Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
já zas nežeru rajčata ale rajskou zbožňuju... :-)
Profilova fotka
Ded tak možná to byly nějaké šmejdy... ale od té doby radši růčo :-)
Profilova fotka
Kaj, ty nejis rajcata??? proc??? takova dobrotka....
Profilova fotka
ani rajčata, ani papriky, ani okurky (kyselé jo)...zbytek zeleniny mi neva... ale tyhle, kor vařený nebo v leču....fialovej hnus.... :-p
Na me kopr ceka doma :-N :-D
Profilova fotka
jupííííí nejsem jedinej milovník kopru :-D
Ivi diiiky.. tak to zkusim jeste jednou kartackem.. a koupila jsem si ten re-whitening Perwol :-N =-)
Profilova fotka
jako zbytek zeleniny mi neva..... to jako jis asi jen mrkev, ne?? :-N to jsou veci.... ale zmrzlinu a cokoladku papas, abych si o tobe nezacala myslet, ze jsi difna ;-)
Kaji ja ji zboznuji spolu s rajdou a svici x-)
Profilova fotka
nojooooo svíčkovááá, ta bude v sobotuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) mrkev, kuku, hrášek.... :-) zmrzlinku papám, kokoládku denně na kila... :-D furt sem difná :-D :-D :-D ?
Profilova fotka
kaj: jasný, chňápu...je fakt, že já dycky prala jen značkové boty - (hlavně "ády" ;-))
Profilova fotka
svičkovou zase nemusim ja.... mi to prijde nejaky nudny... vlastne mi vadi omajdy proto, ze se to ji s knedlikama... proto mam rada rajskou (pekne sladkou od maminky), protoze ji papam s kolinkama x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.ubytovani.cz/moravsky-kras... http://www.chata.cz/drahanska-vrchovi... Zdar dámy, takže jelikož vám to trvá a nikdo se k tomu nemáte takže: rozhodly jste se pro poslední dva odkazy. Oba jsou z okolí Brna bo Brno - Karviná 200km a Brno - Praha taky 200km.. jenže zkoušela jsem zamluvit teda ten poslední, ale ubytování na chalupách a to i vč. této mi bylo řečeno je pouze na celý víkend. Na jednu noc se to nedá pronajmout, takže buď na celý víkend nebo zkusit ten penzion, jestli ještě vůbec bude volný, protože ten termín už je za chvilku. Dávám vám abyste se vyslovili do zítřka rána či dopoledne než mrnku na pc. bo čas utíká. :-D Jinak ahooooj dneska jsme byli v Zoo a zvlášť pro naši nevěstu jsem vyfotila tulící se objímající lemury na stromě. káji hned jak to stáhnu tak ti je hodím na fb.
Profilova fotka
mmaky. jako na celý víkend - tzn od pátku do neděle?
Profilova fotka
kujuuuuuuuuuuuuuuuu Mmaky, předám svědkyni :-) ta je přímo královna lemurů :-))))))))))) surikatky by nebyly? :-D Mmaky stli chtějí jen celý víkend, já klíďo přijedu na celý... :-)
Profilova fotka
jj od pátku do neděle tzn. nejméně prý 2 noci.
Profilova fotka
klíďo píďo... přijeli bychom tak mezi 18 a 19, možná dřív ale to bych věděla až ten den, jak se nám podaří zmizet z práce...
Profilova fotka
jako mně je to asik taky jedno...jen se teda musím zeptat J., jestli nás na tak dlouho pustí?! =-) (hlavně kvůli autu...páč to budeme akorát finišovat RD) :-x
Profilova fotka
holky, tak já prchám, objednala jsem se ještě fofr na kosmetiku masáž a tak, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) myslete na náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááás x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
kaj: užijte si tooooo!!!!! x-)
Profilova fotka
uuuuf jsem domaaaa :-) to byla labůůůž, mám i upravené a přibarvené obočí, koupila jsem si šaty, v Osrayi ještě nechala a 2litry a O. koupila dvě trička na golf, aby neřekl že utrácím jen za sebe :-D
Profilova fotka
kaj: a jaké jaké???? no však se to z fotek asi brzy dovím, což?! 8-)
Profilova fotka
dobre ranko :)) Ded, ty uz jsi zase vzhuru??? ;-) jsem se ptala maminy, jak to ma Vojtech se vstavanim.... a on se taky budi tak kolem sesty, ale segra mu vzdycky vrazi hned lahev s mlikem a premluvi ho tak k dalsimu spanku a minule se segrou chrapal do desiti :-D
Bré ránko ;) Kajuška už je asi taky vzhůru a finišuje s přípravami .... ťuky ťuk počasko vypadá také dobře 8-) Markys, no já nemůžu mluvit za ostatní - ale pokud mě to půjde dojela bych už v pátek večer - sice to bude na knop ale snad bych to nějako dala. Mě se ti ten penzion čéče nějako nezamlouvá. Mě to příjde takový neosobní, chata je lepší ;-))
Profilova fotka
satyyy: aaaano prosím, dnes od 4 hod! :-D a už vařím...dnes bude kel (kapusta), brambor a masíko! x-) - huž to skoro mám! 8-)
Profilova fotka
blaaaazne, ve 4h vstavat... a to bys Maxe nejakou "dobrotou" k delsimu spanku nepremluvila??
Profilova fotka
satyyy: no já ho dnes kupodivu po 45 min. přemluvila tak, že jsem si k němu natěsno lehla, dávala mu pusinky na čelíčko (to on rád) a ono co se nestalo...po chvíli vytuhnul...ale to se mi stalo poprvé...takže spíš "haluz" :-N
Profilova fotka
opakovat, naucit... a aspons e trochu vyspis ;-)
Profilova fotka
tak su tu. Takže Kaj, Ivis, Dedul a já souhlasí od pátku do soboty. Ještě se nevyjádřily : evík, Yw, a Satyyy No Ivi ale pokud se neshodnem od pátku všechny tak nám nic jiného než ten penzion nezbyde protože na jednu noc chalupu neseženem.
Profilova fotka
Ještě mě napadlo že Satyyy by kdyžtak mohli vzít Bromovi ti taky budou z Prahy vyrážet až po práci.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?