Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
šiši, sem si dala 3 okurky a hned sem si vzpomněla jak mi bylo zle po mojitu ... to je těma okurkama :-p
Profilova fotka
Mojito s okurkama??? :-p jezis, ja budu bydlet s alkoholickou ;-) :-D
nééé, já pila mojito a k tomu jsem přikusovala okurky, papriku, rajčátka a tááák, ale ty okurky mi nesedly s kýýýým??? na koho to mluvíš? koho tím myslíš??? =-) :-D :-D :-D no eče řekni, že by sis nějaký lahodný mok nedala? Pro dnešek to balím a mizím, mám eče pochůzky .... tak práci ZDAR, rukám KLID a kráááááásnýýýýýý víkend a Kajušce držím pěstičky ať vše klapne na 1!!!!
Profilova fotka
ja bych si dala prave to mojito.... mnam mnam
Profilova fotka
čaaaaaaaau, tak už mám doma šatky x-) x-) x-) byla jsem si pro myrty a paní mě dostala.... dostala jsem je už i s mašličkama a špendlíkama.... to je serviiiiiiiiiiiiiiiiiis :-) a viděla jsem svojí kytičku, úúúžasná..... byli jsme pro dorty a tak... tjo ještě hezčí než na obr. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) se těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :-)
Profilova fotka
Kaj, tak ne, abys chodila zbytek odpoledne v tech satech ;-) :-D
Profilova fotka
holky jedete někdo už od toho pátku????
Profilova fotka
bych se upekla, stačí zítra :-D Iviiiiiiiiiiiii, děkujeme za přáníčko, je luxusnííííííííííííííííííí x-) x-) x-) x-) x-) x-)
x-) takové vyloženě plážové viď x-) x-) x-)
Profilova fotka
ahojky, přišli jsme z prochajdy a tady jsou fota http://www.modrykonik.cz/album/album....
hola hola, tak jsme byli Kajce na svatbě a mooooc jí to slušelo x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ženichovi taky a nakonec ANO padlo :-D 8-)
Evi a máš nějaké fotečky????????? Počasí taky super vyšlo - to je fááájn!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
jůůů, tááák a mají to "spočítáno" x-)
Profilova fotka
super zprava... tak hlavne, ze si to nerozmysleli :-D taky bych byla pro nejakou fotecku ;-) my dneska slavili Votikovy narozeniny... tady jsou nejaky fotecky... ale nejak mi to neslo :( http://picasaweb.google.com/misakovi/...
bré ránko ....
Kristi, malej je sladkééééj x-)x-)x-) jééé se nemůžu dočkat novomanželky ... kdepak se nám toulááá??
Profilova fotka
šaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau :-)
šáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááu paničko tak co, povídej honem honem honem byla jsi krááááááááááááááááásnáááááááááááá nevěsta ... Evik nám poslal 2fotečky x-)) krásný vlásky, kytí, šatičky, O to taky slušelo - kluk jak buk!!!
včera večer mě ďogla fčela do malíčku ... |-|
tááák a je fuč |-| tak já jdu taky makačenko
Profilova fotka
jakto že mě nic neposlalaaaaaaaaaaaaaaa no bylo to príma, všecko supr...ráno malé zdržení neb česání svědkyně se trošku protáhlo, pak zmatky co ke komu do auta, pak sme taky nemohli nic najít takže dárečky a noviny budem posílat s děkovnýma kartičkama... :-D hnedka v první zatáčce nám spadla z auta kytí (hlavně že měla vydržet i na dálnici - HA HA HA) do Průhonic sme přijeli pozdě takže paní matrikářka se přiřítila, klepala na hodinyk že jako co to je a že máme přijít v půl páté :-D ale nakonec bylo všecko super, obřad proběhl a moc se nám s O. líbil... :-) hnedka při focení O. ruply gatě, takže celý den pak bylo o zábavu postaráno... bylo to neuvěřitelný, krásný, nádherný a ještě teď bychom spali :-)))))))))
supééééééééééééééééér!!!!!! tak noviny si každý v klídku přečte ;-) kytí je tedy mazec ... a šla vám pak přidělat??? Ojoj hlavně že to na fotkách nebude poznat že mu tam kousek švu chybí ;-)) a co večer? hostina a tááák ... co stoly? Překvapilo tě to jak to nazdobili? co obsluha, zábava a tááák ... mmt, přepošlu
už letíííííííííííí
Profilova fotka
Kaj, koukam, ze vesela svatbicka x-)
Profilova fotka
no daly jsme jí pak do auta :-( v zápětí odlítla šerpa, tak jí pak kluci ještě přidělávali... :-( akorát že teď už není k použití, chtěla jsem jí půjčit kamarádce.... no nic no... hostina byla ňam ňam, stoly supr, jen jak zmizl dort a tak tak to vypadalo tak nějak prázdněji...ale to je stejně jedno pač jak bylo strašný vedro tak všichni seděli venku, kde bylo krapítko příjemněji pač foukal vítr... dovnitř se šlo až později, tančilo se, vegetilo se, pár her nám připravili, kamarádi druhý obřad... :-D co sem ale fakt naštvaná....tak na šaty... baby mi je málo zkrátily tak aby jsem si po nich furt nešlapala, musela jsem si je nadzdvohávat.... opruuuuuuuz.... a to šílený vedro.... holt šaty nešaty, brzo šly dolů.... druhé šatičky ale měly taky velký úspěch, tak mám radost :-) jo a máme doma živý dar :-D dostali sme Kubíka II. :-)
křečkááá?? jupí a kdopak vám ho daroval??? hmm to stejné jsem měla se šatkama já, ale bylo to díky tomu že jsem měnila spodničku - z kruhové na tylovou :-(( ale věřím, šlapeš si na ně, seš naštvaná, vadí to při tanci, chůzi apod. už se moc těším na fotečky teď už pádím, páč tady mám výplaty ... jinak poslílám IP
Profilova fotka
no joo, od známých ... ti jak byli na UKR a teď mají dvoutýdenní Verunku, včera sme si pro prcka jeli :-) už to není úplný mimi, ale je kráááásneeeeeej :-) ani není moc plachej... :-)
Profilova fotka
jj, s těma šatama, prostě na palici, sem na ně nasratá... ale co už, hlavně že se s O. máme rádi ne? :-) doma sme pak vybalovali dary... nejhezčí byly zarámované košile z papírových 50,- a nejnáročnější strom kde byly nadrátkované ruličky s penízkama :-)))) nejpraktičtějčí krabička s mincema (O. na parkování)... :-D
to jsou origoš dárky ... ;-) a máte to vyfocený? a
Profilova fotka
jasnýýýýý, všecko... :-) dneska razím domů, poklidím, pač včera nebylo sil uklízet... a proberu se fotkama... táta a švára mi těd posílají do úschovny pár fotek.... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?