Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ahoj holky Kajka: gratulace novomanželko, doufám, že dopadlo vše ok a těším se na fotky
ahojky holky :-) kajka: moooc gratulujeme ... byla jsí krásná nevěsta :-) ... už se těším na foto nášup :-D
Profilova fotka
hoj hoj, holky děkuju.... to víte že pár trapásků bylo, ale bez toho by se svatba neobešla že :-))) fotky už pomalu dostávám na mejlíka, tak jak mile jich pár hezkých dostanu, šoupnu do albíčka... dám echo :-) první várka od kamaráda je na FB :-)
chjo, mi to dnes jde jak psovi pastva :-p
Profilova fotka
holky pár sranda fotek v IP :-)
Profilova fotka
hlavně ty roztržené ženichovic gatě :-D a ponor :-D
Profilova fotka
Kaj, no koukam, ze jste se paradne bavili :)))) super fotky
Profilova fotka
no jo sranda byla neustále :-)
;-) fotečky úžo .. hlavně že chcete firmu, dyť vám to budování šlo od ruky ;-))
Profilova fotka
si neviděla stav vodováhy :-DDDDDD fotky užse mi pomalu šinou, ale je jich hafo, v práci to nestíhám....
to sem si nevšimla .. jdu kuknout ;-)
nn nevidím nic, jen že tam je položená před .... ale detail nevidím, nebo sem slepá 8-) šatky č 2 krásný ;-)) chjo, sem nějako KO
Článek se načítá
Profilova fotka
koukni na ten ponor do kýble, jak je O. v ploutvích.... furt nevidíš? :-)))
mmt ... kouknu
:-D Kajuško, mám pocit že mluvíme každá o jiné věci ;-) jedna o koze a druhá o voze .... já myslím jako vodováhu ke zdění a ty asi mluvíš o gaťatech ... neb už fakt nefím
Profilova fotka
tak vodováhu sme teda nefotili :-D :-D .-D
nj říkám ..... :-D) ;-) to říkám každá o něčem jiném ;-)) a co ten tanec v pláštěnce???
Profilova fotka
musíš napsat k čemu odpovídáš když neřešíme jednu věc... :-)))))))
a co hole? použili jste?
Profilova fotka
no to sme dostali jako vybavení ke stavbě a pač sme to nepoužili, jim to bylo líto, tak když sme tančili tak nás do toho navlíkli :-D
Profilova fotka
nepoužili...
Profilova fotka
nějak sme ráno v presu navozili všechno k autům a každý vzal ěnco...a když sme se jeli na sázavě fotit tak sme nevěděli kde to je... a heldat to půl hoďky se nám nechtělo.... tak jsme jeli ke kolejím aspoň, pak na most ke splavu.... sem na to zvědavá :-)
hi hi hi, tak oni opravdu mysleli na všechno ;-) fotečky určo budou OKi 8-) ukazovala vám něco i fotografka? a měli jste ji i na hostině a chvíli večer? a co bota - dražili jste? já mám fofry skrz výplaty + stravče .... ale zítra bude líp ;-) doma mě čeká uklidit vyžehlené prádlo, trochu to pofackovat po víku a propočítat kolik eps objednat do podlah + vata na koupelku a terásku :-)
Profilova fotka
no tím že zapoměla tu jednu kartu tak už něco máme :-D jinak domluva je na zítřek :-) snad to stihne :-) byla s náma až do házení kytice, na dortík i na tanec i na pár blbin kamarádů... se asi nedoplatíme, ale co že jo, je to jednou za život (u Ondry vyjímka) :-D
Profilova fotka
ahooooj holky!!! tak jsem uspala dítě a dočetla vás... kájuš: ještě jednou moooc gratuluji, byla jsi krásná nevěsta, moc vám to spolu slušelo...a sluší :-D, šaty na převlečko moc hezký...fotky boží...hlavně roztrhnuté kalhoty...prostě paráda! x-)
Profilova fotka
ahoj Ded :-))) děkujemeeeeee právě jsem dala pár fotek do alba, jukněte :-)
Profilova fotka
kaj: supééér fotky a teééén dort vypadá kouzelně...já cu takýýý! ňammmm! x-)
Profilova fotka
vidíš, toho jsem ani nestihla ochutnat.... :-)
Profilova fotka
kaj: to jako fakt??? ješiši... :-N
Profilova fotka
a druhý den už sem na sladký ani neměla chuť, jsem zbytky rozdali rodičům, ať se toho někde "zbaví" :-D ale vypadal že je moc dobrý :-))))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?