Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kaji - tak já bych volila poslední .... bílé šatky ;-)
a nebo ... máš bílé kalhoty??? bílé kalhoty + bílé triko, halenku, tuniku ;-) páč pokud budete sedět v noci venku - čítám s tím že je to otevřený prostor - bude chladno
Profilova fotka
mi řekni kde je maj a já pro ně letím...zkusím dneska kotvu a paladko a pak na to...ehm... :-)
prdííííííííííííííííííííííííím
škoda žes neřekla dřív, mám takové šik světle modrounké za krk nad kolena, sice nejsou bavlněné, ale dělaj krásnou postavičku
jdu se zkusit najíst
Kaji ja to mela presne jak rika Ivi.. vdavky jednou za zivot a me teda ty saty jak kdyby prirostly k telu.. jsem o nich vubec nevedela;-) a boty taky mela cely den az do rana :-N :-D
Profilova fotka
valím na papu... zatíííím:-)
Kaji, brou chuť ... tak sem si dala kraba a tm. rohlík a zatím dobrý!!! ;-) Marti, já bych ty botky sundala ale sestřička mi je jaksi zapomněla dát do kufru autí ... tak sem chodila bosá :-D
IVi tak ja je mela porad na noze, az jsem myslela, ze kolem devate asi nemam svoje nohy, ale pak si zvykli a protancila jsem skoro strevicky, taky ted podle toho vypadaji :-N
Tak já s nima vydržela do 3hod rána, ale hrozně mě tlačily polštářky - páč se mi gelové vložky nějakým záhadným způsobem odlepily ]-( sundávala sem si je až ke konci - když byla cesta do Biskupic apod. to bych v botech nedala :-D :-D :-D ty mé šly po svatbě do opravy .. nové podpadky, zapravit okopané špice apod.
Tak na gelove vlozky jsem jaksi zapomela:-D ch jooooo jak bych ten den chtela zpet x-) Tak ty me nastesti vydrzeli, ale jak byli textilni, tak jsou uz zarive bile |-|
Článek se načítá
Já měla klasiku kožené bílé, do špičky, a na nártu jako volný trojúhelník a mezitím pásky ;-) na vyšším podpadku - takže to tak dopadalo. Tak to já textilní házím do pračky :-) Jj to sem si říkala furt po svatbě a ještě i teď - říkám, to sme se podruhé zamilovali x-)
http://www.beremese.cz/album/view.php... takhle nevypadaj, ale jsou na noze krásný ;-)
Zajimave botky... Myslis, ze bych je mohla hodit do prajdy? =-) to se prave bojim :-N
http://www.beremese.cz/album/view.php... ta je jak z časáku ..... ;-)
Ty brdooo.. to jo x-)
Profilova fotka
šem tuuuuuuuuuuuuuuuuu :-)
co bylo dobreho =-)
Profilova fotka
koprovkaaaa :-) ale motýlci nějak asi fungují tak půlka zůstala...ale byla mňamková :-)
Marti, no já bych je tam pleskla. BOtasky ti taky vydrží, já peru i žabky, páskovky prostě všecko. Jaké si měla botky??? velebnosti, du blejt fůůůůůůůůůůůůj koprovka :-p :-p :-p
Profilova fotka
sem měl dikema stli rajskou nebo kopr... :-)
já bych si dala rajskou!!!! jinak Marti, mrkla sem na tvý botky .. zkus prášekk popř lanzu mýdlo a kartáčkem vyčisti ;-)
Profilova fotka
tak já mám ráda všechny majdy :-) boty nedávám už ani tenisky do pračky, neb se mi jednou srazily :-( pěkně hadřík, Real, nebo mýdlo a drhnout...
Profilova fotka
brrrr, koprovka a pred svatbou... bych to brala jako zle znameni :-N zato rajska... to je dobre znameni, mnam
Profilova fotka
jsem tuuuu.... dítě je s tch., tak jsem si konečněěěě uklidila věci do šanonů...po půl roce snad! :-N a já teda botasky v pračce peru...a nikdy se mi nesrazily ;-)
Profilova fotka
kde na to chodíte ženský :-D majda jako majda :-)))) no prvně taky ne, ale podruhé..to užk byly krapítko těsný....
Profilova fotka
kaj: já je prala už tooolikrááát! :-N a fakt dobrý! já to teda dávám max. na 30° a to nejkratší (šetrné) praní! ;-)
Profilova fotka
Kaj... neni to majda jako majda... v te jedne je kopr :-p
Profilova fotka
co máte proti kopru? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?