Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Hoja nevestinkooooo:-D
Profilova fotka
tady ňáká je? kde kde kde? :-D
Nevim, nevim:-D Kde je Ivi?? Me chtela semka a neni tu? =-)
Profilova fotka
jezus, tady je dneska lidi :-D
Kristi jak na vaclavaku:-D
Profilova fotka
aspoň to tu zase žije :-)))
ahojky ... tak sme se tu sešly všechny za účelem bojové porady ... co navrhujete změnit na etiketě na doporučení Klárky dám do kšá tu šipku a zadní strana lahve? daly byste tam nějakou mini etiketu? třebas nějaká vtipná básnička apod?
Profilova fotka
ahojky... ivis: já bych tam taky nedával tu šipku! ;-) jinak ouky douky! 8-)
Kaji, prosím tě blbá otázka, ale promiň mám tím mojitem a višňovkou mlhu na mozku ... vy budete BROMOVI že jo? =-)
Me ta sipka nevadi, ale vadi mi jak je na ni nahustene to pismo ze spoda:-D Ale abych netrhala partu, tak sipku dopryc:-D
jéééé držte mě, na mě to zase de!! sem si dala kafe před hodinou a asi moc nesedlo, navíc začíná svítit oskar a svítí na budku :-p jo a špatně není jen mě ... ale volala sestřenka prej tlučou premoníci, tlučou :-p hááájzlíci malí
Profilova fotka
jj Bromicí budem :-))) jooo permoníci? vyhnat :-D
Článek se načítá
OKi, takže větší řádkování spodní části .... šipka je v řiťce :-D a co dál?
Profilova fotka
eče mě napadlo... přední etiketa končí vykřičníkama ,na zadní menší dát ten spodek + radioaktivitu :-)
hmmm tak moment .... to už je na ty moje permoníky moc .... jdu si na vodu a pak zapracuji .... pokud můžete některá, přijímám i vaše návrhy - opravy v etiketě ...
Profilova fotka
kajus a ivi - vím, že teď máte jiné starosti - ale myslím, že ještě vy dvě jste neříkaly, které z těch odkazů se vám líbí...nebo jo?! :-)
Dedu, já to tedy říkala aji včera i dneska .... mě jednoznačně ten poslední ;-) Kaji, tož mě to příjde pak takové moc prázdné
Profilova fotka
Ded já taky psala poslední ;-)
Profilova fotka
ivis. sorrrýýýý - jsem si asik nevšim! ;-)
OKi omluva přijata ... mmt mejlem posílám 4návrh ...
Profilova fotka
holky co ste měly na převlečení?? pokud ste měly... Evika a Mmaky vím...
Kaji já nic .... když už se jednou vdávám a snad i naposledy - chtěla jsem si ty šaty pořádně užít
v mejlu máte poslední verzi
Profilova fotka
my vlastne zadnou poradnou svatbu nemeli... vecer jsme sedeli na zahrade u girlu a ja mela kratasy a tricko :))
Profilova fotka
to je sice hezký, ale nechci riskovat že mi šaty znepohodlní a znepříjemní mi to večer, chci mít jen zálohu.... přeci jen v salonu má člověk šaty pár minut kdežto na svatbě x hodin.....
Profilova fotka
ivis: zatím mi nic nedošlo...
Profilova fotka
zalohu... ne salonu....
Profilova fotka
mám tři typy....buď béž. šatky, nebo je to v kempu tak 3/4 s bílou halenkou a šup z lodiček do žabek nebo tak...anebo zajít ještě na lov nějakých bílých šatů
Peti, zkusím znova ... Kaji, nj nevím ... možná bych volila nějaké bílé šatky a k tomu žabky ;) nebo jinou pohodlnou obuv. Možná ještě třebas sukni a někou šik tuniku. Ale asi ty šatky - abys byla pořád v bílém - páč si nevěsta, že jo .... ;-)
Profilova fotka
jsme zatím nikde nic bílého neviděla... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?