužna, tak snad neva že ti to dám až na srazíku.. nebyla jsem schopna to poslat.. jak něco neudělám hned tak nikdy.. jinak se už na vás holky moc těšíííííííím..
Profilova fotka
a hlavně na všechny mimoušky :-D :-D
Profilova fotka
ahoj Yw ... musim jeste jednou pochvalit vase fotky z dovoleny... fakt kraaasne... jste jak rodinka z katalogu, moc pekny x-)
Profilova fotka
yw: a co? =-)
Profilova fotka
Ahojte já jsem poslala Laďu ven s kočárem i Chillinou tak mám taky chvilku Peti zeptám se Ladi až přijde co je to za auto já vím jen že je to BMW nic víc, já nějak nejsem přes ty auta :-N
Profilova fotka
mmaky: aha...no tak tam bude asik problém s kufrem, ne?! :-N ale jo, já slibuju, že o víku to složím (ten podvozek), sdělám i kola, aby to bylo, co nejmenší a změřím to ;-)
Profilova fotka
Takže penzion to potvrdil. Postýlka pro Maxe je nachystaná. Paní mi taky napsala že postýlek mají dost a pokud chceme ušetřit místo v autě a netahat se s tím tak máme napsat a nachystají jich víc. Nástup máme v sobotu ve 12 hodin, a v neděli vyklidit pokoj v 10, ale prý v neděli nemají nikoho ubytovaného tak můžeme zůstat dýl. Takže super. Polopenze je taky objednaná - cena i s polopenzí 495Kč. Ještě nějaké dotazy??????????????????? :-D
Profilova fotka
marky jsi šikulka!!!! jdu vařit
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a satyyy moc děkujuuu.. dovča byla úžasná.. škoda že tak krátká ;-(
Profilova fotka
mmaky super... taky se uz tesiiiiiim.... x-)
Profilova fotka
mmaky: jsi prostě hvězda! x-) , díky! ;-) tak dítě jsem opět uspala v garáži, venku je hnusně, tak se mi tam nece...doufám, že corela i pes si dají taky šlofíka, a´t mi ho nevzbudí! :-D
hola hoj už sem zde!!!! pracovala jsem jako oteklá!!!! ;-) Ywi, foto z dovolky fakt paráda ... nj budeš pověřena jako hlavní fotograf víkendu :-D) vyhrálas konkurz ;-) můžu se zeptat kde jste byli ubytovaní??? Přemýšlím, že bychom se tam mohli vypravit s R v září nebo říjnu na 2-3dny. Jen tak na oddech - ale vše bude podle práce apodl. Markys, ty jsi prostě vyloženě organizační typ! ;-) Jsi fakt šikulka ... já si jen vytisknu mapu a juknu kudy vlastně pofrčíííím
kdepak jste?? mě je tady smutno ;-(
Profilova fotka
ivis: já huž tady!!! dítě mi spí, tak jsem šla rychle zpracovat a zamrazit cuketu, ať mám pro něj co na obídek! ;-)
achój, nejsem tu sama, nejsééém ;-)) ty ji zamrazuješ celou??? Nebo jak ? Už tepelně upravenou ne? =-)
Profilova fotka
ivis: okrájím tu "zelenou slupku", vydlabu ten jadřinec, nakrájím na kostky a dám do mražáku, pak jen vytáhnu a uvařím! ;-) a malý by se po tom mohl utlouct! :-N
fíha, bych měla strach že to bude rozblemcané :-p ale já cuketu miluji ;-) včera sme byli na otočku u našich a mamča dělala bramborák z cukýny x-)x-)x-) to byla slast!
Profilova fotka
ahojky, ja jsem tu taky :)) cuketku taky muzu... mnam, polivku mam z toho mooooc rada
holky jak je v práglu? brašule je už na okružní procházce a večír maže na Madonnu :-) snad nebude lejt :-S jééé a dýňová polívka je taky gut ;-)
Profilova fotka
ivis: no tak právě po tom uvaření to je rozblemcané...ale pro bezzubého maxe naprosto ideální! :-D já teda cuketu nerad! :-p
né já jako myslím že když to vytáhneš zmrzlé a lehce to povolí tak to musí být jako sliz :-o :-p ... tak pro bezzubého M ideální stav :-D
Profilova fotka
ja jim mam v polivce taky rada rozblemclou :)) Ivi, v Praglu je docela dobre, prselo jen rano, od te doby nic a prosvita modra obloha.... na Madonnu bude pekne ;-)
Děkuji za report ... snad to vyjde. To by bylo na budku - takovejch peněz a ještě aby nevyšlo počasí. Tady u nás je zatím pod mrakem, ale hodně se to trhá a prosvítá i Oskárek, tak snad ;-) sem si dneska koupila yellow, páč tam bylo 12trendy očních stínů x-) tak doma vyzkúšám
Profilova fotka
moje mamča je taky dnes v práglu - ale jen na výletě a psala mi, že mi koupila tríčooo! x-) to je její - chodit furt po obchodech... :-N
Profilova fotka
Ivi, stiny rikas?? ze bych si taky koupila casak?? driv jsem si ho kupovala pravidelne, ale nejak si uz na nej prijdu stara :-D
se koukám, že se moráváci stěhují do práglu :-D za kulturou, nákupama 8-) ale Peti, zase čupr že na tebe myslí !!! Jé nemáš nějakou vtipnou historku s mamkou? Ta poslední o tom kole byla čupr ;-) chjo, mě honí mlsná

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?