Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
teď mi volala tch tak jsem ho práskla :-D
hi hi hi :-D to musel koukat jak puk ;-) dobře mu tak!!! Lajdákovi!!! Jéééé tak to mu mamča zavolá a dostane sprdunk č. 2 :-D
Profilova fotka
jenže víš k čemu to bude? k prdu :-D má svou hlavu :-)))))
mám tu š .... Kaji :-D to znám, v tomhle jsou na zabití!
Profilova fotka
ty voe svět je zase malej, neskutečný...Evik zná moji sestřenku, chápete to? :-D :-D :-D
Profilova fotka
coze??? nejste vy jeste nahodou pribuzne??? :-.
Profilova fotka
neeeeeeeee :-) znají se ze školy... :-)
Kaji, ty vado to je drsnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!
Profilova fotka
mazec co? :-D
Profilova fotka
to je fakt husty :)))) a jak jste na to prisly??
Profilova fotka
Evča jí objevila u mě na FB, že je jí jméno i obličej povědomý, stli nebyla tam a tam..a ono jo :-))))
Profilova fotka
to je haluz :D to mi Petr jednou vypravel o nejaky holce, ktera byla jako ucitelka z detma na lyzaku na horach, kdyz on jeste delal vlekaře.... jak se ji snazil ulovit a tak... a kdyz rekl jeji jmeno, tak jsem zjistila, ze je to moje spoluzacka z prvni tridy :-D :-D :-D ale my spolu chodili jen do prvni a do druhy, takze se vlastne nezname.... no a Petr s ni kamaradi sam, takze si vzdycky delam srandu, ze jde na "rande" s moji spoluzackou x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
taky dobrý :-DDDD my tak zjistili s O. že máme společnýho známýho, on přes potápko a já ho znala z chatu:-) jeli sme na vík ke kámošovi, který se shodou okolnosti jmenuje stejně..a říká...tjo ale já znám ještě jednoho XY, říkám jo? já taky.. je z Mělníka a potápí se... jooo to je oooon :-D teď se oba sejdou na svatbě :-D
Profilova fotka
už je mám hotofsooooooooon :-)
Profilova fotka
áááhoj, tak jsem zpět z rande z mmaky a Bětkou - Bětulína je malinké krásné mimíško...oproti tomu našemu cvaldovi :-D Markétce to moc slušelo...chtěly jsme se vyfotit, leč jsme na to zapomněly :-| - no neva, tak na srazu...tooož ženy - jste se všechny ještě nevyjádřily, který ten z odkazů od mmaky, se vám líbil! hm? 8-) a maxouš mi usnul ještě když jsme byly s mmaky, došli jsme po pár minutách do tesca, tam se samozřejmě probudil, páč tam zase cosi "hlásili" do repráků...no a usnul až teď v garáži...se z něj jednou picnu, fakt! :-N
Profilova fotka
čaaau výletnice :-) tak supr že ste si to užily :-)
Profilova fotka
Kaj, noviny super.... jen neumim cist, jsem se nejdriv polekala, co tam pises ONDRA - Dnes je tvůj den, buď se oženíš, nebo ti nebude mít kdo vařit --- to je original a ja jsem cetla: Dnes je tvuj den, bud se ozenis, nebo ti nebude mit kdo kouřit :-N
Profilova fotka
satyyy: už to nehul! :-D
Profilova fotka
Satyy :-D :-D :-D tak to jsem zvědavá na ostatní, až budou mít upito... :-D mě zas takhle kámoška na chatu psávala místo kajuska kajsuka :-D
Profilova fotka
kaj suka??? to je taky dobry :-D :-D :-D
Profilova fotka
no jo, šlo vidět na co myslela.... ale ež na to myslí když píše mě :-D:-D :-D
Profilova fotka
nekdo na to mysli porad ;-) :-N
Profilova fotka
to bude asi ončo :-) šiš už jen zítra do práce, uh uh.... ale právě jsem poslala O. co vše je nutné v pátek zajistit a sem docela ok...až večer to bude o hubu...výslužky, dárečky začnu asi přes den...
Profilova fotka
kaj: no jooo, máš to už za pár! x-)
Profilova fotka
jj uteklo t ojako voda,.... tjo tak mi právě psal známý, že má neštovice, chytl to od dětí :-( takže nedorazí... :-(
Profilova fotka
Brýtro flákačky, kdepak ste? :-)
brý jitro 1) střízlivíme 2) odváželi jsme firemní vůz do servisu 3) dodržujeme pitný režim 4) stíníme si 5) spíme 6) makáme o 106!!! Kaji, to abys už začalas hned z rána ;-) ale pokud příjdou večír holky, tak pomůžou - ale raději něco začni už dneska ať toho pak není hodně. Náhoda je blbec, na něco si vzpomeneš a pak budeš vyšilovat!!
po ránu, po ránu .... mokrej hadr přes tlamu :-D :-D :-D já se vznáším, já už létám ... tralalalaláááááááááááá sem tomu známému sehnala sranda toal. papír, etiketu na slivku pošlu na vaše omrknutí a asi dostane vodní dýmku - takže budeme hulííííííííííííííííííííííííííííííííít
Profilova fotka
AHoj Ivi, no konečně taky někdo, kdo tu mám furt sám lelkovat :-) no právě proto dneska zmizím dřív, a doma už začnu, v klídku :-) vodárna? ňááááááááám :-) doporučuju višňový tabáček x-) ňami ňami :-)
Kaji, sem toho měla hodně :-D) a navíc, ráno dopravní komplikace - byla neprůjezdná hlavní, tak sme objížděli kotěhůlky :-( ale naštěstí sem cinkla drahému, požádala ho o sváču a už na mě u soudu čekááál ;-)) jj vodárna je OK asi to pořídíme i švagrovi ;-) a višňovej tabáček známe - super věcička

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?