Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ja bych asi taky mohla na cely vikend, jestli mne manzel pusti, aby si nemyslel, ze jedu za milencem... :-N ale toho bych kdyztak mohla vzit sebou, ne? ;-)
Profilova fotka
jasnýýý my to pak možná neřeknem na fb :-D
Profilova fotka
to byste byly moc hodne, kdybyste to nepraaskly, on vam za odmenu budeme cely vikend hlidat deti :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak já si rezervuju noc jo? A sežeňte si někde prsa s mlíkem, Bětule je bude v noci vyžadovat :-D Díííííííííky :-D
Profilova fotka
mmaky: no já jen mám trošilinku problém s tím autem...J. není schopen teď říct, zda ho zrovna nebude potřebovat.... |-| no ale při nejhorším si prostě zaplatím ty dvě noci a odjedu už v sobotu...v tom bych problém neviděla! ;-)
Profilova fotka
Tak Evík taky může.
Marky, Ywi je na dovolené - zkus sms
Profilova fotka
já na ni nemám číslo Ivi. Jestli na ni máš číslo zkusíš to prosím? Dedulí to se musí nějak vymyslet.
Profilova fotka
mmaky: ono to nějak dopadne...ale každopádně jak říkám - při nějhorším zaplatím i tu další noc a případně bych odjela dřív nebo dojela později - dle toho, jak bude J. potřebovat fáro! ;-)
OKi jdu jí napsat .... ve zkratce : chata pouze pod podmínkou celého víkendu, penzion i na 1noc. OKi?
Profilova fotka
hele Laďa říkal že nás zaveze půjčeným autem, už ho má domluvené. Ty už budeš brát asi sporťák ne? Zkus ho složit a změř mi to já vím že když složím kočár tak ho tam dám naležato nachlup, takže kdyby jsme se vlezly tak tě vezmem.
Profilova fotka
Takže chalupa nezávazně zarezervovat šla, ale v tom penzionu mají prý rezervaci, no takže je asi jasno, ale tu rezervaci ještě nemají potvrzenou, takže prý si ověří zda ta rezervace platí.
Článek se načítá
Profilova fotka
přepadovkaaaaaaaaaa :-)
Profilova fotka
ahooooooooooj už si cvičíš jak správně vyslovit ANO? jakým tónem, rychlost, artikulace..... :-D
Profilova fotka
šiš dej pokoj :-D právě si spravuju manikuru co mi paní zprznila.... za takovou práci chtít 500 (ne gelovky) to je fakt na vraždu.....
Profilova fotka
tak teda dámy, teď mi volali ohledně chalupy a paní majitelka tam má celé září rezervace a nezaškrtla si to v kal. Takže na tu chalupu nejdřív v říjnu. ]-( nezbývá než zkusit ten penzionna jednu noc. nebo navrhujete něco jiného?
Profilova fotka
mmaky: tak zkus ten penzion, co ti řeknou na tu jednu noc! ;-) jinak max má za sebou poslední dvoj očkování...váži 8740 g :-N , měří tak cca 72 cm ;-)
hmmm tak číslo na yw mám - ve starém founu :-(
tak ten penzion, popř to přemiklikovat na říjen
Profilova fotka
já číslo na yw mám, ale te´d je to asik už jedno, když ta paní má září celé v rezervaci! 8-(
Profilova fotka
to jsou radosti teda... :-(
Profilova fotka
no a co teda ještě totok - to se mi taky líbilo http://www.pronajem-chaty-chalupy.cz/...
Profilova fotka
akorát jsem si teď všimla, že tam mají týdenní termíny...tooož nefim no! u těch chalup je to prekérka...já vím, když jsme si objednávali min. léto chatu na 2 noci a 3 dny a už to byl problém! 8-(
Profilova fotka
šišine, už jen 24 hodiiiiiiiin =-) ta já zas letím, nehtíkyhotovy a su nadmíru spokojená, jooo co si člověk neudělá sám......
Profilova fotka
kaj: šauuuu a myslím na vááás, ať vám to klapne všechno na 1***** x-)
Profilova fotka
TAKŽE POZOR POZOR. V PENZIONU TO NAKONEC VYŠLO. DO NEDĚLE MUSÍM POTVRDIT REZERVACI. Je to zamluveno teda nakonec ze soboty do neděle. 5 pokojů 1/Bromovi 2/Horákovi 3/uřvaní Svobodovi 4/ Ivča s Satyyy 5/ Peťka s Yw Prosím potvrdit !!!!!!!!!!!!!!!!! Peti domluv to s Yw. Pokud chcete někdo už od pátku tak taky napsat.
Profilova fotka
Mmaky.... fiiiiha... a to potvrzuju a prosim jeste o to datum, mi to nejak uniklo, at to muzu definitivne zapsat do kalendare ;-)
Profilova fotka
mmaky. jdu jí hned napsat!!! já souhlasím a auto rozhodně nějaké při nejhorším splaším, nebo se vtěrknu k uřvaným Svobodům! :-D satyyy: 5-6.9.2009 ;-)
Profilova fotka
diky pisu si.... :)
OKI potvrzuji ... 5.-6. 9. 09 a spím s Kristi ;-)) popř vůbec nepůjdeme spát ... vezmeme do party Bromíkovi a bude se pařííííííííííííííííííííííííít

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?