Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
holky na rajče sem dala trošku víc foto než je tady... zítra si jdu pro profi, tak snad stihnu něco dát na web...pač ve středu...brzo ráno...svištíme na kréééétuuuuuuu :-)))))))
teda Káji, tak to je teda fofr 8-) se mááátéééé x-)
Profilova fotka
už se taaaaak těším na odpočinek a relax... :-) holkyyyyyyy, já bych se vdávala znovaaaaaaaaaaaaaaaa x-) :-D 8-)
ty voe, ještě ti ani nezaschlo razítko na dodacím listě a ty hned že znova :-D :-D
Profilova fotka
dyž to byl tak čupr deeeeeeeeeen :-) když tak koukám na ty fotky... :-) tjo taky vám nešlo ze začátku to nové příjmení do huby? sem se dneska musela smát sama sobě... jako jen tak dobrý... tjo ale do telefonu... :-D tjo se člověk musí soustředit... :-D
Profilova fotka
dobré ránoooo! kaj: no právěže vypadal ten dortík naprosto k nakousnutííí - ňááám! x-) jééé dovka, užijte si tooo! 8-)
bré ránko ;-) Kaji, máš albumek zaheslovanej??? Já pak mrknu. Mě nové příjmení nešlo vyslovit ani napsat. Ještě že mi iniciály zůstaly stejné :-D IV je stejné jako IV ;-)) ale už sem si zvykla, ale první měsíce byla katastrofa. Sem nefěděl jaké říci - tak sem jednou byla V a po druhé V :-)) Jůůů Krétos a kam nakonec??? Na týden nebo dýl? A co Kubík? Kdepak bude na prázkách???
Profilova fotka
Brýtroooo :-) tjo sem si po měsíci v čočkách vzala brýle a přijde mi že klávesnici vidím poloviční, fůůůůůůůůůůůj to je hnuš.... album zaheslovaný není, můžeš s ev klidu juknout :-) tjo kam, to teď nevím, ale úplně jinam než si nám radila, je to všechno strašně probraný... :-( ale tak snad bude hezky i tam... :-) Kubík bude doma a kolouch jej bude chodit krmit :-)
Profilova fotka
dobre ranko... teeeda, dovolenou, nebo vlastne svatebni cestu, tise zavidim x-) tak ja mam s novym prijmenim problem i dva roky po svatbe :-N ... jako predstavuju se uz normalne, ale zasadne kdyz prijde postacka a chce podepsat predani posty, tak tam svihnu stary podpis :-D ale nekdy na podzim jsme jeli s Petrem vlakem, zvoni mi telefon, tak to zvednu a rikam: Misakova, prosim. A on na mne kouka jak puk. A kdyz jsem dotelefonovala, tak mi rika, ze byl strasne prekvapenej, jak se to predstavuju, kdyz se tam nejmenuju :-. Takze ani on si na to asi jeste nezvykl :-x
Profilova fotka
no tak to mě čeká teda dlouhá cesta, abych si zvykla na Bromici :-))))) já včera přebírala poštu v kanclu a 4 dopisy podepíšu správně Bromová a u 5. obálky napíšu tiskacím B. ale podepíšu F. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po dovči.. vůbec nic nestíhám.. nestíhám dočítat nestíhám nic.. můžete mi prosím někdo poslat info o tom srazíku.. termín vím, ale zajímalo by mě jak je to s jídlem a co sebou.. předem díky kaj byla jsi krásná nevěstinka, uži si krásně líbánky!!!!
Profilova fotka
Díky Yw :-) líbánky až v lednu, teď jedem odpočívat, dokonce ani potápko neberem (Bromík překvapuje).... :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Kaj, jaky je rozdil mezi libankama ted a v lednu??? jako ze ted se libat nebudete??? :-. ;-)
Profilova fotka
na líbánkách se plodí :-D
Profilova fotka
achaaaaaa.... tak to jsem zvedava, kdy pojedeme na libanky my :-D :-D :-D
Profilova fotka
yw: zatím víc nic nevíme ani my ;-) - to má v merku mmaky! ;-)
hoj Kaji, Yw, Dedu a Kristi ;-) fíha tak to my na líbánky nejedeme - tedy neplánujeme :-D takže jsme asi bezdětní - no musím s tím obeznámit R, aby věděl ;-)) Ywi, tak jak bylo na dovolce? POčasíčko vyšlo na 1! Srazidlo má v merku Marky. Vím jen že budeme bydlet v penzionku. Ale pro více info písni Markys do IP a ona určo odpoví ;-)) Kristi :-D :-D :-D tak to já když volám někomu z rodiny tak povídám I. Vej-Vo ... páč nefím, zda ví moje new příjmení ;-)) a v práci s tím jsou problémy sem tam. Ale už sem si zvykla :-))
Profilova fotka
Ahooj Ivi :-)
Kaji, fotečky krásný!!! Už se těším na profi - to jak tě líčí je super a ta momentka je krásná. Ony ty momentky kdy se jakoby ohlédneš jsou takové přirozenější než strojené pózování ;-) tady před chvílí lehce sprchlo a už je zase krásně :-x ale ať to nezakřiknu
Profilova fotka
ivis: tady je od rána hnusně černo a chčije...sice ne moc, ale hnuš fialovej to tedy je! :-p
jéééžiš, tak né aby tě napadlo poslat mi to sem!!!!!!! tady sice pod mrakem, ale světlo je a nepršííí :-x zatím ;-) snad nezačne když půjdu z práce
Profilova fotka
ta líčící je od profi, a momentka šváry :-)
Profilova fotka
dneska si jdu pro ty profi fotečky, jupííí, třeba stihnu dát něco na web než odfrčíme :-) tjo taky se vám na beremku stává že píšete ale text se zasekne a musíte obnovit stránku??
Profilova fotka
kaj, nene, to se mi ještě nestalo... =-)
jj to jde poznat že líčící je profi a momenta se fakt povedla. Já mám doma též takových momentek ;-)) hlavně se záběry na auta ČT1 kteří tam byli přítomní :-D to pak byly dotazy typu: vás točila ČT1??? Kaji, jj poslední dobou to trochu zlobí, nebo odešlu odpověď a ona mi stránka 3x problikne, vrátí se na "příspěvek odeslán" a šups na poslední stránku ...
Profilova fotka
se mi to stávalo v IP a teď i tady :-(
tak u IP se mi to ještě nestalo
Profilova fotka
holky moravandy... vypada to, ze pojedu pristi tyden na tri dny merit do Uherskyho Hradiste ;-) nebo teda tam do nejaky vesnice pobliz x-)
Profilova fotka
satyyy: no nekecej...fakt jo - a kam přesně????!! x-)
Profilova fotka
no faaaakt, jestli se nic necekanyho nestane, jako ze bychom prijmuli tri novy lidi, co by jeli misto mne, tak jedu smer UH ... je to vesnice Prakšice, jeste kus za UH

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?